Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2009 21:03

Takze v aute byt moze. To je zaklad. Na tom LI sa mi paci funkcia parkovacich senzorov :D. Teoreticky aj keby to nasli tak mozem tvrdit, ze to su parkovacky a ine vyuzitie ani nepoznam :D.
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 22. 1. 2009 09:12

je to o nieco zlozitejsie kedze tieto veci sa montuju do auta napevno. toto ale neni dobre miesto na rozobreranie podrobnosti.. nepritel nasloucha ;)
radsej mail alebo PM alebo sa niekde stretneme kedze si z BA ak sa dobre pamatam
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 24. 1. 2009 17:44

messy píše:Tak to s tym odhadom rychlosti by bol pruser. Ale neviem si nieco take u nas v reale predstavit.


v tych krajinach ale pravdepodobne aj uchadzac na miesto policajta prejde narocnejsim vyberom.

V australii maju tiez tento odhad, ale kamos sa odvolal a sudca pokutu stiahol.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 21:01

r: teraz riesim skolu, ale urcite sa ozvem
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 27. 1. 2009 22:43

kua si mal robit predterminy.. ja som o takomto case mal uz davno pokoj 8-P
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 1. 2009 13:42

Ja som mal zase pokoj do 10.1. :D Predtermin bol jediny a aj o tom som sa dozvedel vecer pred skuskou. Ale zatial som spravil vsetko na prvy raz a v piatok snad zbucham tu jedinu co opakujem :).
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 28. 1. 2009 13:52

nj tak potom drzim palce! ja som vzdy chcel mat skusky cim skor za sebou takze som zacinal niekedy aj zaciatkom decembra tusim sa podarilo raz vybavit vsetko aj pred koncom roka.
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 1. 2009 13:39

anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 30. 1. 2009 14:26

bezne keci v novinach.. treba spravit dobre PR novemu zakonu. pokial by za to neboli peniaze tak ma kazdy celu bezpecnost v 3.1415ci..
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 2. 2. 2009 18:05

novy sadzobnik pokut:


ANTIRADAR
Používanie technických prostriedkov a zariadení, ktorých činnosť umožňuje odhalenie alebo ovplyvňovanie funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky alebo ich umiestnenie vo vozidle spôsobom, ktorý umožňuje ich použitie (tzv. antiradar) 150€/ 4.518,90,-Sk

Prevádzkovanie vozidla v cestnej premávke dodatočne vybaveného neschváleným systémom, ktorého činnosť umožňuje odhalenie alebo ovplyvňovanie funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky (tzv. antiradar) 100 €/ 3.012,60,-Sk


RYCHLOST:
Prekročenie najvyššej dovolenej rýchlosti ustanovenej pravidlami cestnej premávky alebo prekročenie rýchlosti obmedzenej dopravnou značkou

1. o viac ako 10 km/h 50 €/ 1.506,30,-Sk
2. o viac ako 20 km/h 100 €/ 3.012,60,-Sk
4. o viac ako 30 km/h 200 €/ 6.025,20,-Sk
5. o viac ako 40 km/h 300 €/ 9.037,80,-Sk
6. o viac ako 50 km/h 400 €/ 12.050,40,-Sk
7. o viac ako 60 km/h 500 €/ 15.063,00,-Sk
8. o viac ako 70 km/h 650 €/ 19.581,90,-Sk[/b]
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 2. 2. 2009 18:31

Haldo: Dik. Na mnoha mistech se sice pise ze pokuta za rychlost je 150-800 eur, ale ta tvoje tabulka je mi sympatictejsi, tak doufam ze je prava. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 2. 2. 2009 18:35

ja som ragamix ale OK.. je to na intanete ministerstva taaakze.. ;)
samozrejme negarantujem ze to este dalej nepomenia ze yo vsetko sa moze stat. ale momentalne tam maju toto
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 2. 2009 18:39

To máte leší než my. 8-D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 2. 2. 2009 18:39

Dotaz: "Používanie" (=použání) a "Prevádzkovanie" (=provozování) je trestné, ale vlastnění a umístnění ve voze ne-e? O tom se nikde nepíše.. Tudíž moje tvrzení že AR nebyl v provozu a byl vypnutý má šanci na úspěch? :hm
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 2. 2009 18:42

Předseda píše:Dotaz: "Používanie" (=použání) a "Prevádzkovanie" (=provozování) je trestné, ale vlastnění a umístnění ve voze ne-e? O tom se nikde nepíše.. Tudíž moje tvrzení že AR nebyl v provozu a byl vypnutý má šanci na úspěch? :hm


To víš že jo. Zajeď tam a uvidíš. :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků