uskali multi-levelu

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ardeth 7. 5. 2008 19:24

Ahoj,
po dvou nabidek pyramidy za mnou nekdo prisel s nabidkou multi-levelu,konkretne se jedna o distribuci nejakyho dzusu. Nevyhody nebo spis kardinalni podvod u pyramidy je mi jasny,ale u multi-levelu je mi to nejak skryto.
Pokud to chapu dobre,tak pyramida se rozvadi do vetvi,ktere proste zacnou kolabovat,ale jakmile mam jeden retezec lidi pod sebou,tak kde je ten hacek?
Vim ze multi-level je neco jako amway,taky jsem uz o tom neco slysel,existuje tady uz docela dlouho,takze se zatim nezhroutil.
Nemam potrebu vstupovat do podobnych uskupeni,jen by me to zajimalo...
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 5. 2008 19:30

uplne nejjednodusej jde o to, odkud a kolik se bere prijmu. Pokud jde vetsina prijmu z prodeje zbozi neclenum, tak to bude fungovat a ok. Na wiki je o tom srozumitelny clanecek s matematikou.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 7. 5. 2008 19:39

Oni mi prave nabizeli,ze si od nich vezmu nejakou krabici dzusu nebo co a kdyz sezenu dalsi tri pod sebe,tak se mi ten dzus zaplati a kdyz ty tri pode mnou - kazdej z nich sezene tri,tak uz mi plyne zisk...kazdej dostane jednu bednu toho dzusu...
To je mi prave divny,ze to neni jako amway,kterej prodava vyrobky,nebo avon a oriflame...
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 5. 2008 19:46

tady generuje zisk jen prodej clenum a ziskavani dalsich clenu, prodej samotnyho dzusu je z toho co pises vedlejsi. Je to pyramida. :-l Kdyz budes dost nahore, tak vydelas...klasika.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 7. 5. 2008 19:47

Jedna se tedy o tenhle produkt
http://en.wikipedia.org/wiki/XanGo
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Ardeth 7. 5. 2008 19:49

Podle vseho se to u nas teprve rozjizdi,takze ted je sance byt nahore... :roll:
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 5. 2008 19:52

Tak to uz je na tobe jestli do toho pujdes...

Bracha ted taky sel do neceho podobnyho, poslal jsem ho do **** kdyz me do toho chtel vtahnout, ale uz sehnal dost lidi a vydelava...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 7. 5. 2008 19:54

Mam s tim moralni problem. Z principu do pyramidy nepujdu. Jen me zajimalo jestli to opravdu je multi level jako napr amway nebo avon,ale neni...
prodej produktu je podruzny jak ty rikas...
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 7. 5. 2008 20:06

multi level je ferovy usines, ovsem u nas dosti zprofanovany. Neni na tom nic spatneho, ale clovek, co tam jde si musi uvedomit o cem to je
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 7. 5. 2008 20:09

Jasne multilevel jako napr amway nebo avon, oriflame to jo,to je v poradku,ale tady konkretne u toho dzusu nejde o ten produkt v prvni rade...ty si ho kupujes,ale zaroven si musis pod sebou utvorit sit abys vydelaval...
takze je otazkou co multilevel je a co neni. Xango je asi neco mezi...
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 5. 2008 20:10

Radek Ondrášík píše:multi level je ferovy usines, ovsem u nas dosti zprofanovany. Neni na tom nic spatneho, ale clovek, co tam jde si musi uvedomit o cem to je


MLM ano. Pyramida ne...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 7. 5. 2008 20:11

ono je to v podstate letadlo a protoze letadlo je zakazane, tak oni ten vstup apod. podmini nakupem a prodejem dzusu. Skyline taky nebyl letadlo, tam sis za 80tisic kupoval knizky. Pokud je to tak jak rikas, pak je to proste letadlo s milejsi tvari, aby to policie hned nezacala vysetrovat.

Dnes uz je na podobne projekty dost pozde, hlupaku uz na toto moc neni, byt se porad daji najit. Zacatkem devadesatych let to byl doslova zlaty dul. Dnes bych se na to vykaslal.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 7. 5. 2008 20:18

Treba v mym okoli kazdej sel do ty Kooperativy...
zjednodusene receno....sehnal jsi nekolik lidi,kterym budes platit pojisteni (kazdej 2tis/mes) a musel jsi jich sehnat 10,abys mel provizi a vydelal si nejakejch 15-20tis.
No ale nedavno to bylo v novinach jako podvod...lidi se jim prestaly hlasit a celej system zacal krachovat...
mlady studentni maji na krku dluhy 200tis a jejich znamym chodi slozenky na pojisteni...
Tam to bylo jasny,do oci bijici...kazdymu jsem to rikal,ale nikdo to nevidel...
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod KubaPa 7. 5. 2008 21:33

Každej MLM má v sobě z principu něco z pyramidy. Některej víc, některej míň. Pokud je to minimum a jde (jak tu už bylo napsáno) hlavně o to, kolik člověk sám prodá (viz. Amway, Avon, atd.) chápu to, i když sám bych do toho asi ani tak nešel a zdaleka nevěřím tomu, že ty jejich produkty a způsob prodeje jsou pro zákazníka je tak výhodný, jak tvrděj.
No a pak jsou takový, který se tvářej jako MLM, ale v podstatě je to čistá pyramida a ty džusy vypadaj na tenhle případ.
KubaPa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 5. 2008 21:39

neni multilevel i treba AVOX? /mobilni operator/
Anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků