Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AndrejH 18. 8. 2009 15:28

ragamix píše:http://spravy.pravda.sk/policia-inkasuje-miliony-navyse-pirati-sa-pokut-neboja-pgh-/sk_domace.asp?c=A090818_094612_sk_domace_p23




Hlavne vdaka lepsej a vacsej buzeracii, buzeranti... :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 18. 8. 2009 17:54

hehe pirati su vyzbrojeni proti polic hliadkam , maju ligotavu zbroj ktora fizlov oslni :-P :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2009 19:54

Kolko stoji ten polcam ci co to pouzivaju? Nieco na rozpoznavanie textu na velku vzdialenost by sa mi zislo do auta. Ved sa raz kvoli tym koko*om zabijem ako stale kontrolujem v ktorej riti stoja.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 18. 8. 2009 20:30

mno nieco na automaticke rozpoznavanie TEC by to chcelo ale s kvalitnou kamerou ale nefim ci je to mozne aby to tak fungovalo ... dosah polcam 2006 je podla info cca 150 - 200 m ma to velmi kvalitnu optiku :hm
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2009 21:11

to je tak akurat tych 150 - 200m. Kolko za to pytaju?
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 18. 8. 2009 21:21

neviem presne ale viac ako 500 tis czk to bude urcite
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2009 07:09

to aby som zacal setrit :D
anonymni

Odeslat příspěvekod messy 19. 8. 2009 12:50

Predas auto a kupis Polcam. 8-D
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2009 13:36

Neviem ktore auto ma po 5 rokoch taku hodnotu ako polcam, ale moje to nanestastie nie je :(.
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrejH 19. 8. 2009 16:46

messy píše:Predas auto a kupis Polcam. 8-D




a polcam namontujes na tasku od notebooku :-D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 19. 8. 2009 20:18

no zatial to tak vyzera ze co ma ruky a nohy + zelenu farbu a malo rozumu bude merat rychlost :-P ... zlodeji , lupici a podvodnici budu mat zelenu a slusnych obcanov budu otravovat na cestach :mrgreen: :!:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2009 20:44

ti budu mat cerveny ... tercik pred ocami
anonymni

Odeslat příspěvekod messy 19. 8. 2009 21:37

fio88 píše:no zatial to tak vyzera ze co ma ruky a nohy + zelenu farbu a malo rozumu bude merat rychlost :-P ... zlodeji , lupici a podvodnici budu mat zelenu a slusnych obcanov budu otravovat na cestach :mrgreen: :!:

Tak budem musiet zmenit zameranie. Nakradnut si na pokuty. :mrgreen: Alebo sa pridam k policajtom.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 20. 8. 2009 05:12

messy píše:
fio88 píše:no zatial to tak vyzera ze co ma ruky a nohy + zelenu farbu a malo rozumu bude merat rychlost :-P ... zlodeji , lupici a podvodnici budu mat zelenu a slusnych obcanov budu otravovat na cestach :mrgreen: :!:

Tak budem musiet zmenit zameranie. Nakradnut si na pokuty. :mrgreen: Alebo sa pridam k policajtom.




Radsej iba kradnut :) Treba byt poslancom nech je nejaka ta imunita a kradne sa legalne, a pokuty ziadne :)
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod matuS 20. 8. 2009 12:46

Haldo píše:Neviem ktore auto ma po 5 rokoch taku hodnotu ako polcam, ale moje to nanestastie nie je :(.


to skor nastastie, lebo take 5r auto ak ma hodnotu 500tis, tak nove muselo stat cez 2mil...to su ine straty hodnoty v tejto triede...
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků