Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2010 12:47

To vazne? Ja som si tento tyzden vsimol iba uplne prazdne cesty v ba (asi vdaka prazdninam na vychode) a jedine policajne auto som videl vcera. To bude asi tym, ze byvam blizko policajnej stanice a isli "domov".
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 18. 2. 2010 14:45

no pokial nemas platnu dialnicnu znamku tak polic dodavky mytnej policie su nebezpecne , potom stojaca polic. dodavka moze byt tiez nebezpecna lebo to zase zvyknu palit s LTI ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 2. 2010 10:44

http://natankuj.sme.sk/c/5254593/polici ... ecnom.html


v preklade, bacha na 70tku pod Strecnom!
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 26. 2. 2010 09:14

vcera to ukazovali v TV , max prekrocenie rychlosti bolo 116 km celkom haluz ... asi pirati vymeli
Naposledy upravil fio88 dne 26. 2. 2010 11:03, celkově upraveno 1
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2010 10:13

http://video.markiza.sk/archiv-tv-marki ... viny/39038
video #21


Ze chcu nasadit aj vrtulnik... To uz chce pomaly aj radar do auta :). Inac policajt bol dobry, max rychlost bola 116, cize prekrocenie o 16 :D.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 26. 2. 2010 11:07

aka je tam vlastne povolena rychlost ? inac dobra bola ta ramerova fobia co stala 2 m nad cestou foto z nej by boli zaujimave - asi fotili ateny na okoloiducich kamionoch ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 26. 2. 2010 11:27

passat V6 akutálna generácia, BA 825 PU, zatial neškodný, ale pre budúcnosť...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2010 11:35

v tom videu je zaber na znacku - lavy 90, pravy 70 a zakaz predbiehania nakladnym autom
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrejH 26. 2. 2010 11:39

brasci píše:passat V6 akutálna generácia, BA 825 PU, zatial neškodný, ale pre budúcnosť...



Jak ze neskodny??? ved ten nema nahodou polcam v sebe? :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 26. 2. 2010 11:49

no išiel som vedla neho a na palubnej doske pred spolujazdcom nebolo nič!! aj v aute bol iba jeden vodič a nemal ani uniformu...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 26. 2. 2010 11:56

farba toho passatu ? lebo sa nakupovalo zrejme ... ale bez problemov to mozu dovybavit cim kolvek ... teda dufam ze nakupia radsej nove Ramery ako POLCAM ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 26. 2. 2010 12:00

no tmavá, tuším tmavozelená, alebo bol špinavý a ja mám porušený farbocit tak... :-[ ale na 90% tmavozelená...

aj čo som včera videl tú B5 o ktorej som písal, čo mala nejaký radar v sebe, možno polcam to neviem tak tiež vtedy asi nebola v službe, lebo mala na palube iba vodiča a aj ten celú dobu telefonoval...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2010 15:12

http://natankuj.sme.sk/c/5268017/pozrit ... isoch.html

Co ma zaujalo

"SIS-kári budú môcť používať oranžové majáky"
som ani nevedel, ze oranzove svetlo ma take moznosti. Je to nejako regulovane? By sa to dalo pouzit na kratkodobe porusenia nezmyslov.


"Zastaviť vozidlo bude môcť aj neuniformovaný policajt"
na toto som extra zvedavy. Na dialku ho asi vyhodnotim ako teroristu co ma chce kradnut a zabit, neviem teda ci spomalenie a zastavenie bude moja prva reakcia.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 3. 3. 2010 19:00

z toho vyplyva ze hocikto sa moze zacat hrat na fizlov a zastavovat , to bude zase humbuk ... dopravaci budu moct vykonavat sluzbu v civilnomn odeve a aj zastavovat co nebude zrovna dobre :pozor
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2010 21:19

lenze ako ich rozoznat? Ked mi bude niekto skakat pod auto tak sa budem bat najprv o zivot kua...


Ako je to s tou oranzadou?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků