spritmonitor.de

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Duri13 2. 12. 2009 00:43

Pri poslednom doplnani tankovania na spritmonitor.de som si nevsimol, ze mam menu prepnutu na EUR, takze mi tam teraz svieti suma posledneho tankovania vyse 1400EUR. Da sa to nejak editovat? By som to chcel zmenit na CZK. Skusil som ich kontaktovat cez ten ich webovy formular, ale seru na mna :(
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 07:44

je tam možnost editu ;-)

Vy bereš jako bys chtěl zadat novou spotřebu a pak klikneš dola na datum u řádku, který chceš upravit a máš...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 08:07

Jasne ze to jde editovat. Jak jinak myslis, ze dosahuju takove nizke spotreby? Vzdycky to zedituju na nejakou hezkou malou hodnotu. http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/210212.html
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 2. 12. 2009 08:27

Hm spotřeba jak u diesla. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 08:30

NiceOne píše:Jasne ze to jde editovat. Jak jinak myslis, ze dosahuju takove nizke spotreby? Vzdycky to zedituju na nejakou hezkou malou hodnotu. http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/210212.html


Na plný plyn 5,5 litru. Já s dieselem měl 15,5. Asi máme každý rozdílný názor na to, co je plný plyn...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 08:38

Nebo jeden z nas dvou neumi prekladat ;) Nejak tam nikde nic o plnem plynu nevidim.

No ale jinak je pravda, ze jsem asi zapomel zmenit stav z minuleho tankovani :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 2. 12. 2009 08:40

NiceOne ma plynovy pedal podloženy špuntem ze šampusu. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod War 2. 12. 2009 09:44

A když zadávám chronologicky deset paragonu za benzín za sebou a na pátý zapomenu, tak se mi takhle dodatečně zadaný paragon už do spotřeby (ujeté vzdálenosti) nezapočítá. To nelze nějak dodatečně upravit?
War
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 2. 12. 2009 11:09

Hosi, vdaka! Teraz vidim, ze tam maju aj napisane, ako sa to da editovat...asi som to nevidel pre oci :-*
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 12. 2009 11:12

daju sa tam nahodit data hromadne, napr. cez excel?
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 12:19

NiceOne píše:Nebo jeden z nas dvou neumi prekladat ;) Nejak tam nikde nic o plnem plynu nevidim.

No ale jinak je pravda, ze jsem asi zapomel zmenit stav z minuleho tankovani :)


Ručička ukazuje do červeného pole. Protři očka a koukni ještě jednou...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 15:12

robbert píše:
NiceOne píše:Nebo jeden z nas dvou neumi prekladat ;) Nejak tam nikde nic o plnem plynu nevidim.

No ale jinak je pravda, ze jsem asi zapomel zmenit stav z minuleho tankovani :)


Ručička ukazuje do červeného pole. Protři očka a koukni ještě jednou...


To je jenom piktogram frajere. Nebo myslis, ze kdyz je rucicka v zelenem, tak ze jedes na volnobeh. Ty mas v aute zeleny, oranzovy a cerveny otackomer? A jel jsi na ten plny plyn 700km?

Takze pro mene bystre jedince:
Fahrweise - Zpusob jizdy
Obrázek sparsam - ekonomicky
Obrázek normal - bezny
Obrázek flott - svizny

O plnem plynu nikde ani zminka
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 15:13

Haldo píše:daju sa tam nahodit data hromadne, napr. cez excel?


Ano.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 15:27

NiceOne píše:To je jenom piktogram frajere. Nebo myslis, ze kdyz je rucicka v zelenem, tak ze jedes na volnobeh. Ty mas v aute zeleny, oranzovy a cerveny otackomer? A jel jsi na ten plny plyn 700km?

Takze pro mene bystre jedince:
Fahrweise - Zpusob jizdy
Obrázek sparsam - ekonomicky
Obrázek normal - bezny
Obrázek flott - svizny

O plnem plynu nikde ani zminka


To, že každý máme jiný pohled na svižnou jízdu neznamená, že svižná jízda není plný plyn. Resp nejde o překlad, ale o výklad pojmů. Já si pod piktogramem představuju něco ve smyslu klobouk, normal, závodník. Takže asi tak frajere...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 12. 2009 15:33

Už dej pokoj.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků