Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AndrejH 4. 3. 2010 19:18

Haldo píše:lenze ako ich rozoznat? Ked mi bude niekto skakat pod auto tak sa budem bat najprv o zivot kua...


Ako je to s tou oranzadou?


Dnes potrebujes na oranzadu potrebujes mat povolenie. Ja som bol zato zdrbany ze nemam papier. Bolo to v nejakej novele... Prooste uz aj na oranzadu musis mat povolenie...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 3. 2010 22:03

blbe
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 5. 3. 2010 10:50

no kto mal nutkanie jazdit s oranzovym majackom si to uz musi odpustit ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 6. 3. 2010 13:08

Ale v zakone sa nikde nespominaju biele, xenonove, zelene majaky... A taky bledy si drbnut do masky, nema daleko od realu :-D A pokutovat mozu iba za vystrazne svetla cize vyska pokuty ako u smeroviek...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 17. 3. 2010 18:05

pokial mi neblika cerveno - modry majak za prd*lou je mi to šuma fuk kto si co namontuje na svoju karu :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 3. 2010 16:06

policajti zacali testovat super prevratnu novinku - platobne terminaly. Je ich 20.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 18. 3. 2010 18:40

heh , vsetky novinky su v pocte 20 ks , ktovie preco najprv zo vsetkeho kupia 20 ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2010 12:24

Viete niekto co je toto? Vyzera to ako 2 kamery, ale neviem ich vyuzitie. Meranie rychlost? Meranie odstupov? Alebo len statistika?
Přílohy
D1-Hybe.JPG
D1-Hybe.JPG (17.03 ) Zobrazeno 7925 krát
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 30. 3. 2010 13:11

bolo to na ceste osamotene alebo to malo svoju dvojicku pred tym alebo potom ? pokial to bolo osamotene princip usekoveho merania rychlosti mozes vylucit ;-) skor sa priklanam k tej statistike ale blizsie neviem mozno to niekto spozna :-) btw kalibracne ciary boli na vozovke ?
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2010 13:31

Osamotene a iba jednym smerom. Kalibracne ciary som nevidel a na videu vidim skor nerovnosti ako ciary.

Nedavno som videl ako nemci na zaklade videozaznamu zistuju vzdialenosti aut od seba. Tak ci to nie je ono v nejakej testovacej prevadzke :).
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 30. 3. 2010 15:58

no je to mozne , tento stat urobi vsetko aby co najviac zodral vodicov z koze a zbavil ich zbytocnych € , ajked to bude zrejme len na TIR ale kasa je prazdna treba ju naplnit ...
Naposledy upravil fio88 dne 30. 3. 2010 20:15, celkově upraveno 1
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 30. 3. 2010 16:48

Furt ale neviem co to je na tej D2 za motorestom stupava na moste. Je to odost zlozitejsie ako myto no nemam to ako odfotit. A je to iba jednym smerom... smer malacky...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 30. 3. 2010 18:06

odpil to a dones do BA , dame na preskumanie :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 30. 3. 2010 19:56

fio88 píše:no je to mozne , tento stat robi vsetko aby co najviac zodral vodicov z koze a zbavil ich zbytocnych €


tu nesuhlasim, lebo nedodrzanie bezp.vzdialenosti je zrejme zdaleka najvacsou pricinou dopr.nehod a robi to len problemy...
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 30. 3. 2010 20:17

no mne osobne je to 9 , nech nakupia co len trh ponuka a meraju kazdych 100 m , so vsetkym sa da vyj*bat teda v sucastnosti len POLCAM PC 2006 robi problem ale aj na to sa casom cosi vymysli lebo nic neni dokonale :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků