Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AndrejH 16. 10. 2009 16:08

Parada, dikes. No ja pojdem cez den kurna :-( Dufam ze 150 tacho tempomat ich nebude zaujimat. Na tie znizenia to je klasika. Ale ked som isiel do Nemecka tak ma to furt odfotilo a nic nedoslo domov, tak neviem... Uvidim teda, necham sa prekvapit, ale v taliansku by ma mohlo chytiti to ich lambo, aspon dobre fotky by boli :D hehe
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod papluh 16. 10. 2009 18:24

Co viem nedavno zvysovali pokuty a zaviedli aj minimalne sadzby tam kde neboli a zdvihli ich tam kde boli. Jednou z teorii je, ze napriklad 70Eur sa im uz oplati vymahat cez hranice. Ale 150kmh tacho na 130kmh by mohlo byt este v nizsej cenovej skupine ;)
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod AndrejH 22. 10. 2009 23:55

Tak v taliansku nebol ziaden radar az do benatok, ani policajne auto ani usekovka... Stale som si to po prazdnych dialniciach supal 170-180km/h aj po rakusku aj po taliansku... No na moju blbost som si fotak nikde po ceste v rakusku nevsimol, teda hej ale neskoro. Usekove merania som tiez nejako prepasol, tak som zvedav ze co to bude, ci poslu ci nie :-D V tuneloch mali rakusania taky radar co snimal 100km/h povolenych a kto siel viac tak zacala blikat tabula a upozornovalo to aby som spomalil... Inak potom som prekrocil slovensku hranicu a hned tam bol LTI, na obchvate passat a pri zlatych moravciach fabka, hned som vedel ze som konecne doma :-D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 23. 10. 2009 06:39

tak vitaj doma . a to niektori tvrdia ze niesme policajny stat :-!
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2009 12:04

rovnaka skusenost v lete, vitaj doma...
anonymni

Odeslat příspěvekod matuS 23. 10. 2009 18:36

fio88 píše:tak vitaj doma . a to niektori tvrdia ze niesme policajny stat :-!


ja si to myslim, hoci mam rovnake skusenosti ako Andrej.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 23. 10. 2009 23:52

Ja by som nanich nic nepovedal keby merali pred skolou, v dedinach kde su prechody alebo pesie zony a tak... No nie na dialnici kde sa zabije mozna jeden clovek za rok alebo na sirokych cestach ako zlate moravce na nezmyselnych znizeniach alebo doslovne na policajnych znizeniach na dialniciach... Nech namontuju ako v rakusku fotaky a usekovky a nech idu riesit trestne ciny alebo preciny...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod matuS 24. 10. 2009 11:08

no zlatomoravecka cesta nie je dobry priklad, inak suhlasim.

treba si uvedomit, ze v sucasnosti to meranie policiou nema ziaden suvis s pracou policie ako takej, alebo s nejakymi cielmi, je to nariadenie vlady na vyber penazi.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 24. 10. 2009 12:22

matuS píše:no zlatomoravecka cesta nie je dobry priklad, inak suhlasim.

treba si uvedomit, ze v sucasnosti to meranie policiou nema ziaden suvis s pracou policie ako takej, alebo s nejakymi cielmi, je to nariadenie vlady na vyber penazi.




Dobre, mas pravdu to nebol extra priklad ale merat by tam nemuseli. Ale cesta od sorosky do kosic napriklad... :-(
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod messy 24. 10. 2009 13:01

AndrejH píše:Ja by som nanich nic nepovedal keby merali pred skolou, v dedinach kde su prechody alebo pesie zony a tak... No nie na dialnici kde sa zabije mozna jeden clovek za rok alebo na sirokych cestach ako zlate moravce na nezmyselnych znizeniach alebo doslovne na policajnych znizeniach na dialniciach... Nech namontuju ako v rakusku fotaky a usekovky a nech idu riesit trestne ciny alebo preciny...

Na dialinici je to +- 15 obeti rocne. Na tych ich oblubenych znizeniach som este nevidel ani nehodu. A ked sa stane, tak to bude pravdepodobne len kvoli radaru. :mrgreen:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 24. 10. 2009 14:15

messy píše:
AndrejH píše:Ja by som nanich nic nepovedal keby merali pred skolou, v dedinach kde su prechody alebo pesie zony a tak... No nie na dialnici kde sa zabije mozna jeden clovek za rok alebo na sirokych cestach ako zlate moravce na nezmyselnych znizeniach alebo doslovne na policajnych znizeniach na dialniciach... Nech namontuju ako v rakusku fotaky a usekovky a nech idu riesit trestne ciny alebo preciny...

Na dialinici je to +- 15 obeti rocne. Na tych ich oblubenych znizeniach som este nevidel ani nehodu. A ked sa stane, tak to bude pravdepodobne len kvoli radaru. :mrgreen:




No a ked sa na dialnici stane nehoda tak co je pricina? mikrospanok... Ja som tento rok ani nezachytil ze by niekto sa zabil na dialnici...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod matuS 24. 10. 2009 15:52

ani ja nie.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 24. 10. 2009 20:11

Ja by som povedal, ze zlatomoraveckej ceste caste meranie skor uskodilo, teda aby som bol konkretnejsi skor to vseobecne FUD sprevadzajuce novy zakon a nasadzovanie laserov. Pribudlo ludi co idu pre istotu s vacsou rezervou pod limit a tym padom zacinaju predbiehat aj 'neskuseni' ludia, ktori by to nerobili ak by rychlost brzdica bola o par km blizsie k povolenej hranici. Nehovoriac o tom, ze nervozni jedinci su o to nervoznejsi :)
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod messy 24. 10. 2009 20:25

matuS píše:ani ja nie.


Ja som uz mrtvych na dialnici videl aj na vlastne oci. Jedno auto v odstavnom zramoval kamion, dalsi isiel rychlo a brzdil pravdepodobne kvoli stacionaru (bolo to pri nom), vyletel z cesty a narazil do betonoveho murika.
Ale statistiky hovoria, ze ich je priblizne 15.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 24. 10. 2009 22:45

Ako najviac umrti na zlatomoravskej ceste su celne zrazky... No to pred, odhadujem z 70-80% ze proste ludia co predbiehaju idu normalne (nezastavam sa ich, tam je normalne ze su 3 auta vedla seba) Aj mne sa casto stava ze tak predbieham a auto oproti sa mi uhne, viem ohrozujem, obmedzujem... No casto sa mi stane aj to ze auto oproti blika blika a neuhne, aj ked nemam co prebiehat, no jazdim casto BA-ZV-KE a dost narychlo takze tak. Je to blbe ja viem, no aj ked ide oproti cosi normalny vodic tak uhne bez toho aby sa rozculoval. Ja som sa nikdy nepozastavoval nadtym ze niekto takto predbieha, skratka jazdim skoro polkou auta za ciarou nech mozu orpoti mne predbiehat ked zamnou nic nejde...
AndrejH
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků