Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ragamix 27. 10. 2008 21:15

vacsinou to tak samozrejme je ale policajt je sudca aj kat a musi brat to uvahy aj okolnosti.. napr najcastejsie sa berie do uvahy ci treba zarobit na dovolenku alebo vianoce :mrgreen: 8-D
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 16. 1. 2009 00:05

messy:
Vyska pokut je naozaj len interny predpis, ziadna vyhlaska. Jedine co plati je zakon a ten vravel v 2008 jasne - "az 2000 Sk pri jazde od 10-30km/h nad limit v meste a 10-40km/h nad limit mimo mesta". A dodrziava sa to - poznam ludi, co za 100 na 60ke dostali papier na urad (tam 7000 pokuta) a za nameranych, ocistenych 105 na 90ke 2000 Sk natvrdo.

Takze po novom to kludne moze byt za nameranych +13km/h nad limit maximum v Eur a policajt ma na to plne pravo.

C
CeCo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod messy 16. 1. 2009 01:03

Ceco: No uz som si to zistil ako je to s tymi pokutami priamo od zdroja :-D Ostava nam uz len dufat, ze aj od 1. februara bude stretnut radar skor vynimka ako pravidlo.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 17. 1. 2009 19:09

vynimka?? snad si nemyslis ze laserove merace nakupili na ozdobu.. jasne ze budu chciet cim skor investovane peniaze s5 ved to ide len o business a nic viac... kecom o bezpecnosti snad uz nikto kto ma iq vyzsie ako dnesny datum neveri
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2009 18:10

Ako to je s nimi? Su nejake novinky?
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 18. 1. 2009 18:40

na vychode uz meravaju vo velkom. tu v ba a okoli som ich este nevidel.. asi im je zima. zariadenia uz ale maju davnejsie takze pozor
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2009 20:01

Uz to je aj vsetko uradne schvalene? To uz aby som zacal riesit protiopatrenia.
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 18. 1. 2009 21:22

jasne schvalene to uz je davno a co je horsie aj masinky uz nejaky cas maju..
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 1. 2009 22:14

Cajti jsou paka. Kdyby nebyli, tak už mi dávno ubyl nějaký bod za překročení rychlost. Jenže oni se furt staví na stejné místa a kde fotí to taky vím.
Ono dokonce mnohdy když člověk udělá přestupek před jejich očima, tak se nic nestane. Jen se otočí za dají si svůj další lok kafe.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 18. 1. 2009 22:39

Od kedy maju lasery? Este som ich s nimi nevidel. Zatial len mestskych poskokov.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 19. 1. 2009 15:41

koncom minuleho roku dostali 100sad LTI 20-20 microdigicam.. maju to aj v BA ale este som ich s tym vonku nevidel.. ale na vychode sa uz veselo merava
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod richie 20. 1. 2009 14:13

ragamix píše:koncom minuleho roku dostali 100sad LTI 20-20 microdigicam.. maju to aj v BA ale este som ich s tym vonku nevidel.. ale na vychode sa uz veselo merava


a zoznam ucinne fungujucich "protipoatreni" ?
Opel Insignia B ST 1.5/121; VW Sportswan 1.2 (Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia liftback II/1.9tdi -> III/1,6TDI-> IV/1.5TSi )
richie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 20. 1. 2009 17:09

viz nas web ;)
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 1. 2009 17:48

Ako to bude po novom u nas? Nesmies pouzit, alebo ani v aute nesmie byt? Myslim teraz detektor, zabudovane sady su ina vec.
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 20. 1. 2009 19:18

(3) Používanie technických prostriedkov a zariadení, ktorých činnosť umožňuje odhalenie alebo ovplyvňovanie funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky alebo ich umiestnenie vo vozidle spôsobom, ktorý umožňuje ich použitie, je zakázané.

druha cast je salamunska.. co je umiestnenie sposobom ktory umoznuje pouzitie.. yo a cakame na novy sadzobnik pokut.. zatial vraj ma za to byt 800euro tak uvidime
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků