Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AndrejH 4. 8. 2009 15:37

:-D :-D :-D to som uz niekde pocul, to je dobre :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod Eross 12. 8. 2009 08:45

- to je v xxx opat ma odchytil ten isty zeleny a za ten isty priestupok (otacanie sa na krizovatke), nabuduce by sa chcel uz radsej so mnou stretnut na pive - odpovedal som mu
ze na buduce nech si ma ani nevsima a da mi pokoj :D
- inak uz mi doslo kde si ten zeleny zarobil na Rayban okuliare :nenapadne
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 12. 8. 2009 15:44

nuz odkedy plati new cestny zakon , tak byť fizlom vynasa viacej ako byť prostitútkou 8-P ... na obidve remesla treba asi rovnako inteligencie :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 12. 8. 2009 18:55

fio88 píše:nuz odkedy plati new cestny zakon , tak byť fizlom vynasa viacej ako byť prostitútkou 8-P ... na obidve remesla treba asi rovnako inteligencie :mrgreen:



To je jedno, kur.a ako kur.a... :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod AndrejH 12. 8. 2009 18:56

Eross píše:- to je v xxx opat ma odchytil ten isty zeleny a za ten isty priestupok (otacanie sa na krizovatke), nabuduce by sa chcel uz radsej so mnou stretnut na pive - odpovedal som mu
ze na buduce nech si ma ani nevsima a da mi pokoj :D
- inak uz mi doslo kde si ten zeleny zarobil na Rayban okuliare :nenapadne



Kolko zasa chcel? mal si mu povedat ze nech ide nato pivo stebov hned, odfotit ho a poslat packatorovi :D Hlasil by sa na urade prace hned ... :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod Eross 13. 8. 2009 19:32

- tak skusal som to opat ci nezabere "dohovorom" ale kvoli mne sa autom
museli pohnut a to uz zadara asi nieje takze kolko to bolo minule ?
20, ok ste ochotny zaplatit ? ja ? nie mam len lybre, ale spytam sa zeny ci ma eura :D
- predtym nez som sa otocil som 1 hliadku videl ale sla prec a ked som uz bol otoceny v dialke
som ich videl na benzinke, stihol som dat dole AR a dufal som ze ma nevideli ale vopchal sa dopredu
a zapol majaky - hned ma potesilo ked som spoznal znamu tvar a jeho Rayban okuliare/vyraz drsnaka ale inak v pohode 8-)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 13. 8. 2009 20:01

nuz 20€ neni zas tak vela mohol si dopadnut aj horsie keby to nebol ten isty co minule ;-) ... ale zase skoda 20€ ked ich mas cpat debilom :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 13. 8. 2009 21:56

fio88 píše:nuz 20€ neni zas tak vela mohol si dopadnut aj horsie keby to nebol ten isty co minule ;-) ... ale zase skoda 20€ ked ich mas cpat debilom :mrgreen:




Este pridat 30e a v amsterdame mas taku kompletku od holky ;-) Co je lepsie? :-D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 14. 8. 2009 11:10

kalinak dostane viacej policajtov

som zvedavy ci to budu naozaj fizli na ciganov alebo zase pribudne hromada dopravakov :-!


http://www.sme.sk/c/4974598/kalinak-dostane-viac-policajtov.html
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 14. 8. 2009 14:22

Kokos, ale 24 000 tisic pracovnych miest??? To by mohli zamestnavat tych ciganov, ty sa ulakomia aj na 10e pri pokute :D hehe
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod papluh 14. 8. 2009 15:10

fio88 píše:dnes asi o 16.30 na Panonskej ceste v petrzalke na urovni AAA autobazar som videl pri krajnici ostavene auto nehodovky a dalsie tri auta .... pomyslel som si ze asi nehoda ale ked som prichadzal blizsie tak prekvapenie 3 x prislusnik v bielom co prave kasirovali piratov a 1 x obsluha LTI .... dobre som sa pobavil len skoda ze po mne nevypalil ... :D bodovana rychlost 80 km/h ... ;-)


Nebolo to ale to stare auto od nehodovkarov ? Lebo take som videl uz 2x merat na rozkopanej casti D1 smerom na TT. Ked meraju s trojnozkou a za sebou otvoria kufor, tak na dialku nieje sanca rozpoznat ze meraju. Plus tie povodne nehodovkarske auta nemaju tie vystrazne tabule slozene na streche tak to vyzera ako obycajna dodavka. jedine tie zelene vesty ich prezradia, ze to niesu stavbari.

Mimochodom, nema ta trojnozka moznost otacat laserom okolo zvislej osi ?
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 15. 8. 2009 17:24

ano bolo to to starsie nehod. auto , vw caravela myslim

u nas neviem kolko tie trojnozky otacaju ale madarsku sme videli ako meral jeden pruh a ked pocul zo zadu motorku tak to otocil a meral druhy smer :mrgreen:
Naposledy upravil fio88 dne 16. 8. 2009 08:10, celkově upraveno 1
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 15. 8. 2009 17:41

Falošný policajt pokutoval vo vlastnej uniforme

panstvo priznajte sa, koho skasol :mrgreen:

http://nitra.sme.sk/c/4975550/falosny-policajt-pokutoval-vo-vlastnej-uniforme.html
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod messy 18. 8. 2009 11:05

fio88 píše:ano bolo to to starsie nehod. auto , vw caravela myslim

u nas neviem kolko tie trojnozky otacaju ale madarsku sme videli ako meral jeden pruh a ked pocul zo zadu motorku tak to otocil a meral druhy smer :mrgreen:

Otacaju to aj u nas. Hned po tom, co ma zmeral, radar otocil na opacny smer. *****. :mrgreen:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků