Megane II,1,4,98K - problemy se startovanim

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ivulino 1. 12. 2005 17:37

Diky za tip. Navrhnu jim to a dám vedet.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrK 1. 12. 2005 18:05

Dělá mi to ten samý motor 1.4 16V v Meganu také (auto vyrobené v květnu 2005). Jakmile je motor mírně vychladlý (zastávka u obchoďáku), naběhne jen na 600 otáček a snadno pak chcípne. Pokud přidám dostatečně plyn, tak normálně odjedu a při stání na první křižovatce je už volnoběh OK. Typoval bych to na chybu v SW řídící jednotky motoru. Teď jsem pročítal anglická diskuzní fóra, Několik příspěvků tam bylo o tom samém, ale nikdo nenapsal, jak a zda se problému zbavil.
PetrK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 20:38

Saman:Tady nejde o žádnou xenofobii či něco jiného k Renaultu,tady jde o to,že Renault nemá snahu cokoliv řešit v případu Tom69 a neuzná,že mu prostě prodali šunt.Alles.
Tímto se omlouvám za OT. :lol:
Škoda Rapid lifback FL 1,0 TSI 81kW Ambition
Ex.Škoda Rapid Spaceback FL 1,0 TSI 70kW Ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 293000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 21:37

Red_Dwarf : Kdys budes mit spatnou zkusenost treba s mobilem od Ericssonu, budes to taky hned davat na vsechny fora o Ericssonech co kde na netu najdes, ne zalozis vlastni forum a tam to proberes s lidma co je to zajima, a ne ze to das vsude kde je jen zminka o Ericssonu to co dela Tom69, to us je SPAM. A ver ze nejsem sam komu to vadi.

( Ericsson sem vybral nahodne a podotykam ze sem s nim us mnoho let spokojenej )
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 22:03

Ivulino:Blbá otázka: Nepomohl by blbý restart odpojením baterie?Občas to pomůže,ale asi nebudeš ten případ?Většinou se to řeší,pokud nestartuje vůbec,ale točí startér.Figl s centrálem asi taky nefunguje?
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod ajif 1. 12. 2005 22:05

Saman píše:Tom69 : Ty si fakt nemocnej co, nikoho nezajimaj tvoje uchylka a xenofobie k Renaultu, sir to prostimte jen mezi sve zname a uzivatele podobnych for nech prosim napokoji. V civilizovanem svete se tomu rika nevyzadany SPAM.

nikoho? Mne to treba zajima. SPAM muze byt jen v mailu, ne ve verejnem diskusnim foru pozor2
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod ajif 1. 12. 2005 22:08

Saman píše: to co dela Tom69, to us je SPAM. A ver ze nejsem sam komu to vadi.

komu to vadi, muze prispevky od Tom69 ignorovat. Mne zas vadi pravopisne chyby a preklepy :wink:
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 22:36

ALL : Pokud na naprosto a nachlup stejnej prispevek narazite na nekolika forech a nekdy i na nekolika strankach toho daneho tematu a tento prispevek odkazuje na neco/cokoli kam chci nalakat lidi, je to brano jako SPAM pokud se s majitelem/provozovatelem fora nedohodnu o jeho umisteni jako reklamy na neco/to/ono. Navic Tom si neuvedomuje ze tohle chovani by Renault CR mohl brat jako pomluvu a dokonce ho za to zazalovat, neb v CR je sireni pomluvy a negativni reklamy trestne. Tot moje pratelska rada.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 22:44

Saman:telefon versus auto:Něco jiného,nemyslíš.Vezmi si to tak,prodají ti Clio,které zatáčí někam do pr***,všechno vrže atd.Taky bys psal.Vím,jsi fanda Renault,ale tady nejde ani tak o vozy Renault,ale o ten přístup autorizovaného prodejce.Pokud Tom69 něco málo tímto dokáže,tak i to málo je úspěch.Přeci se jednou prodejci musí chytit za nos a říct si,že takto podnikat nemohou(i když v téhle republice pochybuji:-( )
Doufám,že se někdy vrátí to,kdy byla snaha něco opravit a ne vyměnit celé auto.
Tomovi69 fandím,ačkoliv někde psal,že sraz "nespokojenců" nedopadl excelentně.

Můj případ:Chtěl jsem vyměnit 1 kabel ke svíčce,autorizák mi nabídl sadu(všechny kabely ke svíčkám+ váha vzduchu),což se mi nezdá fair.
Zrovna se mi spravuje auto-malý ťukanec jedný báby.V Oplu by chtěli 40tKč,mně to jeden chlapík opraví za 10tKč.

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 22:59

Red_Dwarf : Mame obdobnou zkusenost (horsi )v rodine s MB E, a nikomu to necpu pod nos. Myslis ze nekoho nekde v zastoupeni te a one znacky zajima ze nejakej Franta z horni dolni je nespokojenej, ne nezajima. Oni maji na trhu postaveni ktere jim nerozbyjes, a trpime jen mi ostatni kdo musi na kazde druhe strance koukat na cervenej odkaz na nejaky fan stranky nespokojeneho zakaznika. Bud to vyresi primo s prodejce/zastoupenim pro CR, nebo to neviresi, ale tohle mu nepomuze. I negativni reklama je reklama, vis prevracenej Logan, jeste se jim prodeje zvedly a ted si muzou jen gratulovat ze je nejakej ADAC spatne testnul.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 23:05

Ano,bohužel se tím moc nevyřeší-u nás.BOHUŽEL.ale nemyslím,že je špatné na to upozorňovat,třeba to jednou pomůže.

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 23:08

To nepomaha nikde nasvete a dokud budou penize to hlavni, tak pomahat ani nebude. Takze nejakych par desitek mozna stovek let to za nas budou stejne resit jen pravnici.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 23:10

Zažalovat tě může kdokoli za cokoli.Pokud si můžeš dovolit pořádného právníka,který často bere 10x tolik,co je běžný průměr,řádně to zmedializuješ,nedotáhne tě k soudu ani mafie právníků od lepších firem,protože by si rozbili hubu a věř že nikdy nezjištují jestli jsou v právu,ale jak silný jsi soupeřDle toho se zachovají.Skončí to u mimosoudního vyrovnání a dosáhneš svého.Je to jak pohádka,ale jsme v kocourkově.
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 23:19

No nevím,znám pár případů,kdy se k člověku v cizině zachovali lépe něž u nás.Oni si zákazníka váží,aspoň většinou,ale tady se jen rejžujou prachy.
Ono totiž by mělo platit,že špatná reklama=špatný výrobek.Když někdo pojede po ulici jak prase a na autě bude mít třeba Pekařství Vaněk,tak si ten rohlík od něj nekoupím.
A obecně přístup autorizáků je špatný,možná,když bude případů toma69 valem přibývat,tak se možná něco změní.Osobně si "aktivit"toma69 vážím,protože je pořád lepší konat než doma naříkat.

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 23:31

Jo tak doma narikat je spatnej postup, to souhlasim, ale zase tech cest jak dosahnout sveho je hodne, jen zvolit tu spravnou, ma moznost jit s tim do telky, tam se na to vklidku vsichni pekne kouknem, reknem si ze ma pravdu a bude mit vystarano. Ale to ze je tech spatnejch veci vic v CR nes jinde k tomu bych mel vyhrady, tech spatnejch lidi/cinu je nejvice vzdy tam kde se pohybujes, kuprikladu ja z 90% vydelavam prave v Americe, zadny cesky odberatel se ke me nikdy nezachoval spatne, dycky zaplatily a byli sme stastni oba, v Americe, jeeee, paaanecku tam je neplaticu co mi dluzej. Vzdycky ceho je hojnost tam nekaliv zivlum uroda pekne vzkveta. CR je na tom s resenim a spravedlnosti celkem jeste dobre oproti celkovemu zbytku sveta.
Saman
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor