Skoda Felicia-vymena predneho celneho skla

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Eross 22. 1. 2006 14:56

Zdar lidicky.Po vcerajsej rusnej noci sa mi stalo ze podnapity jedinec bol taky drzy a rozbil mi predne celne sklo rukou.Moja otazka znie kolko moze stat nove sklo aj s pracou?
Ide oto ze auto je poistene ale poistku zaplatia az po vykonani vymeny a zaplateni z mojich penazi,pretoze ten jedinec je obycajny chudak ktory ledva preziva (taky alkoholik) tak od neho je to asi dost tazke vymahat a preto to musim najprv zaplatit ja. :?
Viem niektory si povedia ze by ho "rozkopali" a pod. ale nebolo to mozne ked tam bola cela jeho rodina s bratmi ktory su inej hmotnostnej kategorii a ja som tam bol sam a dokonca bez svedkov :( takze neostavalo mi nic ine len vypadnut cim skor a navstivit policajnu stanicu (co si myslim ze prd vyriesia).
Myslel som si ze v dnesnej dobe si dospely ludia riesia problemy celkom inak ale toto ma dost prekvapilo.V podstate snimi problem nebol ale mam pocit ze je to len ludska zavist ze ja mam a on nema no a ludska pomstichtivost z dovodu toho ze som mu vyfukol byt ktory chcel kupit o ktorom som zo zaciatku nemal ani ponatia ze ho hchce kupit on.Ale aj tak Biznis je otom ze kto skor pride ten skor melie a ja som daval peniaze rovno na ruku + nejake to % navyse co on nemohol lebo nemal ani fuka-chcel si vziat uver a tak ho kupit.Viem toto asi nikoho nezaujima ale mam nejaky taky vnutorny pocit to povedat "do sveta" (sry ak porusujem pravidla) A tak po roku sa ponapijali a mali pocit ze sa musia pomstit,tak schytalo to predne celne sklo.No a teraz sa takto jazdit neda takze pokladam otazku este raz a to je cena predneho celneho skla s pracou a cakacia doba vymeny.Diky
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 22. 1. 2006 15:13

http://www.autosklo.cz

Přesklí Ti to doma,neplatíš nic, platí pojišťovna této firmě.

Nemám ověřeno,kdo má skušenosti,sem s nimi !!!
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 1. 2006 15:40

Zase jeden zku*vený Hnědočech / vlastně Hnědoslovák/ s rodinou, co dělá problémy. Jinak souhlas s MANem, akorát nevím,jak je to na Slovensku.. :hm
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 22. 1. 2006 16:06

Jde o to, jestli má být pojistné plnění z připojištění čelního okna, pak by to bylo v pohodě, ale v případě plnění z havarijní pojistky by byla spoluúčast zřejmě vyšší, než cena opravy.
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 22. 1. 2006 17:27

na feldu se cena čelního skla pohybuje okolo 1500Kč... s prací se do 2tis vejdeš... kolik stojí na SK to netuším...
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 1. 2006 17:43

ceny viz lumpo. Ja jsem menil sklo na Octavii z pojisteni a naprosto bez problemu. Nic jsem neplatil, nikam jsem nemusel, vse vyridili sami. Proste obvolej autoskla z okoli, firma musi byt soucasne likvidatorem tve pojistovny.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Eross 9. 2. 2006 18:39

Diky hosi za reakcie a napady.
Bolo to ako ste spominali az nato ze na SK asi nieje taka spolocnost co to vybavi vsetko za vas :-) mam na mysli co ponukol MAN737....
Nabehol som do poistovne,spravili obhliadku auta (nafotili,archivovali) hned mi poistovna ponukla nejake tie 3 servisy ktore boli hned v blizkosti a vymenili to za nejakych 30 minut - cena bola 2500sk (ako lumpo spomenul) co nebola nejako velka polozka (cakal som viac)...
Inak ako spominal Jouda.II mal som tam spolucast co predstavovalo 2000sk takze to znamena ze 2000sk davam so svojich a 500sk mi poistovna posle potom na ucet...
No a teraz uz len vymahat od toho nestastnika (chudaka/spodinu) tych 2000sk sudnou cestou-aj ked sa mi pravdu povediac nechce flakat po uradoch ale na "spodinu-zobrakoch" ja robit urcite nebudem takze to od neho budem ziadat....
Tak este raz diky hosi a vezmite si ponaucenie z toho ze za dobrotu na zobrotu-teraz ma moze ziadat aj neviem kto ze chce odviest,zastavit,pomoct atd. jbm vsetkych nech si pomozu sami.
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků