jak se dostat do fabie?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod p0etrik 16. 10. 2009 11:38

TomKQT píše:
K86 píše:natahnout se, otevrit dvere

Vždyť to ale nejde, SAFE systém. Auto zamčené zvenku nejde zevnitř klikou otevřít.


Ale oknem snad do auta vlezes, ne?
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod TomKQT 16. 10. 2009 12:31

p0etrik píše:Ale oknem snad do auta vlezes, ne?

Po otočení klíčem v zapalování už auto normálně otevřít jde? Pokud ne (netuším jestli jo nebo ne) tak ti to bude k ničemu když se do auta protáhneš :mrgreen:
TomKQT
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 16. 10. 2009 12:59

A vona nejde u fóbie normálně otevřít haubna, když už bude vevnitř?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 16. 10. 2009 13:03

TomKQT píše:Po otočení klíčem v zapalování už auto normálně otevřít jde? Pokud ne (netuším jestli jo nebo ne) tak ti to bude k ničemu když se do auta protáhneš :mrgreen:

Jo to jde taky. Nicmene se resi kraviny. Jak pise Jouda, motor se otevrit da, staci zatahnout za packu...
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod TomKQT 16. 10. 2009 13:05

Jo jo, pro vyřešení problému zakladatele threadu se stačí dostat k motoru. Nějak jsem pozapomněl na původní příspěvek :nenapadne
TomKQT
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 16. 10. 2009 14:52

A nebylo by lepší zavolat do servisu a pokud to nedokáží otevřít na místě tak to tam nechat odtáhnout? Určitě to vyjde levněji a nakonec i s menšíma starostma než rozbíjet okno... :hm
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 16. 10. 2009 22:42

MSwamp píše:Ono u Forda fungují i nepoužívané zámky na dveřích ;-) Mě blbla dálka tak jsem to otevřel klíčem po 4 letech nepoužití toho zámku a v pohodě :-)


No Ford a jeho nešťastné klíče kterýma jednoho dne z ničeho nic neodemknete bych do toho netahal. :)

Ale jinak, okno nerozbíjet, je z toho kromě starostí i hroznej bordel. Servis má někoho kdo to otevře a nebo prostě jen připojit ze spodu na motoru něco co je připojeno rovnou na plus, startér, alternátor?
Rebikvpanice
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2009 03:04

já dostal k Fóbii dvě dálky. Takže bych použil druhou, nebo zkusil výměnu baterky v DO.
anonymni

Odeslat příspěvekod zelvotron 17. 10. 2009 07:37

Ovladačů můžeš mít třeba 10 s novejma baterkama, ale když máš vybitou baterku v autě, sou ti na dvě věci ;)
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 10. 2009 10:29

Tohle jsem zazil v Italii, kdyz sme pomahali jednem lidem otevirat passata...taky vybita baterie, jediny co slo otevrit byl kufr pomoci klicku:)
Takze pres kufr sme se dostali do auta a odemkli ho zevnitr.
Ale fabie nema vstup do kufru pres klicek, takze bych se zeptal radsi servisu.
Mobil-man
Nováček

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků