Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2009 21:23

existuje, resp kompletuje sa niekde zoznam ECV policajnych aut s radarmi?
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 1. 9. 2009 21:28

pochybujem len stary neaktualny , BA mame spraveny tak na 70% ale kopa tabuliek este chyba bo to menia jak na beziacom pase :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2009 08:14

mam dve za posledny tyzden, tak reku kam to prihodit? :)
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 2. 9. 2009 11:49

bud peter@bezpokut.sk , alebo postni na skype : fijo18 ... ale tipujem ze ich mame ... ja mam dnes tiez dobry ulovok polic golf , 5 kovy ... BA751 etc ... POLCAM takze bacha !!! kasirovali nejakeho cudzinca pred auparkom este nemaju folie takze to bolo celkom cool vidiet :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 2. 9. 2009 13:26

Myslim, ze tempomat sa stava nie dialnicnou ale mestskou nutnostou... :(
Vcera zastavka pri ZOO v Mlynskej, okupovai ji snad celu, ze ani autobusy nemali kde zastavit...
Zjazd z Pristavneho a prijazd od Bajkalskej smer Slovnaft hned pri Lukoil pumpe...
Ale aspon mozem jazdit na starom aute s upadnutym vyfukom, to zpredu nenameraju :)
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 2. 9. 2009 13:30

hehe neni si zaujimavy pre nich , a cim starsie auto tak tym tazsie sa mera ... npr taky zigulak 2101 nesiel zmerat spredu vobec a pochybujem ze mal nejaky jammer ... :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2009 13:33

hrdza pohltila vsetko svetlo? :mrgreen:

Inac mna vcera zastavili. Niekde v ritnej diere v okoli Sale. Ale iba pozreli doklady a hura dalej :).
anonymni

Odeslat příspěvekod papluh 2. 9. 2009 14:01

To rusi testovali stealth na zigulakoch ? :D
Na druhu stranu ta mierne kvitnuca 900ka pritahuje najma po nociach ovela viac kontroly na alkohol ako ked jazdim 9-3kou ...
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 2. 9. 2009 17:04

hehe od rusov je vsetko mozne aj testy stealth ...
mno a v autobusoch Bratislavskej MHD mas aspon istotu ze ta nezastavia zeleni permonici a nedaju ti duchat :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2009 18:20

kokos, packal znova perlil. Tento raz o pocte pokut ktore by vedel dat a kolko vodicakov zobrat za alkohol za jeden den...
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 6. 9. 2009 18:35

je to magor
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 6. 9. 2009 21:31

Uz im vazne jebe, az moc... Vcera som sa zaplietol vo zvolene v jednom bare s policajtami... Na otazku so smiechom ze co nas tu buzeruju a nejdu davat papuce na auta a schovavat sa za steny a merat rychlost som stravil asi hodinu v policajnom X-traile... Ked som sa tam snimi dobrovolne nasilu porozpraval a vysluch bol u konca, vytiahol kufor z LTI a hrdo povedal ze teraz idu merat... No nato som mu povedal ze teraz ked treba davat pozor na fetakov a grazlov, ci su sprosty??? No a hura do CPZ... Kokoti... (alkohol je svina) :-D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod matuS 6. 9. 2009 21:39

hehe :)
hlavne ze si uz si na slobode.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 7. 9. 2009 11:24

toz vitaj na slobode Andy ... ale len pravdu si im povedal nic si z toho nerob ;-) su to vsetko k-k-t- :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 7. 9. 2009 14:58

A on mi povedal ze sa im posmievam... :D keket... Inak ARko stale spolahlivo funguje ;-) Ako to je vlastne stym odhalenim toho arka? vedia to nejako detekovat? alebo nie?
AndrejH
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků