Policajné kontroly - Bratislavský kraj

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod gasolina 8. 5. 2007 18:10

Haldo: tuším si sused.(bývalý či nebývalý) :P :wink: no to isté sa pýtam aj ja načo je tam štyridsiatka. Počula som odôvodnenie tým, že kvôli tým niekoľkým ľuďom čo zrazilo na prechode... ale veď to sa stáva a môže aj pri štyridsiatke a žeby boli šance o prežitie až také väčšie? :hm Stejne sa nedá ísť úplne rýchlo cez deň, keď je tu kopa áut a samé semafóry. Čo hovoríš btw. na tie semafóry na konci Karlovky v smere do mesta? Úžas že? Koľkokrát vídavam ako tam policajti odstavujú tých, čo sa otočia a nejdú na Dlháče, si tam musia pekne zarábať. :tleskani
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 8. 5. 2007 20:26

Haldo píše:Udajne osoba blizka tu funguje tiez, ale podstatne viac info ako na to mam o CR :D


A vysvetlíte mi tu niekto tu viac krát spomenutú blízku osobu? Len som to vždy zahliadla, ale nesledovala. Čo za výhovorku to je? :P
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 5. 2007 20:29

Sused? No asi este hej, ale stahovanie sa blizi :D.
To ze odchytavaju takych co sa otacaju je pekne svinstvo...ale co uz. Viac mi vadi nastavenie semaforov. Nad Tilgnerkou sa pripajam z Dlhych, takze na Molecke idem po hlavnom tahu. Dostanem zelenu a na semafore na Devin musim zastat. A pritom by stacili 3-5s a islo by to uplne plynulo. Ale asi je vhodne pred tou skolou robit splodiny navyse :). A ten stredny semafor. V celej karlovke zrusili druhy prechod k zastavke ak bol a tu drbnu semafor. No koniec, co si vsimam, tak vela ludi to ignoruje, zastane autom proste v kolone, prechod, neprechod. Osobne ked tam vidim, ze naskakuje cervena, tak na prvom semafore pridavam a druhy ignorujem, hlavne ak je smerom na Dlhace zelena a nie som v tom sam. Tak asi tak k bezpecnosti.
Isla si uz teraz niekedy okolo STV? Ta super krizovatka. To musel navrhovat ziak prveho rocnika ZS co nema tucha o doprave. Karlovesky semaforovy sstem je oproti tomu pri STV absolutne dokonaly a neda sa co vylepsovat. Doteraz ak v Karlovke bola zapcha, tak sa to dalo obist okolo STV. Teraz ale tie semafory urobia absolutne rovnaku zapchu aj tam.
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 8. 5. 2007 20:31

gasolina píše:
Haldo píše:Udajne osoba blizka tu funguje tiez, ale podstatne viac info ako na to mam o CR :D


A vysvetlíte mi tu niekto tu viac krát spomenutú blízku osobu? Len som to vždy zahliadla, ale nesledovala. Čo za výhovorku to je? :Ps/quote]


To řekneš,že to tam zaparkoval někdo z rodiny,pak jim to dáš písemně a oni nebudou zjišťovat,kdo to tam zaparkoval,takže bez pokuty. :)
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 5. 2007 20:33

pohladaj prispevky na tuto temu za posledny mesiac tu na fore. Videl som tu temu na to. Tam bude vsetko co potrebujes vediet :)
anonymni

Odeslat příspěvekod gasolina 8. 5. 2007 20:35

Tak ja to zatiaľ tak súrne nepotrebujem vedieť, len ma to tak zaujalo trošku. :P
Naposledy upravil gasolina dne 8. 5. 2007 20:41, celkově upraveno 1
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 8. 5. 2007 20:40

Haldo: no tvoj dlhý príhovor to vystihuje. :P Oni podľa mňa tie semafory nastavili opačne: najprv je zelená vzadu a potom v predu. :roll:
Tu križovatku pri stv poznám a inak niekedy keď je veľká zápcha na pripájajúcom sa pruhu čo ustí v Karlovke a nechce sa mi čakať tak to tiež obídem poza tie internáty - tam zatiaľ bez čakania. Ale dlhšie som nešla pravda je. Teraz tam tuším už poopravovali dajaké jamy, ale inak riadne rozbitá cesta :!: - iba ten výhľad to vynahradí :P
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 5. 2007 21:26

heh, tak ten vyhlad :D :lol: :lol: :tleskani

po novom pri STV, v "stupani" bolo predomnou 5 aut, normalne tak max za 2 min prazdne...stal som tam 10 minut. Na moste vsetci chceli ist do lava a ja rovno. Ale zelena bola najprv rovno k intrakom, potom dolava, ale naraz bola zelena tak 7s. Takze ten mostik zapracu auta bud co idu rovno, ale dolava. A samozrejme ludia su blby a do krizovatky vlezu za kazdu cenu, takze to tam zapraskaju komplet cele.

Hlavne nech nedaju kamery na cervene tam...vlastne mi to moze byt jedno. Zistil som, ze na Racku a okolo Kukurice ide doprava ovela plynulejsie a to je ovela hustejsia. A tiez tam su iba 2 pruhy. Uz iba kvoli doprave sa tesim, ako vypadnem z Karlovky.
anonymni

Odeslat příspěvekod yuray 8. 5. 2007 22:17

haldo, mas pravdu, pisu o tom aj v bratislavskych novinach. Uz to nie je to co kedysi byvalo, ze ked sa chcel clovek trosku vysantit tak namiesto cez mlynsku siel pararelne po tych kopcekoch, bol si na hlavnej a nic Ta nebrzdilo z pozitku:)
yuray
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 5. 2007 01:38

mozno, ale hlavne sa tadial dalo usetrit aj 10minut statia v zapche. Ale vdaka tym semaforom sa to nuluje...resp rychlejsie to bude cez dubravku, lebo jedine miesto kde sa stoji je patronka. Potom je to plynulo 60-70 az do Dubravky a spat Karlovka (obcas chodim 16.30 z Kramarov a cez Dubravku to je sice obchadzka, ale ide sa plynulo a rychlo).
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 12. 5. 2007 11:28

takze konecne fotky tej usekovky (vjazd do BA smerom z Brna)

start
Obrázek

ciel
Obrázek
Naposledy upravil ragamix dne 12. 5. 2007 11:35, celkově upraveno 1
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 12. 5. 2007 11:29

Zaujímavé, že ju dali tak, že v meranom úseku je zjazd a aj výjazd na diaľnicu.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 12. 5. 2007 11:52

hej ved prave aj mne to bolo divne.. ale skor by ma zaujimalo ktory kqkot ma na svedomi to ze na novo urobenych usekoch su dekle od kanalov v strede cesty :!: :!: :roll: .. preco to doboha nemohli dat napr do stredu pruhu a nie takto.. jak u debilov
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 12. 5. 2007 12:11

no a ad lafranconi a zahadne ciary na ceste - rovnake ciary boli aj na vyjazde z BA na D2 a aj spat na viac miestach (urobil som dnes dve kolecka :D ). na lafranconi som ich odfotil. na fotke vidiet ze su od seba priblizme tak daleko ako tie stlpiky to drzia zvodidla. na inom mieste kde sa dalo bezpecne zastavit som to odmeral. tie stlpiky su od seba cca 4 metre (cca lebo som dnes nemohol doma najst normalny meter ale len taky kratky plastovy) podla mna tam zatial nic neni a mozno ani nebude ale ktovie...

Obrázek
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 12. 5. 2007 12:15

Jáááj no tu som sa pozeral a nevšimol som si tie čiary, ony sú nejaké bledé a vtedy bolo mokro tak preto som ich nevidel...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků