Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AndrejH 18. 12. 2009 00:19

fio88 píše:falosnak , stacionar , tabula v Ka , nejaka skryta montaz dudla :D




Urcite nie stacionar, tu cestu poznam ako dlan, a poplach sedel presne na tu superbu... A mali aj reflexne vesty...


Inak dnesne jednanie policii, bezna hliadka. Presne o 24:00 ma vo ZV zastavili, ja som mal zapnute hmlovky aj dialkove svetla... Vypitali si doklady, skontrolovali a bez fukania alebo coho povedali ze vsetko v poriadku, prajeme prijemnu a bezpecnu cestu... :-D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 18. 12. 2009 08:15

ta potom bud rad ze bol poplach aj ked si dudel nevidel , inac by si to uz mohol mat zasebou ... ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 23. 12. 2009 15:43

Chalani, prajem vam vesele vianoc, bohateho jeziska a stastny novy rok a vela njazdenych km bez pokut :)
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 12. 2009 16:48

podobne a policajtom same technicke problemy a ich sefom aspon troska realneho pohladu na svet
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 23. 12. 2009 17:00

stastne a vesele , vela technickych pomocok pod stromcekom od jeziska a PF 2010 o<:)
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 24. 12. 2009 08:24

tak tak.. pekne sviatky vsetkym! :)
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 25. 12. 2009 01:08

nj, dnes (teda 24.12.) som stretol na patronke cca o 22.30 tmavu S4ku ako ide smer D2 ...
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 25. 12. 2009 10:52

ti magori makaju aj v noci , ale malo ludi predpoklada ze ich stretne v noci na dialnici ako vianocny darcek o<:)
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 25. 12. 2009 19:02

aspon blikaju ako santa claus
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 12. 2009 19:21

Vie mi niekto vysvetlit debilitu cloveka co zaviedol 70 v pravom pruhu pod strecnom? A potom debilitu cloveka co tam posiela asistovat policiu?
To akoze cakaju, ze cela doprava spomali na 70 a do laveho sa zaradi iba pri predbiehani? Vtedy zrychlia, nasledne zadupnu a spat 70 v pravom? Najme, ked sa tam jazdi 120. To tam rovno mohli nechat 2 pruhy, dat 70 s oznamom, ze pri predbiehani toleruju +20. Usetrilo by sa veeela penazi.
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrejH 29. 12. 2009 13:32

Haldo píše:Vie mi niekto vysvetlit debilitu cloveka co zaviedol 70 v pravom pruhu pod strecnom? A potom debilitu cloveka co tam posiela asistovat policiu?
To akoze cakaju, ze cela doprava spomali na 70 a do laveho sa zaradi iba pri predbiehani? Vtedy zrychlia, nasledne zadupnu a spat 70 v pravom? Najme, ked sa tam jazdi 120. To tam rovno mohli nechat 2 pruhy, dat 70 s oznamom, ze pri predbiehani toleruju +20. Usetrilo by sa veeela penazi.



A coze si platil???
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 12. 2009 13:43

nie, mal som nahodou pustenu JOJku kde sa vychvalovali ake super riesenie nasli
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrejH 29. 12. 2009 17:51

Haldo píše:nie, mal som nahodou pustenu JOJku kde sa vychvalovali ake super riesenie nasli



Im uz jak jebe, kazdy mesiac je to horsie a horsie kkti...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod Eross 3. 1. 2010 22:37

dnes doobeda -4 Kosicky klecenov smer MI to meral s trojnozkou - bmw odstavene brrr zima bola...
poobede smer KE za Kosickym klecenovom uz to meraval jeho kolega vo fabke s bradavicou a on
vyckaval na konci Svinice kde sa zjavne nudil lebo nikoho nezastavoval a ani nemal odstaveneho :D
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 4. 1. 2010 21:03

som pocul ze na vychode to beru cetnici vazne zima /nezima pomahaju a chrania stale ... este ze tam nejazdim :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků