Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod matuS 25. 10. 2009 08:25

robis jednu velku chybu a to je ze sa spoliehas na druhych... Ty sa spoliehas, ze ti protiiduci uhne.
Nepocitas s tym, ze nedava pozor, s niekym sa rozprava, ladi radio, pise sms...
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 25. 10. 2009 08:57

Pripadne je to chuj a neuhne preto, ze nechce. Nato, ze sa mi niekto uhne, by som nikdy nespoliehal. Tak isto, ked mam ja v plane sa protiiducemu uhnut, tak mu bliknem, aby vedel ze moze predbiehat.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 25. 10. 2009 09:49

matuS píše:robis jednu velku chybu a to je ze sa spoliehas na druhych... Ty sa spoliehas, ze ti protiiduci uhne.
Nepocitas s tym, ze nedava pozor, s niekym sa rozprava, ladi radio, pise sms...




Som nepovedal ze sa nanho spolieham. To nikdy. Vzdi si davam na toto pozor, nech pripadne keby nahodou mozem nieco podniknut proti zrazke. Tiez ako messy zablikam nech vidi ze mozu predbiehat a tak... Ale to sa mi este nestalo, ze by niekto nastavoval radio ci co, stava sa mi skor to ze ma chlapik vidi, a drzi volant ako hluchy dvere a blika blika, bez toho aby uhol...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 10. 2009 10:39

Co sa tyka tej dialnice, tak v lete pred BA zahucali nejaky nemci. Vylet do pola na mieste bez zvodidiel...
anonymni

Odeslat příspěvekod matuS 25. 10. 2009 18:00

moja kamoska ladila radio v BA a zrazila jednu pani...ta nastastie prezila takmer bez zraneni, ale pol roka dosla o vodicak.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 25. 10. 2009 18:01

Ak sa nemylim, tak to bolo nejake Vito ci Transporter. Som ho videl na odtahovke na Prazskej poriadne pokrcene a zablatene a to som este nevedel ze ho uvidim aj vecer v spravach. Ale ak sa nemylim tak vtedy bolo nejak viac mokro a nezvladol sa zaradit po predbiehani do praveho pruhu.
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 10. 2009 19:32

to uz neviem ci to bolo predbiehanie alebo mikrospanok. Stalo sa to myslim niekedy nad ranom a v zaberoch som videl, ze team neboli zvodidla
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrejH 13. 11. 2009 19:26

Zajtra na jojke, po dvanastej bude relacia ze doprava. Bude tam aj rozhovor z jednym z clenov tajneho komanda :-D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2009 10:28

viete to niekto nahrat?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2009 13:13

Tak som to teda videl a predychavam. Aj ked som to vlastne cakal. Riesili tam iba vodicov a "nejazdite rychlo a agresivne a nic nezaplatite". Cize znova iba nasledky. O pricinach vobec nic (chybne znacenie, zla vychova vodicov a AJ chodcov a dalsie).

Kazdopadne tam ale ten z Kobry hovoril o Polcamoch a Passatoch. A vela zaberov na monocajtov s laserom bolo v krikoch, za betonovymi zabranami a podobne.
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 14. 11. 2009 13:24

takze furt tie 3.1415coviny dookola :D
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 14. 11. 2009 18:10

Jaaaj, ja som to nevidel, ani to nemaju v archive keketi :(
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod AndrejH 14. 11. 2009 18:48

Kukali ste toto video??? Je to ten radar co maju aj nasi policajti??? Na konci narazi tetka do auta pred sebou lebo sa kukala na radar :-D http://www.youtube.com/watch?v=MZoi2HFc0uM
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 14. 11. 2009 20:02

Andy je to LTI pouzivane u nas a dokonca to LTI je nase , Hradska ul. pri byvalom darexe ... viac osobne :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 14. 11. 2009 20:28

fio88 píše:Andy je to LTI pouzivane u nas a dokonca to LTI je nase , Hradska ul. pri byvalom darexe ... viac osobne :mrgreen:


:-D hehe... Dobree
AndrejH
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků