Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod messy 19. 7. 2009 19:32

Njn, budu ich zdrziavat potom, ked sa ludia budu tahat po uradoch a hladat tisic sposobov, ako z toho vyklznut. :-))
Ked budem jazdit v maske MickeyMousa, mozem ho naprasit aj s jeho adresou v Disney Lande? :hmm:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 19. 7. 2009 21:46

messy píše:Njn, budu ich zdrziavat potom, ked sa ludia budu tahat po uradoch a hladat tisic sposobov, ako z toho vyklznut. :-))
Ked budem jazdit v maske MickeyMousa, mozem ho naprasit aj s jeho adresou v Disney Lande? :hmm:



Myslim ze hej.... len ich je niekolko :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod ragamix 24. 7. 2009 21:52

no sice sme sa prave vratili z hr ale pri najblizsej ceste si tam asi kupim telefonny zoznam a... :D
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2009 08:45

nejake zaujimave detaily? :)
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 25. 7. 2009 16:46

dokopy nic zvlastne. okolo zahrebu traffivision v ciernej 3-ke bmw. inak nic. pozor treba davat skor na to ze v SLO dialnicna nalepka oznacena 09/6 (cize polrocna) plati uz len jeden mesiac(!) ak bola kupena po 1.7.2009. cena je samozrejme aj tak 30e.. idioti
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 25. 7. 2009 18:21

- zeleny urobia priestupok kde sejme auto cez 2 plne ciary v kruhovom objazde pred mojimi ocami a neskor ked ja sa otocim na svetelnej krizovatke (bezpecne a rychlo) smerom k benzinke tak kym som vystupil uz kracal ku mne ze som porusil dop. predpisy a ako to budeme riesit :D
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 25. 7. 2009 19:05

A ako ste to riesili? :hmm:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 26. 7. 2009 12:19

Vravim mu ze dohodou ako inak ved on porusil tiez ked sa tam rovnako otocil
a predtym porusil dop. predpis predbiehanim. Nn bude to za 60eur, pokecali
sme asi 10min dohodli sa na 20eur a sli sme svojou cestou aj tak dobre, mohlo
to byt trochu viac - AR v predu zavesene, ale drzal som ho pri kufrovej casti tak nevidel :D
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 26. 7. 2009 15:28

Tak potom fajnovo si to doriesil... :)
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod Eross 26. 7. 2009 20:54

Nj ale nemuselo to byt kebyze som ich sledoval aj v spataku, myslel som
si ze zacnu zastavovat kde sa odstavili ale oni nie zacali spehovat a hned
mali 3 a to nepresla ani minuta - kebyze ich uvidim v spataku ze idu tak netankujem :D
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 27. 7. 2009 13:20

kolegov svagor mal hovor, tak zastavil mimo mesta za krajnicou. Doslo za nim policajne auto a ze 60e pokuta, ze nesmie stat za krajnicou na ceste 1.triedy ked nema poruchu.
Potom pocul ako im vo vysielacke hlasia, ze niekto prasi 150km/h, policajto auto zastavil, prehodili par slov, zasmiali sa a pustili ho dalej.

A od kolegovho svagra dookola, ze 60e. On im hovori, to nemyslite vazne, ze niekto ide 150km/h medzi dedinami, nic od neho nechcete, a mna, kto bezpecne zastavil za krajnicou lebo chcel telefonovat, chcete pokutovat 60e?

No a nic, proste policajt bol neoblomny. A kedze svagor nemal hotovost, este mu aj vodicak zobrali...

Su to proste kokoti, pojebane gumy. Ja byt na jeho mieste, tak mam nafilmovane aj toho kokotka co zastavili za 150km/h a idem s tym rovno na inspekciu.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 27. 7. 2009 22:02

matuS píše:kolegov svagor mal hovor, tak zastavil mimo mesta za krajnicou. Doslo za nim policajne auto a ze 60e pokuta, ze nesmie stat za krajnicou na ceste 1.triedy ked nema poruchu.
Potom pocul ako im vo vysielacke hlasia, ze niekto prasi 150km/h, policajto auto zastavil, prehodili par slov, zasmiali sa a pustili ho dalej.

A od kolegovho svagra dookola, ze 60e. On im hovori, to nemyslite vazne, ze niekto ide 150km/h medzi dedinami, nic od neho nechcete, a mna, kto bezpecne zastavil za krajnicou lebo chcel telefonovat, chcete pokutovat 60e?

No a nic, proste policajt bol neoblomny. A kedze svagor nemal hotovost, este mu aj vodicak zobrali...

Su to proste kokoti, pojebane gumy. Ja byt na jeho mieste, tak mam nafilmovane aj toho kokotka co zastavili za 150km/h a idem s tym rovno na inspekciu.




Zrejme to bol clen policajneho zboru... Minule som si to cez Zvolen prasil s kamaratom co je policajtom. Namerali nas, zastavili. Kamos sa cezomna nahol, ukazal sluzobny preukaz. Policajt nato ze ***** chlapi, neviete povedat skor? a zasmial sa... Takze asi tak, mozna to bolo to iste...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod Eross 27. 7. 2009 22:32

- kamarat si to tiez palil na sluzobnom WV do BA ked sa nahanal s 1 autom
a neskor ked si to odstavil na benzinke ze si da nieco pod zub tak sa to auto
tam objavilo a clovek sa ho pyta ci to dobre taha - pritom to bol jeho nadriadeny,
co on nevedel ze sedi vtom aute :D

-pokial dostanem pokutu za rychlost beriem ale za take pikacoviny tak to je na
hanbu a zaplakanie, skoda ze so mnou nebola osoba blizka ktora by to vyriesila :oops:
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 28. 7. 2009 10:00

AndrejH píše:Zrejme to bol clen policajneho zboru... Minule som si to cez Zvolen prasil s kamaratom co je policajtom. Namerali nas, zastavili. Kamos sa cezomna nahol, ukazal sluzobny preukaz. Policajt nato ze ***** chlapi, neviete povedat skor? a zasmial sa... Takze asi tak, mozna to bolo to iste...


mam podobny zazitok, akurat som tej hliadke nezastavil, ale za 7km ma chytila (zabrzdil ma nakladak na babe)...dost boli ***** ti dvaja, takze sluzobak pomohol iba k tomu, ze som musel vyplaznut liter - aj blocky som dostal.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 28. 7. 2009 10:02

"Falošnému policajtovi však ťažko odporovať, pretože môže ísť o ozbrojenú skupinu. Orientačným znakom pre šoférov môže byť skutočnosť, že dopravná policajná hliadka pracuje vo dvojici a so služobným autom, ktoré má viditeľné reflexné pásy polícia. Ak vás v noci nameria radar, v aute určite spozorujete blesk a laserovou pištoľou bez blesku sa v noci nemeria. Navyše, polícia v noci používa mobilné radary a zastavuje so zapnutými majákmi."

http://auto.sme.sk/c/4940642/neplatte-f ... ajtom.html
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků