Servis Škoda v Brně

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Delphin 12. 2. 2006 16:21

Když se ptají na Renaulty, tak se taky zeptám. Jaký byste doporučili značkový servis Škoda v Brně? Neznačkové mě nezajímají, kvůli leasingu. Zatím jsem byl v JeNe, řekl bych nemastný, neslaný, i když jsem tam auto kupoval. Prostě udělali, co jsem chtěl, ale tak nějak průměrně.
Pro srovnání. Nedávno jsem byl s mamčiným Kalosem v BS Auto - Opel, Saab, Chevrolet. Tam jsem řešil reklamaci, se kterou měli u Horečky v Kuníně rok problém, zvládli to hravě a ještě jako pozornost auto umyli, vysáli a naleštili plasty. Má někdo v Brně podobně dobrou zkušenost i u Škodovky?
Delphin
Otvírák Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 12. 2. 2006 16:37

Kamaraduv otec ma od JeNe treti auto, jako staly zakaznik tam ma fakt pekne slevy, kdyz jsem se s nim o tom bavil (tak rok dva zpatky), tak mne zrovna rikal ze posledni vymenu oleje mu udelali uplne zadarmo (tedy neplatil ani za olej).
Ja mam s JeNe smisene zkusenosti - kdyz jsem tam byl se spatnym teplotnim cidlem na Oktavce, tak tak chteli auto nechat a vymena by stala (uz si presne nepamatuju) myslim 800 korun, takze jsem to odmit cidlo koupil a vymenil za 5 minut na parkovisti sam. Ale zase nechteli nic za diagnostiku zavady. :hm
Jindy jsem tak kupoval stahovacku na predni elektricke okno na Oktavce, pekne jsem si s prodejcem popovidal, i o zaludnostech vymeny, moznosti vymeny jen casti stahovacky, proste udelal na mne dobry dojem, vedel co prodava a byl ochotny poradit.

Tezko rict, s jinymi servisy zkusenost nemam.
Naposledy upravil p0etrik dne 12. 2. 2006 17:11, celkově upraveno 2
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod dushanski 12. 2. 2006 16:48

jenom kladné reference i z rodiny mám na autonovu na Masné...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dushanski 12. 2. 2006 16:52

jinak jsem jezdil několik let s firemním autem do je-ne a soukromě bych tam nejezdil, všechno jim vždycky dlouho trvá, mají tendence dělat úkony, které nejsou v dané chvíli potřeba (příklad: v prosinci udělají garančku a v lednu chtějí dělat přípravu na stk...), když tam nemaj auto do osmi ráno, už se k němu nejsou ochotni ten den dostat...styl práce jak za "komančů"...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delphin 12. 2. 2006 21:27

Já ještě slyšel otřesnou referenci na ROS, ale Audi. Jak jsou na tom se Škodovkou, nevím. Ještě mě napadá KEI - vedle Mercedesu na Vinohradech. Těch servisů je tu vůbec dost, ale jak vybrat ten nejlepší? S pravidelnými prohlídkami bych je hledal přes 10 let :-)
AR: Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Ford Focus II, Fabia Sedan, Superb III, Kodiaq a teď Octavia III se Superbem IIIfl. Ale Pionýr mi pořád zůstal. MM: Samsung S23. Živě: Dell XPS15, Dell G16 a HP.
Delphin
Otvírák Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VANDIT 12. 2. 2006 22:24

hahaha, postkomunisticky podnik s delnasama, co akorat umej vymenit volej... jakoze auto ti spravi, ale moje zkusenost s indikaci zavady byla hruuuuuzna, muj automechanik OSVC, nasel zavadu za 2min, v autonove na to 2 manici cuceli s cigarem v hube pul hodiny a pak mi rekli at to necham bejt, ze to je asi normalni a ze se to kdyztak nejak projevi...
KEI taky hruza, volant mi nasadili totalne nakrivo, brzdy udelali tak, ze s novejma deskama to brzdilo hur nez se starejma, pri vymene loziska na pravym kole mi vymenili teda obe, za mesic odeslo to ne levym jakoze uplne novy, buhvi jaky tam dali a jestli vubec nejaky...
dobry reference ale ne zkusenost je prej na slatine, v AZ servisu v Zidenicich byli taky celkem rychly a pohoda... Jinak bych mozna zkusil Michla v Kurimi
VANDIT
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick2 12. 2. 2006 22:44

Delphin píše:Pro srovnání. Nedávno jsem byl s mamčiným Kalosem v BS Auto - Opel, Saab, Chevrolet. Tam jsem řešil reklamaci, se kterou měli u Horečky v Kuníně rok problém, zvládli to hravě a ještě jako pozornost auto umyli, vysáli a naleštili plasty. Má někdo v Brně podobně dobrou zkušenost i u Škodovky?k/quote]


tak to jsi me prekvapil. kupoval jsem tam auto a pristup lidi (krome pochopitelne "servilnich" prodejcu) nic moc (to je na dyl), proto hledam servis/prodejce Opel na jizni morave, kam bych zajel na rocni prohlidku, ktera se rychle blizi..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pit 12. 2. 2006 22:58

Tak já přidám jednu 100% NE a jednu na 80% ano.

100% NE
Autosalon Hora v Brně Bystrci

Nechal jsem tam jednou opravit firemní auto - výměna pravých zadních dveří na pojišťovnu - naprosto jasné zadání. Nějakou souhrou náhod jsem přišel na to, že ty dveře nevyměnili ale jen vytmelili, ale účtovali mi nové. Sprostí podvodníci, nic jiného. Takže tam ani za nic.

80% ANO
Porsche Interauto Brno

Jezdil jsem tam s Octavií ještě když neměli Škoda autosalon, vždycky všechno bez problémů, trpělivěli odstraňovali nejrůznější zdroje vrzání a skřípání, kterých v mé Octavii (II/2002) bylo plno.
Nikdy jsem nenašel jakékoliv pochybení. Ale možná je to všechno tím, že jsme tam kupovali 4 firemní auta (2x Schade, 1x VW PAS, 1x Audi Allroad), tak se snažili chovat slušně.
Pit
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delphin 23. 2. 2006 12:45

Pit píše:Tak já přidám jednu 100% NE a jednu na 80% ano.

.b]100% NE
Autosalon Hora v Brně Bystrcii/b]
Nechal jsem tam jednou opravit firemní auto - výměna pravých zadních dveří na pojišťovnu - naprosto jasné zadání. Nějakou souhrou náhod jsem přišel na to, že ty dveře nevyměnili ale jen vytmelili, ale účtovali mi nové. Sprostí podvodníci, nic jiného. Takže tam ani za nic.

.b]80% ANO
Porsche Interauto Brno[/b]
Jezdil jsem tam s Octavií ještě když neměli Škoda autosalon, vždycky všechno bez problémů, trpělivěli odstraňovali nejrůznější zdroje vrzání a skřípání, kterých v mé Octavii (II/2002) bylo plno.
Nikdy jsem nenašel jakékoliv pochybení. Ale možná je to všechno tím, že jsme tam kupovali 4 firemní auta (2x Schade, 1x VW PAS, 1x Audi Allroad), tak se snažili chovat slušně.a/quote]

Díky za referenci, takže příští servis asi zkusím Porsche a když by to nebylo ono tak asi AZ a Kuřim. Na Michla už jsem taky slyšel, bopužel už nevím za co, nějakou chválu.
Delphin
Otvírák Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delphin 23. 2. 2006 12:49

Nick2 píše:
Delphin píše:Pro srovnání. Nedávno jsem byl s mamčiným Kalosem v BS Auto - Opel, Saab, Chevrolet. Tam jsem řešil reklamaci, se kterou měli u Horečky v Kuníně rok problém, zvládli to hravě a ještě jako pozornost auto umyli, vysáli a naleštili plasty. Má někdo v Brně podobně dobrou zkušenost i u Škodovky?k/quote]

tak to jsi me prekvapil. kupoval jsem tam auto a pristup lidi (krome pochopitelne "servilnich" prodejcu) nic moc (to je na dyl), proto hledam servis/prodejce Opel na jizni morave, kam bych zajel na rocni prohlidku, ktera se rychle blizi..

Opravdu mě velmi příhjemně překvapili. Když si to srovnám s tím, že když jsem byl teď se svou Fabií u JeNe a do práce jsem se sice včas dostal, ale svým autem, které pak odvezli, tak nevím, nevím. Jinak cenově ta 1. prohlídka asi odpovídala, montáž HF taky normální. Jak říkám, chtěl bych něco na úrovni BS. Jestli je někdo ještě lepší, tak klobouk dolů před Opelem.
Delphin
Otvírák Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 2. 2006 12:49

Pit: tedy nevim, ale k Horovi sem jezdil a vzdy v poradku a kamarad tam kupoval uz 2 auta a jinam nejezdi a je spokojeny. Takze opet se ukazuje 2 lidi, dve zkusenosti...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 2. 2006 12:54

goes: pamatujes, jak jsem byl n*a*s*r*a*n*e*j pri blbnuti na snehu? Tak to jsem jel zrovna od Hory. Kdyz jsem u nich auto nekoupil, tak se mnou jednali jak s otrapou, co otravuje. K vymene ovladace centralu si chteli auto na 1-2 dny nechat v servise. Zajel jsem k ROSovi, dohodnul za 5 minut, co je treba, objednali to a za 2 dny jsem zas na 5 minut prijel, vymenili ovladac a spokojene jsem odjel. K Horovi uz NIKDY nepujdu.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 2. 2006 12:59

ajif: no ja mel kdysi i s majitelem Horou neco obchodniho a je to divny pan, takovy divny a i ta firma jako celek je divna, ale na servis mam dobre vzpominky.. i kdyz jsem tam jezdil s Fackem :)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 2. 2006 13:03

goes: no kolega tam koupil pred 10 lety Filcku, jezdi tam doted a ma jen drobne vyhrady. Ovsem on ma nervy z ocele, ja jsem labilnejsi :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 23. 2. 2006 15:43

O ROSu v Brně jsem slyšel, že tam jsou schopní zákazníkovi vynadat že si drze dovolil přijít koupit auto za půl mega v 17:30... Co dodat, že?
Magistr Kelly
Pozorovatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků