Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AndrejH 23. 8. 2009 16:52

fio88 píše:veru chytit alebo sa nechat vychytat popripade aj ine prijemnejsie veci co si mozes od zelenej kur*y zaplatit ... keby povedala 50€ tak asi by som do toho siel vazne bola viac ako slusna ... len chyba bola v tom ze mam AR a ten mi to hlasil cca 450 m predom :mrgreen: ...



Za 50eur jej dat keket do huby :-D Aj unas v DNV su pekne policajtky, aj v Liptovskom Hradku bola pekna policajtka za bradavicou v opli...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 23. 8. 2009 17:39

ja ze co ich je tolko vsade .... a v BA mame dopravnu akciu :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 23. 8. 2009 22:16

fio88 píše:ja ze co ich je tolko vsade .... a v BA mame dopravnu akciu :mrgreen:



Zasa? :D hehe....
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod AndrejH 23. 8. 2009 22:20

Inak dnes cez noc, okolo 23:00 som videl vo Zvolene policajnu fabku zastavovat auto, a zdalo sa mi ze ten jeden policajt mal v ruke LTI... Pocul som ze ho jebali za rychlost a EK, ked si vsimli ze ich fotim tak odisli prec... Stal som asi 20m pred nimi, vracal som sa z baru... Zacali pouzivat LTI uz aj cez noc???!!!

Uz na odchode, slaba foto...
23082009(002).jpg
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 24. 8. 2009 09:04

pokial je dobre osvetlena ulica preco nie , ale dosah nebude nejako zavratny kvoli foto .... ale na oje*avanie ludi to isto bude stacit :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 24. 8. 2009 09:26

fio88 píše:pokial je dobre osvetlena ulica preco nie , ale dosah nebude nejako zavratny kvoli foto .... ale na oje*avanie ludi to isto bude stacit :mrgreen:



Tam je krasne svetlo, a kazdy tam cez noc beha ako sialeny... Takze zrejme to bolo meranie...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod bolek (novy) 31. 8. 2009 09:42

Tak pancharti uz zacinaju merat aj v meste na menej obvyklych miestach. Nielen na Gagarinovej ulici, ale v piatok v noci uz aj subezna prievozska Mierova ulica pred dialnicnym mostom: bum blesk a hned sa rozblikali majaky pod mostom:-(
bolek (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 8. 2009 10:23

vcera mr.packa v tv hnoj znova informoval, ze maju detektory na detektory a rusicky. Skoda len, ze otazka znela ako je to s GPS navigaciami a ich databazami.
anonymni

Odeslat příspěvekod messy 31. 8. 2009 11:00

Tak po osobnom stretnuti musim povedat, ze je to chuj. A takymto stylom (absolutne od veci) sa vyjadruje stale. :mrgreen:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 31. 8. 2009 11:02

bolek (novy) píše:Tak pancharti uz zacinaju merat aj v meste na menej obvyklych miestach. Nielen na Gagarinovej ulici, ale v piatok v noci uz aj subezna prievozska Mierova ulica pred dialnicnym mostom: bum blesk a hned sa rozblikali majaky pod mostom:-(

Si nepocul vyjadrenie najvyssieho, ze sa bude merat aj miestach, kde by to nikto necakal? :hmm:
Uz ich hlasili aj v dopravnom servise, ze meraju pred skolou. Asi nemaju chalani kalendar. Odteraz tam zas 10 mesiacov ani nepachnu.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 31. 8. 2009 11:04

Haldo píše:vcera mr.packa v tv hnoj znova informoval, ze maju detektory na detektory a rusicky. Skoda len, ze otazka znela ako je to s GPS navigaciami a ich databazami.

Podobne sa vyjadril, ked povedal, ze v problematickej ulici bude radar niekolko krat do tyzdna. Problem bol v tom, ze tam auta chodia do jednosmerky v protismere. :-!
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 31. 8. 2009 18:00

Haldo píše:vcera mr.packa v tv hnoj znova informoval, ze maju detektory na detektory a rusicky. Skoda len, ze otazka znela ako je to s GPS navigaciami a ich databazami.


a co budu robit s tymi co maju nedetekovatelne ARadary :-D , to ho nenapadlo ze aj take daco je kym taky zvast vypustil z ust 8-P ... pokial tym myslel zase LTI tak vela zdaru Mr. Spackal :D
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 31. 8. 2009 23:14

Tak nasi zverejnili umy vybranych pokut a Rakusania si asi povedali, ze by boli blbi sa takyto prijem nechat ujst :( :(
http://natankuj.sme.sk/c/4996695/rakusk ... kohol.html
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2009 08:04

No ako sa to vezme. Ten alkohol schvalujem. Ale tie rychlosti su u nich stale smiesne (vychadzam z info v clanku, neoveroval som si to)
Kód: Vybrat vše
Pri prekročení rýchlosti o 40 kilometrov za hodinu v obci a o 50 mimo nej hrozí pristihnutým vodičom pokuta najmenej 150 € a odobratie vodičského preukazu na dva týždne.

u nas je to na papiere na dlhe mesiace nehovoriac o pokute vo vyske priemernej mesacnej mzdy...


Kód: Vybrat vše
Napríklad prekročenie rýchlosti o 30 a viac kilometrov za hodinu mimo diaľnice môže stáť minimálne 70 €.

u nas to je za 200


a nasiel som este nieco taketo, ale chcelo by to oficialny link, toto su iba take bububu.
http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/vod ... nskom.html
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 1. 9. 2009 08:32

stale je to podstatne menej ako u nas ... a to sa nebavme o vyske minimalnej mzdy v A a u nas alebo o priemernych platoch lobo to uz je iny grc .... :mrgreen: policajny stat :!:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků