RENAULT versus ZÁKAZNÍK ..... k smíchu nebo spíše k pláči?

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tom69 9. 2. 2006 10:46

Reportáž o reklamaci Renaultu Megane II na vlnách ČR1 Motožurnálu. Čtěte, poslouchejte a poučte se :hm

Více na http://WWW.REKLAMACE.VYROBCE.CZ
Naposledy upravil Tom69 dne 13. 4. 2006 13:46, celkově upraveno 5
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naomy.developer 9. 2. 2006 11:54

Tome já osobně jsem spokojen (zatím) se svým meganem 2 sedan, a doufám, že to tak i zůstane nadále. Nemyslím si však, že by si zde měl stále připomínat, že jsi na tom nejhůře ze všech a odsuzovat tím značku renault jako celek.
Normal Standard Central Europe Human
naomy.developer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laff 9. 2. 2006 12:14

Tome uz je to nuda... hlavne s tim jak se slusne receno vtirate do vsech diskuzi- jedine ceho tim dosahnete budou sympatie lidi k Renaultu, uz si rikam jestli bych jako prodejce pri setkani s nekym Vam podobnym nejednal stejne...

Sam za sebe mohu rici ze jsem byl velice spokojen s Renaultem 5, 25, Megane, Laguna a Espace. Se vsemi jmenovanymi jsem jezdil vice nez 0.5 roku a krome typicke bolesti Renaultu na loziska predni napravy jsem nemel jediny problem. Znam nekolik lidi s Megane II a nerikaji jedine slovo proti. Tak asi tak.
For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom69 9. 2. 2006 12:16

naomy.developer: to jsi me spatne pochopil, diky emailum, ktere dostavam vim nejlip, ze nejsem clovek, ktery by na tom byl nejhur. Jen vim, ze pokud muj "krik" utichne vse se vrati do starych koleji. Nevim jak ty, ale nekteri pisatele se priznavaji, ze diky tomuto rozruchu zaznamenali jiste zlepseni v pristupu servisu pri problemech. Vim, ze nikdy nic nemuze fungovat 100% a stejne tak se nelze zavdecit vsem. Ale pokud to alespon trochu pomuze, budu rad. :lol:
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 2. 2006 12:18

Tom69: Ja ti nahodou fandim.A ty tvoje stranky jsou taky celkem ok...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom69 9. 2. 2006 12:21

Laff píše:Tome uz je to nuda... hlavne s tim jak se slusne receno vtirate do vsech diskuzi- jedine ceho tim dosahnete budou sympatie lidi k Renaultu, uz si rikam jestli bych jako prodejce pri setkani s nekym Vam podobnym nejednal stejne...

Sam za sebe mohu rici ze jsem byl velice spokojen s Renaultem 5, 25, Megane, Laguna a Espace. Se vsemi jmenovanymi jsem jezdil vice nez 0.5 roku a krome typicke bolesti Renaultu na loziska predni napravy jsem nemel jediny problem. Znam nekolik lidi s Megane II a nerikaji jedine slovo proti. Tak asi tak.


Jasne ja vystridal take mnoho typu (R5, R9, R11, R20, R25, TWINGO II) a vsechny slapaly jako hodinky, kdyz jsem poridil posledni typ Megane, rikal jsem si, ze budo pokracovat ve slepejich svych predchudcu. To se ovsem nestalo a co hur, pridal se k tomu ne prilis vstricny pristup ze strany prodejce. A to byl zacatek vsech problemu ...........................

ps: jasne ze je mraky dalsich bezroblemovych, ale tim spis bych se na strane importera a dealera snazil takto zbehlou ovecku vratit do stada spokojenych a ne ji poslal za vlkem at uz nemam starosti
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom69 9. 2. 2006 12:35

Pro ty, kteri si mysli, ze podobne stranky nemaji smysl.
Uzivatel fora na Auto CZ dnes prinesl dukaz, ze ano. Obrazek si udelejte kazdy sam ... :?


FenderStrat
Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 21

Zaslal: 09. 2. 2006 11:24
Předmět: PR Renaultu Odpovědet Orig. přísp.

--------------------------------------------------------------------------------

to Tom69 - ahoj, neodolal jsem a napsal do Renaultu, jestli už vychytali časté mouchy meganu (táhnutí do strany, *****ící klima, odcházející kliky, zadní stěrač...takové ty klasiky, já to auto původně opravdu chtěl koupit, teď těžce váhám). Odpověď paní Ostravské zněla, že Renault žádný takový problém neregistroval. Poslal jsem odkaz na Tvou stránku a tuhle diskuzi. Prý to je ojedinělý problém jednoho potížisty - ta geometrie ))
A *****ící klima prý byla v jednom rovněž "potížistickém" případě odhalena jako smrad ze spojky, protože s tím "majitel neuměl jezdit". Takže všem, kterým *****í klima v meganu bych asi měl přetlumočit vzkaz od Renaultu - s autem nic není, naučte se pouštět spojku!
No uznejte, že takhle si dělat ***** ze zákazníků, to se jen tak nevidí

http://cafe.auto.cz/viewtopic.php?t=3424&arch=0
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 9. 2. 2006 12:57

V ceskem zastoupeni Renaultu bude asi opravdu neco schnileho. Uz tak od roku 94, slysim ruzne stiznosti na jejich jednani, fakt se divim ze jim to vykrucovani za to stoji. Musim rict, ze az se mi treba R Laguna libi, tak z tohodle duvodu bych volil radsi jinou znacku. Vim ze jini maji taky maslicko na hlave, ale Renault v tomhle vede.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod xmaster 9. 2. 2006 12:59

Nestačí ti to na auto.cz? Musíš to cpát furt ještě sem? A pro jistotu do všech threadů co mají něco společného s francouzskými vozy nebo renaultem? Není ti to už trochu trapný? U každé značky existují spokojeí a nespokojení uživatelé a copak tio někdo vnucuje furt dokola v každý diskuzi, že se mu kazí škodovka/mazda/cokolivjinýho???
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod HOOK 9. 2. 2006 13:01

xmaster: Nejde o to jak se co kazi, jde o to , jak to importer resi, o tom to je.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod xmaster 9. 2. 2006 16:47

HOOK: jasně, chápu. A všiml sis třeba že by rodinka s peugeotem co byla minulý týden na Primě zaplácávala všechny diskuze a pokud možno i média jedním a tím stejným? Přitom na tom není evidentně peugeot líp než renault, spíš hůř, protože Tomův Megane už jezdí nějakou dobu rovně.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod vincentik 9. 2. 2006 17:43

Keď ma nejaké téma nezaujíma, tak ho nečítam a odídem k inému. Ja osobne Tomovi fandím. Viac takých zanietencov aj v iných sférach by nezaškodilo. To, čo robí, môže pomôcť aj iným. Prajem všetkým tým s negatívnymi reakciami, aby mali podobný problém s novým autom ako on a nevedeli si s ním rady. Potom si spomenú.
Bohužiaľ tak Slovensko ako aj Česká republika sme obe banánové republiky /vy máte tých banánov trocha viac.../. Ale právny systém a podobné veci nefungujú ani u nás ani u vás. Založiť téma dobrý predajca a servis na Slovensku a v Čechách je dobrý nápad, myslím, že to môže časom zaujať aj oficiálnych zástupcov značky. Pri jednej plánovanej kontrole u predajcov sa toho veľa nedá zistiť.
vincentik
Nováček

Odeslat příspěvekod NiceOne 9. 2. 2006 17:49

Tom69: Fandim ti a drzim palce. Ja zatim s autem zadne problemy nemam, ale kdybych mel, tak bych se na tvem pripade urcite poucil.

A vubec mi nevadi ze zde obcas o tom napises, protoze je to porad lepsi nez temata typu:

Pokec na rok 2006 vol. 2 [Všechny holky sem]
Vtipne videa
Nový Flame 4
Typisch BMW fahrer?
...
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Valdauf 9. 2. 2006 17:52

Tome,moc prosím,zůstaň na iDnes,tady už ne!!Cokoli pomalu otevřu,jsi tam.Vem si právníka a snažte se,tady nic nevyřešíš.
Valdauf
Nováček

Odeslat příspěvekod Tom69 9. 2. 2006 18:01

valdauf: jak je videt RENAULT si absolutne nic nepripousti a myslis ze bude pro ostatni nejak platny muj skryty souboj mezi pravniky. Tohle je cesta jak predat informaci druhym a je jen na nich jak se podle ni zaridi, takze se omlouvam pokud na me budes stale nekde narazet

FenderStrat
Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 21

Zaslal: 09. 2. 2006 11:24
Předmět: PR Renaultu Odpovědet Orig. přísp.

--------------------------------------------------------------------------------

to Tom69 - ahoj, neodolal jsem a napsal do Renaultu, jestli už vychytali časté mouchy meganu (táhnutí do strany, *****ící klima, odcházející kliky, zadní stěrač...takové ty klasiky, já to auto původně opravdu chtěl koupit, teď těžce váhám). Odpověď paní Ostravské zněla, že Renault žádný takový problém neregistroval. Poslal jsem odkaz na Tvou stránku a tuhle diskuzi. Prý to je ojedinělý problém jednoho potížisty - ta geometrie ))
A *****ící klima prý byla v jednom rovněž "potížistickém" případě odhalena jako smrad ze spojky, protože s tím "majitel neuměl jezdit". Takže všem, kterým *****í klima v meganu bych asi měl přetlumočit vzkaz od Renaultu - s autem nic není, naučte se pouštět spojku!
No uznejte, že takhle si dělat **** ze zákazníků, to se jen tak nevidí
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků