Audi A1

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 5. 2010 14:31

Audi to u nas s těma cenama kapku vic přehnali ne ? Vždyť se psalo že to ma byt jen o fous dražši než Polo.

http://news.auto.cz/cesky-trh/audi-a1-ceny.html
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 6. 5. 2010 14:37

já myslim, že Audi to přehání asi se všema cenama, ale když si to můžou dovolit :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 5. 2010 14:40

No mě osobně se A1 moc nelibi a interier už vubec ne a myslim že s těma cenama těžce přestřelili a bude to u nas za ty prachy teměř neprodejne.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 6. 5. 2010 15:38

Super ceny :)
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 6. 5. 2010 18:40

jak velkej je cenovej rozdíl mezi A1 a A3? Ty ceny A1 jsou šílený. Nejdřív slibujou, že to bude kousek na Polem a teď tohle :(
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomlaurin 6. 5. 2010 18:50

Vy byste chtěli cenu luxusního vozidla lehce nad cenou lidový plečky :hm
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 5. 2010 18:52

Jaky luxus a navic se psalo že cena A1 bude lehce nad Polem a zatim stoji zaklad o 95 tkč vic než Polo ktere ma ale 77kw TSI oproti 63kw TSI.
Naposledy upravil miromen4 dne 6. 5. 2010 18:54, celkově upraveno 1
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 6. 5. 2010 18:53

tomlaurin píše:Vy byste chtěli cenu luxusního vozidla lehce nad cenou lidový plečky :hm

Já to auto nechtěl, ale ono o moc lepší než Polo nebude, ale asi jsou ty 4 kroužky na kopotě nějaký moc drahý :D
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smankote_ 6. 5. 2010 18:54

Audi si takové ceny může dovolit, o odbyt si starosti dělat nemusí. Mini je také drahé jako kráva a jak se prodává.
smankote_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 5. 2010 18:55

Mini je MIni co je A1 ?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 6. 5. 2010 18:56

smankote_ píše:Audi si takové ceny může dovolit, o odbyt si starosti dělat nemusí. Mini je také drahé jako kráva a jak se prodává.

ale Mini je Mini. Tohle je malý Audi :D
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 6. 5. 2010 18:57

Nevim co byste chteli, mne ta cena vychazi pomerne ocekavana. Je to sice male, ale preci jenom premiovka. V kategorii malych luxusnich vozitek ma u nas konkurenci akorat v Lancii Ypsilon, proti ktere je o neco malo drazsi, ale zase ma vsechny motory o neco silnejsi a hlavne narozdil od Lancie alespon na fotkach nevypada jako nalestena bida, ale jako opravdove byt malinkate luxusni auticko.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 5. 2010 18:57

mimous :Teměř shoda. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smankote_ 6. 5. 2010 18:58

Kucí, Mini je Mini, ale toto je Audi...kup nebo táhni, tohle vám prostě nikdo neprodá za cenu nějaké korejské sračky.
smankote_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 5. 2010 18:59

Dusan píše:Nevim co byste chteli, mne ta cena vychazi pomerne ocekavana. Je to sice male, ale preci jenom premiovka. V kategorii malych luxusnich vozitek ma u nas konkurenci akorat v Lancii Ypsilon, proti ktere je o neco malo drazsi, ale zase ma vsechny motory o neco silnejsi a hlavne narozdil od Lancie alespon na fotkach nevypada jako nalestena bida, ale jako opravdove byt malinkate luxusni auticko.


Ta cena je neočekavaně neočkekavana pokud si najdeš starši članky o A1 a navic nema žadnou minulost shodny podvozek s Polem prostě podle mě o ničom.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků