Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod messy 15. 6. 2009 20:47

fio88 píše:
AndrejH píše:Vcera pri ladomerskej vieske ci ako sa tomu nadava, mobilny radar 105km/h na povolenej 90km/h 50eur, na prazdnej ceste... Cesta pohodlne na 130km/h. Policajt mi ukazoval ze predomnou chytil 138km/h a 145km/h. Sa chvalil a ked som sa spital ze kolko si zobral, tak povedal ze ho urazam :D Kkti...


hehe si mu zatal do ziveho , kym su triezvi tak neradi rozpravaju o uplatkoch ale ked do fizla nalejes nejaky ten 1/2 dcl tak sa rad pochvali .... 8-) ale celkom slusne si obisiel este a pritom by ti stacila nejaka sranda za 150 € do auta a bol by si usetril tu pajsku kkotovi :tleskani

Zas na druhu stranu... Budme radi za tie uplatky. Niekedy nam mozu usetrit vela problemov. 8-S
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 16. 6. 2009 10:47

messy píše:
fio88 píše:
AndrejH píše:Vcera pri ladomerskej vieske ci ako sa tomu nadava, mobilny radar 105km/h na povolenej 90km/h 50eur, na prazdnej ceste... Cesta pohodlne na 130km/h. Policajt mi ukazoval ze predomnou chytil 138km/h a 145km/h. Sa chvalil a ked som sa spital ze kolko si zobral, tak povedal ze ho urazam :D Kkti...


hehe si mu zatal do ziveho , kym su triezvi tak neradi rozpravaju o uplatkoch ale ked do fizla nalejes nejaky ten 1/2 dcl tak sa rad pochvali .... 8-) ale celkom slusne si obisiel este a pritom by ti stacila nejaka sranda za 150 € do auta a bol by si usetril tu pajsku kkotovi :tleskani

Zas na druhu stranu... Budme radi za tie uplatky. Niekedy nam mozu usetrit vela problemov. 8-S



To ano no :D Inak vcera som podvecer isiel tadial znova, smer nitra. Zablikali mi asi dve auta, tak som spomalil na 90tku a cakal. Ked okolo mna prebehla ta fabka tak som pridal a tam kde stopovali je 80siatka. Bola prazdna cesta tak som okolo nich isiel cca 110km/h a policajt len zdvihol ukazovak a kyval: no, no, no... :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 18. 6. 2009 11:33

nooo ale to uz si bol zaockovany proti bradavicovej nakaze 8-) ..... a ozaj aka bola detekcia ??? :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 18. 6. 2009 18:52

fio88 píše:nooo ale to uz si bol zaockovany proti bradavicovej nakaze 8-) ..... a ozaj aka bola detekcia ??? :mrgreen:




No zatial som stretol len na obchvate S4 v protismere za betonovimi zvodidlami a nepiskalo to ani nic. O kusok dalej stal v protismere new passat a mal zastavene auto. Takisto nic. V aupatku v garaziach na druhom poschodi mi to zacalo piskat. Dnes mi to vypisalo ze Service Requred a neviem co mam robit :(
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod ragamix 18. 6. 2009 19:42

zavolaj mi
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 19. 6. 2009 15:22

pozor pomalovane S4 su v BA 3 kusy a iba jednu ma doprava zvysok ochrana ustavnych cinitelov .... ta co boduje ma tabulku BA 028 PC ....
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 24. 6. 2009 11:10

Takze po najazdeni cce 1100km na Slovensku som stretol dva radari. Jednu S4 na severnej D1, detekcia na cca 400m. Dalsi radar bola modra fabia stojaca na moste cez Kralovu smer TT. Merala 80km rychlost v jednom jazdnom pruhu (frezuju dialnicu) Detekcia tak na 150m... Este to vzdy pipalo ked kamarat volal s nokie N95... :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod ragamix 24. 6. 2009 17:16

na nokie to moze hodit aj Laser alert tak sa nezlakni potom ;)
inak pekne detekcie
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 24. 6. 2009 20:09

nooo tam na tej 80 ke pri Kralovej nad Vahom si sa dostal myslim aj do plusu € :tleskani ... a odteraz uz len setris € az kym nestretnes laser ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 24. 6. 2009 20:50

fio88 píše:nooo tam na tej 80 ke pri Kralovej nad Vahom si sa dostal myslim aj do plusu € :tleskani ... a odteraz uz len setris € az kym nestretnes laser ;-)




Tak tak :) aj ked myslim ze to nebude dlho trvat kym narazim na laser :)
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod matuS 27. 6. 2009 21:24

otazky na laser:

-ako to meria v dazdi?
-ako to meria v hmle?
-da sa merat cez zavrete okno?

dikes
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 28. 6. 2009 17:01

dazd a hmla znizuji dosah a mera sa horsie. da sa merat aj cez okno ale aj sklo to znizuje dosah a tazsie sa da zmerat rychlost.
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 29. 6. 2009 12:31

ale ucia sa rychlo nepodcenoval by som ich ze na to skor ci neskor pridu ze sa to da a ide to ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 29. 6. 2009 14:27

diky
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 17. 7. 2009 17:58

Totho..... Uz sa chvalia http://www.aktuality.sk/clanok/140948/p ... ch-piratov ... No ako povedal packa "Hlavným dôvodom je snaha o zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky a zníženie nehodovosti," na dialnici toho ale namutia...
AndrejH
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků