Zadrzeni RP ceskeho obcana na Slovensku - je to mozne?

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Major Kure 9. 9. 2009 15:59

se jenom ptam
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 9. 2009 16:07

Šak jo, my jen odpovídáme.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2009 16:23

Áno aj.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 9. 9. 2009 16:24

MELLO píše:Kdyby známý nejezdil jako prase, tak to nemusel řešit.

Ano, presne takove rady jsem ocekaval. Pomohlo ti to aspon v poctu prispevku? Nebo honis neco jineho?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2009 16:26

A není to snad pravda? Jako sorry, ale jet na 80ce přes 40 navíc a potom si tady stěžovat a zjišťovat, jestli lze zabavit řidičák? To je v pohodě?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 9. 9. 2009 16:28

Dusan píše:
gewehr píše:No ono exstuje dohoda medzi SR a CR o prenose info, takze patricny urad v CR by mal mat info, ze ten "stary" vodicak sa nestratil, ale bol zadrzany.


Ale prd existuje. Navic je to uplne irelevantni, protoze rozhodnuti slovenskych uradu nema zadny vliv na stav v CR, protoze prislusna EU umluva o uznavani prestupku je stale v priprave a jeste dlouho bude. Takze klidne muze clovek dorazit na cesky urad s tim, ze mu Slovaci zabavili papiry a chtit novy. Vzhledem k tomu, ze Slovaci nemohou udelit zakaz rizeni na nasem uzemi, tak nas urad bude muset vystavit novy ridicak.

asi tak
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod S474N 9. 9. 2009 16:30

MELLO: nevim jestli si to zaznamenal, ale na toto jsem se nikde neptal. Mozna mas problem se ctenim, ale uz v prvnim prispevku jsem jasne definoval otazku - pomuzu ti, je to ta posledni veta zakoncena timto symbolem "?". Na toto jsem ocekaval reakci, ne na radoby-rady chytracku typu brouku Pytliku, co musi vsude a vsechno komentovat jenom proto, aby si zvysili pocet prispevku, ego nebo cokoliv jineho.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2009 16:34

Já mu odpouštím. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drgi 9. 9. 2009 16:44

S474N píše:Prave mi volal jeden znamy, ktery se dostal do prekerni situace. Jel v Bratislave na vyjezdu ven 126 km/h tam, kde byla predepsana 80 km/h. Samozrejme ho zmerili a zastavili, suse mu oznamili, ze je za to az 500 EUR pokuta a za chvilku z nich vylezlo, ze 300 ecek to spravi.


no to je v pici, minuly rok to 1000Sk bez bloku spravila..
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive Roadster, 2001 (NBFL), 1.8, 90 000 km.
'Zero' : Toyota Corolla AE92, 1991, 1.6 4AF hatchback bez plutvicky, 190 000km.
drgi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2009 16:46

Máte Euro ne? :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 9. 9. 2009 16:56

Euro mame, len policajti si stanovili zly vymenny kurz. :mrgreen:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2009 16:57

To teda. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 9. 9. 2009 16:59

p0etrik píše:
Dusan píše:
gewehr píše:No ono exstuje dohoda medzi SR a CR o prenose info, takze patricny urad v CR by mal mat info, ze ten "stary" vodicak sa nestratil, ale bol zadrzany.


Ale prd existuje. Navic je to uplne irelevantni, protoze rozhodnuti slovenskych uradu nema zadny vliv na stav v CR, protoze prislusna EU umluva o uznavani prestupku je stale v priprave a jeste dlouho bude. Takze klidne muze clovek dorazit na cesky urad s tim, ze mu Slovaci zabavili papiry a chtit novy. Vzhledem k tomu, ze Slovaci nemohou udelit zakaz rizeni na nasem uzemi, tak nas urad bude muset vystavit novy ridicak.

asi tak

takze to funguje rovnako aj obratene?
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balance 9. 9. 2009 17:40

balance
Nováček

Odeslat příspěvekod AndrejH 9. 9. 2009 18:01





Tak a je to tu pekne a jasne napisane... (Česká policie ale samozřejmě nebude náhradní doklady ze Slovenska uznávat. Proto Ján Packa počítá s tím, že každý řidič okamžitě zaplatí pokutu nebo si peníze vyzvedne v bance. Lhůta na zaplacení pokuty je 15 dnů. Pokud řidič svůj dluh neuhradí, policie předává věc ke správnímu řízení a úřady mohou takovému motoristovi zakázat řízení na území Slovenska. Tento zákaz se sice nevztahuje na Česko, ale řidič bude celou dobu bez řidičského oprávnění. Výška pokut se pohybuje od 60 do 1300 eur.) Takze slova ze nebudem jazdit na slovensko atd su moc hrdinske a su to zbitocne papierovacky... Ked niekto nema na pokutu tak nech nejazdi rychlo a ma pokoj. Mne toto iste spravili v ČR, no nakoniec sa nasli nejake peniaze prenich...
AndrejH
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků