Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod messy 17. 7. 2009 18:50

AndrejH píše:Totho..... Uz sa chvalia http://www.aktuality.sk/clanok/140948/p ... ch-piratov ... No ako povedal packa "Hlavným dôvodom je snaha o zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky a zníženie nehodovosti," na dialnici toho ale namutia...

A bude horsie. Dnes 30€ za 69 na vjazde do obce. 8-) (vpravo rola, vlavo les)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 7. 2009 19:02

To máte pořád ještě o 10 Éček levnější než my... 8-D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 17. 7. 2009 19:07

Povodne chcel 60. :D
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 7. 2009 19:55

Tak u nás se smlouvat nedá. Sazby jsou pevně dané. :-S
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 17. 7. 2009 23:29

MELLO píše:Tak u nás se smlouvat nedá. Sazby jsou pevně dané. :-S




Budu aj unas.... Mna chytil prednedavnom ten new passat a tym ze to bolo stale kamerovane, nechcel sa dohodnut... :(
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 7. 2009 07:10

To se divim, každý policajt ( mimo městských a obecních ) je jenom člověk... :hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 18. 7. 2009 09:14

asi to bude v sitine.. aspon tam je usekovna namontovana uz davno.. a tiez je jedna pred sitinou
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 18. 7. 2009 09:39

AndrejH píše:
MELLO píše:Tak u nás se smlouvat nedá. Sazby jsou pevně dané. :-S




Budu aj unas.... Mna chytil prednedavnom ten new passat a tym ze to bolo stale kamerovane, nechcel sa dohodnut... :(

Ja som to tiez neriesil dohodol, ale s blockami. Len som dostal zlavu. :) Bolo ich tam asi 5, tak som sa bal to riesit dohodou. :-))
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 7. 2009 09:41

Na příjezdu po D2 před odbočkou na lamač jak jsou kamery na bráně tam je taky nějaká úsekovka?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 18. 7. 2009 10:47

je tam namontovana uz davno.. ci je v prevadzke je druha vec..
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 18. 7. 2009 10:51

Podla clanku to snad vyzera, ze zatial u nas ziadna usekovka nefunguje.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 7. 2009 10:53

Země zaslíbená
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2009 12:18

podla mna to bude tiez ta D2. Ale...tam je priprava iba na dialnicu. Ak sa pripajam na dialnicu od Lamaca, tak nema co zaznamenat vjazd do meraneho useku. Nehovoriac o tom, ze ten usek je naozaj "nebezpeny"


Btw, precitajte si aj clanok na sme. Som tu teraz cez mobil, tak nemozem citovat. Ale Mr.Packa tam naozaj zaperlil. Beriem to ako vtip roka, naozaj som sa uprimne zasmial. Zadrel nieco v zmysle "snahou je nezdrzovat vodicov riesenim priestupku na mieste". Vecer to presne odcitujem z kompu.
Krasny dokaz ako na bezpecnost seru a ide im iba o peniaze. Pokuta na mieste ma predsa najvacsi vychovny charakter. Aspon u mna. Uz neparkujem kde sa mi zachce :-). O pol roka budem sakra rozmyslat ako sa z platenia vyvliect a este budem aj nepekne na...stvany. Ach jo...a ludia tomu este tlieskaju. Aj ked mame celkom slusnu sancu, ze vela z nich tak do roka vytriezvie :-). Hned po prvej zasielke automatikou niekde z pola.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 7. 2009 12:20

Haldo: svatá pravda.

BTW: taky se mi to nezdálo jako měřený úúsek, spíš je to pro nějakou statistiku nebo evidenci.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2009 18:57

Prezident PZ SR Ján Packa pre agentúru SITA potvrdil, že na jednom, zatiaľ utajovanom úseku slovenských ciest, začali testovať tzv. priebežné meranie rýchlosti. "Hlavným dôvodom je snaha o zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky a zníženie nehodovosti," vysvetlil Packa a dodal, že ďalším dôvodom je zámer "nezdržiavať vodičov na ceste riešením priestupku".

Celý systém je úplne automatický a prakticky bez obsluhy. Údaje zaznamenáva a vyhodnocuje počítačové zariadenie, ktoré zašle majiteľovi auta poukážku na zaplatenie pokuty. "Takto budeme šetriť pracovné sily, aj peniaze," konštatoval Packa.

zdroj: Polícia testuje nový prístroj na cestných pirátov; piatok 17. 7. 2009 11:10 | Copyright © SITA 2009; http://natankuj.sme.sk/c/4937574/polici ... ratov.html
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků