pojistka na blbost a nehoda

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Čičo 22. 11. 2009 15:30

zandome píše:Vieš dať aj nejaký link? Rád by som si to prečítal

http://forum.autobazar.eu/das-t14432.html
______________________________________________
- Práca ešte nikoho nezabila. Ale ani odpočinok.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Čičo
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zandome 22. 11. 2009 15:40

Zaujímavé, z môjho okolia som sa stretol iba so spokojnosťou s DASkou...
zandome
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 22. 11. 2009 15:59

MELLO píše:Pojišťovny jsou ***** obecně, takže jim nevěřit ani nos mezi očima.

+1
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čičo 22. 11. 2009 16:04

Weeper píše:
MELLO píše:Pojišťovny jsou ***** obecně, takže jim nevěřit ani nos mezi očima.

+1

+100
______________________________________________
- Práca ešte nikoho nezabila. Ale ani odpočinok.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Čičo
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 22. 11. 2009 16:05

neni potřeba volat policii.. už jsem takle zbořil služebak... stačí pracovní smlouva, prohlášení že nebudeš čerpat jěště z jiný pojistky, rozepsanou fakturu, doklad o spoluučasti, papír kde tu spoluučast po tobě zaměstnavatel požaduje a kopii velkého TP... a pojistovna cáluje nějakých 70% :-D takže bych se na nějakejch 6 tisíc z vysoka ***** :-D něž hledat všechny papíry
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxie 22. 11. 2009 16:07

Možná jsi úplně nepochopil, o čem se tu celou dobu píše Manli ...
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 22. 11. 2009 16:07

já to ani nečetl... :-D
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxie 22. 11. 2009 16:10

To se pozná :tleskani
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 22. 11. 2009 16:24

Manli2 píše:já to ani nečetl... :-D


To je potom nezaujatý názor.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 11. 2009 16:40

Manli2 píše:já to ani nečetl... :-D


:tleskani :tleskani :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 22. 11. 2009 16:42

Manli2 píše:já to ani nečetl... :-D

A proto se mýlíš :oboze
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jeremjáš 23. 11. 2009 08:22

pepek píše:Ale tady vznikla škoda třetí osobě - usmrcený zajíc, takže není co dál řešit. Jednoznačně volat PaCH.

Jakápak třetí osoba? Zajíc není osoba a to myslivecké sdružení by přece o to maso ze zajíce nepřišlo, takže by nemělo žádnou škodu. Navíc by to myslivecké sdružení bylo spíše viníkem než třetí osobou. Měl volat pojišťovny, ať si na místo vyšlou své likvidátory, tím jim mohl řádně umožnit vyšetření nehody a v případném soudním sporu by pojišťovna neuspěla, ani kdyby ji nedodal ty další požadované podklady. Když je pojišťovně něco nahlášeno se zpožděním, tak se cuká, protože pojistník nesplnil podmínky uvedené v pojistných podmínkách, čili nenahlásil jim pojistnou událost neprodleně, aby si ji mohli řádně vyšetřit.
Naposledy upravil jeremjáš dne 23. 11. 2009 08:26, celkově upraveno 1
Jeremjáš 1,9
A vztáhna ruku svou Hospodin, dotekl se úst mých, a řekl mi Hospodin: Aj, vložil jsem slova svá v ústa tvá.
Hle, ustanovuji tě dnešního dne nad národy a nad královstvími, abys plénil a kazil, a hubil a bořil, abys stavěl a štěpoval.
jeremjáš
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod robbert 23. 11. 2009 08:25

jeremjáš píše: Jakápak třetí osoba? Zajíc není osoba a to myslivecké sdružení by přece o to maso ze zajíce nepřišlo, takže by nemělo žádnou škodu. Navíc by to myslivecké sdružení bylo spíše viníkem než třetí osobou. Měl volat pojišťovny, ať si na místo vyšlou své likvidátory, tím jim mohl řádně umožnit vyšetření nehody a v případném soudním sporu by pojišťovna neuspěla, ani kdyby ji nedodal ty další požadované podklady. Když je pojišťovně něco nahlášeno se zpožděním, tak se cuká, protože pojistník nesplnil podmínky uvedené v pojistných podmínkách, čili nenahlásil jim pojistnou událost neprodleně.


Seš naprosto mimo... Takže studuj a pak se vrať...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jeremjáš 23. 11. 2009 08:28

robbert: No jasně, takže zajíc je podle tebe osoba? Nebo myslivecké sdružení, jehož zajíc způsobil škodu, je třetí osoba? Dovol, abych se zasmál.
:-)
Jeremjáš 1,9
A vztáhna ruku svou Hospodin, dotekl se úst mých, a řekl mi Hospodin: Aj, vložil jsem slova svá v ústa tvá.
Hle, ustanovuji tě dnešního dne nad národy a nad královstvími, abys plénil a kazil, a hubil a bořil, abys stavěl a štěpoval.
jeremjáš
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod robbert 23. 11. 2009 08:31

Nehoda nebyla vyšetřena, takže se neví, kdo je viník. ;-)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků