Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2009 15:39

No straty mozno, ale znamenalo by to, ze mam celkom kludny zivot :D. No a este by mi aj na ten polcam mozno ostalo z dalsej vyplaty :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2009 16:56

anonymni

Odeslat příspěvekod messy 20. 8. 2009 17:33

Haldo píše:No straty mozno, ale znamenalo by to, ze mam celkom kludny zivot :D. No a este by mi aj na ten polcam mozno ostalo z dalsej vyplaty :D

A mozno by stacilo si jednu vyplatu len odlozit na pokuty. :D
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 20. 8. 2009 19:55

heh neviem kolko zarabate ale nad 60 km prekrocenie rychlosti je cca 500€ a viacej ... samozrejme do vacku 8-S cize raz do mesiaca a konec , to samozrejme musis narazit na spriaznenu hliadku co za € urobi vsetko :-!
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 20. 8. 2009 21:27

Ja som myslel odlozenie tej vyplaty, z ktorej sa da kupit polcam :) Z toho uz vyde zopar beznych pokut.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2009 21:48

Keby som mal taky plat, tak pokuty asi neriesim. Aj ked, aj jedno euro je az moc pre nich.
anonymni

Odeslat příspěvekod messy 20. 8. 2009 23:37

Radsej tie peniaze hodit do kanala...
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 21. 8. 2009 17:29

alebo prepit , to je lepsia investicia :D
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 21. 8. 2009 20:38




nooo skombinovat s nejakou dobrou optikou a asi by z toho cosi aj mohlo byt
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 22. 8. 2009 11:19

Tak hosi, vcera som si spravil cestu z BA do Zvolena a Starej lubovne. Pocas cesty bola iba jedna kontrola ani neviem kde... Spal som v Spiskej belel. Cez noc mi nejaky dobrak odtrhol zadnu SPZ a odkopol, doskriabal auto. Policajtov ked som zavolal tak dosli za cca 3min, ale nemohli nic lebo nebol ziaden dokaz ze som si to niekde neodrazil sam a tak. Plasty zo zrkladla tam zahadne nikde neboli, comu som nechapal a mysleli si ze si znich robim prcu... Rano som vytoceny isiel naspet do Zvolena cez poprad, lip. hradok, brezno, ... Ale to som este nezazil... Dneska tym kktom muselo strasne jebat. Hned zrana medzi kezmarkom a popradom 3 policajne hladky. No a potom to zacalo. Vo Svite LTI - traja dopravaci a dvaja obvodaci (50km/h). Za liptovskym hradkom opel s bradavicou (90km/h). Nizna boca LTI a dvaja obvodaci (50km/h). Myto pod dumbierom modra fabia bradavica (90km/h), hned zanou o kusok dalej LTI dopravaci a policajna motorka (50km/h). Valaska LTI a dvaja obvodaci a dvaja dopravaci (50km/h). Podbrezova jeden LTI a obvodaci, kusok dalej dopravaci bezna kontrola. (50km/h). Z podbrezovej smerom na BB, niekde pri nemeckej LTI a traja obvodaci a traja dopravaci (90km/h). Po par kilometroch detekcia a oproti mne mobilna modra octavia s bradavicou (90km/h). Kusok pred BB dalsie LTI s dopravakmi a v protismere normalna hliadka (90km/h). Na konci BB ako zacina dialnica smer na ZV biela fabia s bradavicou (80km/h)... Nechapem tomu ze ci im uz nacisto jebe kktom...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod AndrejH 22. 8. 2009 11:23

22082009(002).jpg



Nejake slabe foto z dnesneho rana...


22082009.jpg
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 23. 8. 2009 15:59

dnes 12.00 hod panonska ul. na zjazde z new mosta ako byva LTI stacionarne polic fabia - kasa auto nehodovky ako je obchod so stavebnym materialom ...
odchyt bola celkom slusna blondynka s vlasami az po prddel :love:

13.30 - 16.00 to iste miesto sa striedal polic golf s polic fabiou systemom start and stop ... brali mozno od 10 km nad limit co znamena ze museli byt na tom dost uboho alebo je daleko do vyplaty :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2009 16:04

fio88 píše:



nooo skombinovat s nejakou dobrou optikou a asi by z toho cosi aj mohlo byt

yup, nieco by to chcelo vymysliet a odskusat...hlavne aku vhodnu optiku aby nelakala
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrejH 23. 8. 2009 16:06

fio88 píše:dnes 12.00 hod panonska ul. na zjazde z new mosta ako byva LTI stacionarne polic fabia - kasa auto nehodovky ako je obchod so stavebnym materialom ...
odchyt bola celkom slusna blondynka s vlasami az po prddel :love:

13.30 - 16.00 to iste miesto sa striedal polic golf s polic fabiou systemom start and stop ... brali mozno od 10 km nad limit co znamena ze museli byt na tom dost uboho alebo je daleko do vyplaty :mrgreen:



Tak teda radost sa nechat chytit :-D odnej
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 23. 8. 2009 16:31

veru chytit alebo sa nechat vychytat popripade aj ine prijemnejsie veci co si mozes od zelenej kur*y zaplatit ... keby povedala 50€ tak asi by som do toho siel vazne bola viac ako slusna ... len chyba bola v tom ze mam AR a ten mi to hlasil cca 450 m predom :mrgreen: ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků