RENAULT versus ZÁKAZNÍK ..... k smíchu nebo spíše k pláči?

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jarda2 10. 2. 2006 15:08

MirecBA píše:Ja som mal rozdiel medzi stredom a vonkajsim krajom po 10tkm 1,8mm v hlbke dezenu. V pneuservise ma upozornili, ze mi vyrazne prepadaju kola na jednu stranu. Kraje 5,2 a stred ako novy, 7mm.
Kdyby to nebylo dosud vážné téma, tak bych si myslel, že si děláš srandu. Dali tu sbíhavost do pořádku, nebo dál tvrdí, že u Renaultu je to normální? Mě v servisu řekli, že auta s předním pohonem nemají mít sbíhavost, ale rozbíhavost. Prý to může být i na nule, ale má být mírná rozbíhavost.
Jarda2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 15:16

Jarda2: vraveli, ze ked to nacpem, ze sa to nemoze odvzdusnit. Tak som z plnej vyjazdil tolko aby problem zanikol, zalepil odvzdusnenie na veku nadrze a auto pohoda. Ten motor v poho nastartoval a slapal az kym som neslapol na plyn, potom koniec. Zena s tym ani nevedela jazdit. Ja hej, ked to zacalo dusit potom ako som sa dostal k 3000ot, stacilo nohu z plynu ( nevyslapnut spojku), aby nezdohol motor a zase to pridalo. Malo to hoodne nizsku spotrebu. Tlak v potrubi nemerali, tym to nemohlo byt. Proste sa hladalo nieco ako spina v benzine a ine. Ja som potom proste tankoval asi 2 meiace len 1/2 nadrze a ako prislo aj odislo. Inak ak mi to zdochlo, neslo nastartovat skor ako na 5-10krat a to tak, ze motor chytil len cca 300 ot a pomaly sa pozviechal na cca 500-600, lahko som mu brnkol na 1000 a uz sa ustalil. Potom nasledovala pijanko jazda do 2500ot ako s dieslom :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 15:20

Jarda2 píše:
MirecBA píše:Ja som mal rozdiel medzi stredom a vonkajsim krajom po 10tkm 1,8mm v hlbke dezenu. V pneuservise ma upozornili, ze mi vyrazne prepadaju kola na jednu stranu. Kraje 5,2 a stred ako novy, 7mm.
Kdyby to nebylo dosud vážné téma, tak bych si myslel, že si děláš srandu. Dali tu sbíhavost do pořádku, nebo dál tvrdí, že u Renaultu je to normální? Mě v servisu řekli, že auta s předním pohonem nemají mít sbíhavost, ale rozbíhavost. Prý to může být i na nule, ale má být mírná rozbíhavost.a/quote]


ja som vtedy tu zbiehavost moc neriesil, hlavne sme davalo dohromady tych 12mm. Predne dozadu 8 a zadne dopredu 4mm. Zadnu my nechceli ani menit, vlastne ani prednu, ale dako som ich k tomu dokopal a vymenili. Zbiehavost mam tusim 15, ked sa dobre pamatam. Na zadnej naprave.Papiere mam doma, mozem to oscanovat a dat sem, prve a posledne merania, len neviem ako

na zadnej naprave sa zbiehavost neda nastavovat
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Tom69 10. 2. 2006 15:23

MirecBA píše:
Jarda2 píše:
MirecBA píše:Ja som mal rozdiel medzi stredom a vonkajsim krajom po 10tkm 1,8mm v hlbke dezenu. V pneuservise ma upozornili, ze mi vyrazne prepadaju kola na jednu stranu. Kraje 5,2 a stred ako novy, 7mm.
Kdyby to nebylo dosud vážné téma, tak bych si myslel, že si děláš srandu. Dali tu sbíhavost do pořádku, nebo dál tvrdí, že u Renaultu je to normální? Mě v servisu řekli, že auta s předním pohonem nemají mít sbíhavost, ale rozbíhavost. Prý to může být i na nule, ale má být mírná rozbíhavost.a/quote]

ja som vtedy tu zbiehavost moc neriesil, hlavne sme davalo dohromady tych 12mm. Predne dozadu 8 a zadne dopredu 4mm. Zadnu my nechceli ani menit, vlastne ani prednu, ale dako som ich k tomu dokopal a vymenili. Zbiehavost mam tusim 15, ked sa dobre pamatam. Na zadnej naprave.Papiere mam doma, mozem to oscanovat a dat sem, prve a posledne merania, len neviem ako

na zadnej naprave sa zbiehavost neda nastavovat


udelam ti link na moje stranky, tam si to budou moct prohlednout
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 10. 2. 2006 15:37

MirecBA: Ty mas sbihavost 15mm ? Neni to nejak moc ?
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 15:38

nasiel som tusim preve meranie, kam to mam dat ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 15:39

hook: to je 15 minut ci ako to oni meraju, ale nebudeme sa dohadovat, nasiel som prve meranie a ak bude kde, tak to tam dam
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Jarda2 10. 2. 2006 15:40

MirecBA - Zajímavá záhada s tím benzínem.
- Skenovat nemusíš, sbíhavost na zadních kolech? To slyším poprvé. A 15 je taky nějak moc. Nech si to vpředu nastavit na nulu a budeš mít pokoj. Nebo se poraď v nějakém neznačkovém servisu (ani se nemusí specializovat na Renaulty).
Jarda2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom69 10. 2. 2006 15:47

Jarda2 píše:MirecBA - Zajímavá záhada s tím benzínem.
- Skenovat nemusíš, sbíhavost na zadních kolech? To slyším poprvé. A 15 je taky nějak moc. Nech si to vpředu nastavit na nulu a budeš mít pokoj. Nebo se poraď v nějakém neznačkovém servisu (ani se nemusí specializovat na Renaulty).a/quote]


mam pred sebou protokol a i ja tu mam uvedeno zadni osa
pod ni nominalni hodnota , 1 mereni a 2 mereni
v kolonce celk. sbihavost mam hodnoty
v kolonce cast. sbihavost take
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 10. 2. 2006 15:49

Tom69: oni ji zmerit muzou coby ne, ale nepujde ji nejspis menit.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tom69 10. 2. 2006 15:51

to je divny, mam ji pokazde jinou
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom69 10. 2. 2006 15:52

zadni osu mam o 5mm posunutou na prave strane dopredu
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 15:52

pozeram ten protokol z prveho merania a predna mala celkovu 0,05, prave kolo malo tych 5 minut a zadna celkovu 0,30, lave kolo 5 a prave 25 minut.
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 15:58

Tom69: ja som mal o 4,17, podla papierov. Inak keby to auto vtedy tak vyrazne netahalo hlavne dolava a minimalne doprava, ani by som si tychto veci nevsimal.
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod 0xf 10. 2. 2006 16:00

Na zadni naprave se serizuje co ja vim pouze souosost pripane odklon kola. Zrovna ted me to bude cekat jelikoz jsem vymenil zadni napravu.
0xf
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků