Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AndrejH 30. 3. 2010 20:24

:-D tak tak... Ale neda sa to lebo je to na moste a je pritom alebo bol volaky karavan :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2010 20:28

Pridi s Aviou a troma polo cernochmi. Do 10 minut to mas nalozene a ides dalej. Karavan im nechas ako bonus :D.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 30. 3. 2010 20:49

to mi pripada jak ta hlaska :

posledne slova co pocul TERMINATOR na vychode slovenska ,, dik móre železo ,, :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 3. 2010 19:42

Ficova diaľnica cez PPP nás vyjde na 275 miliárd korún

Sedemdesiatpäť kilometrov úsekov diaľnice medzi Martinom a Prešovom vyjde na 9,13 miliardy eur. Toľko podľa dnešných odhadov zaplatíme za 30 rokov, počas ktorých budeme cestu splácať. Píše sa to v najnovšom dodatku k zmluve pre tento projekt PPP (verejno­ súkromného partnerstva).

„Vierohodnosť uvedených analýz je pochybná, keďže bez detailných prepočtov zásadne zvýhodňujú PPP projekty," píše na blogu Peter Goliaš z inštitútu INEKO. Reč je o analýzach ministerstva dopravy. Rezort sa pritom dlho zdráhal, kým analýzy sprístupnil aspoň na nahliadnutie.


http://ekonomika.sme.sk/c/5309973/ficov ... korun.html


akoze ako som toto pocul v spravach tak som pekne vypenil... ten hranaty kokot okrada ludi cez milionarske a ine dane a este aj takto. Do pice, *****, som sa tak *****. Este ze som ten skurveny milionar co moze na pokuty ****, mat vsetko v pici a smiat sa statu do tvare. V klude si nazivam vo svojej 65 stvorcovej vilke a sledujem ako sa tu cigani rozmnozuju a uzivaju si krasny zivot na moj ucet.
A k tomu este tie prezrate ropuchy budu skakat do cesty a ohrozovat moj pekny financne zabezpeceny zivot vo vilke na x-tom poschodi... Este ze sa dnes prezierali niekde na lukach lebo dnes som spachal taky priestupok, ze az. Ano ano, v zapale zurivosti som sa prestal ovladat a prekrocil som mierne rychlost. A este aj pretocil pneu pri rozbiehani. Zasrany Hamilton, ma zly vplyv na milionarov. Aspon ze jemu zobrali auto na mieste.


sorry, ale musel som si ulavit
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 31. 3. 2010 19:56

plne s tebou suhlasim , nemam slov tomuto skur*enemu statu netreba dat ani 1 cent navyse ... sa nedivim ze s tym ludia vyjeb*vaju jak sa len da ... fuck off
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 31. 3. 2010 20:59

je to strasny ojeb!

cena za 1km na 30 rokov je cca 3.7mld Sk. Kedze sa to splaca postupne, v dnesnych peniazoch je to (po zaratani inflacie) cca 1.9mld Sk.

1km dialnice v takom terene (estakady, mosty, tunely) stoji cca 1mld Sk. Cize my aj po zaratani inflacie preplacame 2 nasobne cenu jedneho km, a to uz je uplne jedno ci v tom su uroky alebo aj starostlivost o cestu. je to nehorazne predrazene.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 11. 4. 2010 13:42

Ze nevie ten nas tupolev vladny jebnut z priemierom, prezidentom a celou koaliciou... kokotkovia skurveny...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 4. 2010 20:37

U nas by museli aspon dva, alebo aspon ten hranaty tupolev. Fuzkaty tupolev uz toho vela nenapacha...
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 11. 4. 2010 20:55

keby sa to stalo u nas tak namiesto tyzdnoveho statneho smutku ako maju poliaci mame tyzden oslav ze sme sa zbavili celej tej bandy povalacov a zlodejov :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 4. 2010 21:56

Nie nie, oficialne by bol smutok. Neoficialne by si 60% slovenska vydychlo.

Aj ked nehovorim, ze robi vsetko zle. Iba vacsinu...
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrejH 15. 4. 2010 19:51

Tak dnes kamarat dosiel o vodicak. Vo Zvolene, pri balkane. Namerala ho puma, presnejsie passat co niekde stal. Vystartoval ponom strieborny medak z polcamom ze vraj. Policajti mali na sebe zapnute vysielacky, povedali mu ze vsetko je nahravane a ze su z tej specialnej jednotky. O dost prekrocil rychlost, dokladi mu skontrolovali na nejakom specialnom zariadeni. Obe auta mali BA spz. Povedali mu ze nech sa ide pozriet na zaznam, on odmietol a odmietol aj prevziat sek na 300e. Tak mu vzali vodicak a ide to na doriesenie.... ***** su to....
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 15. 4. 2010 20:19

no stacil by mu stary AR a mal by pokoj ked ho zmeral stary passat s gulou ;-) , nechapem ludi co nic nemaju v aute a jazdia ako testovaci jazdci F 1 ... :!:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 4. 2010 20:51

Haluz je skor, ze ho zmeral stary passat a isiel po nom polcam. To je teda efektivita kua.

Na druhej strane je potvrdenie, ze ten medak je z tej speci jednotky.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 15. 4. 2010 21:07

no vazne je divne ze maraju spolu dve vozidla vybavene meracim zariadenim , ale system merania je davno znamy ... kedysi sme ho volali - ,,do dvojičky,,
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 16. 4. 2010 08:53

fio88 píše:no vazne je divne ze maraju spolu dve vozidla vybavene meracim zariadenim , ale system merania je davno znamy ... kedysi sme ho volali - ,,do dvojičky,,




Mna tak volakedy davno aste ked som zacinal, namerala na obchvate biela S4 a vystartoval pomne golf z najblizsieho prijazdu na obchvat...
AndrejH
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků