Seat Leon

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod drtikol 26. 4. 2005 17:29

Zajimajíi by mě vaše zkušenosti s Leonem, nebo Seatem celkově např.
závady a co kdy a jak vám odešlo nebo se pokazilo . Díky za názor. :tleskani
drtikol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mvolesko 26. 4. 2005 17:39

Mám ho jako druhý auto v rodině, najeto 70tkm, nikdy nikde nikoho nenchalo, jinak výměna zapalovacích cívek (svolávací akce) a pak synchron na I. stupni, a pak prasklo přední sklo od kraje (to se ale měnilo nedávno zas, ale díky kamínku) jinak všechno na záruku, takže spokojenost zatim a hlavně mladá je spokojená a nevotravuje :)
mvolesko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtikol 26. 4. 2005 17:47

a to nešla zařadit jednička nebo proč se měnil ?
drtikol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 26. 4. 2005 18:16

Já nevim, ale i kdyby přece šla a měl bych pocit že tam jde nějak jinak, než dřív, tak s tim rači do servisu zajedu ne?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 26. 4. 2005 18:36

Mam najazdene 35tkm, a pocas tej doby som mal jednu zavadu. Minuly rok cez zimu mi neslo nastartovat ked bola velmi nizka teplota, vymenena startovacia skrinka v ramci zaruky a odvtedy bez problemov.
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mvolesko 26. 4. 2005 18:59

šla zařadit, jen když to bylo studený tak to občas křuplo při řazení
mvolesko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtikol 30. 4. 2005 20:24

jsou to kvalitni auta :tleskani
drtikol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 4. 2005 20:28

srandovni ze si to poznal po dvou prizpevcich :) :) :) ale neberu ti to :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod drtikol 30. 4. 2005 20:50

ja to vim, protoze ho mam, ale zajimal me nazor ostatnich 8)
drtikol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 4. 2005 21:04

jo taak :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Fojťan 6. 5. 2005 16:09

drtikol píše:jsou to kvalitni auta :tleskani-/quote]


:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Mr. Green Mr. Green
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav 7. 5. 2005 07:34

Mam Toledo, ten starsi model, coz je Leon s kufrem. Najeto 127 000 km, pri 110 000 km meneny predni brzdove kotouce. Pri 105 000 km mi odesly stahovacky prednich oken - obe dve v rozmezi 3 mesicu.
Jinak zadny problem, jsem spokojen...nejradsi bych si koupil dalsi Toledo znovu nove :o)
Jaroslav
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 7. 5. 2005 10:44

na to ze s tim autem docela rychle litam, tak drzi.
nekdy me trochu zlobi razeni (obcas tam nejde ze ctyrky petka, nevim jestli je to synchronem).
jinak absolutne bez zavad. gumy + desticky + olej.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anndy 13. 5. 2005 15:51

No ja mam uz takmer 2 roky cordobu a az na male detaily sa stazovat nemozem. Nie je to ani toledo, ani leon - iba seat :).

Za tie dva roky (40 000km) sa mi nic zavazne nestalo s nim. Iste v servise som bol par krat (okrem garanciek).
- raz pri cca 20k km odisiel snimac brzd. svetiel - vymena na pockanie v zaruke
- teraz v zime som mal pocit, ze od prednych kolies pri prechadzani retarderov, ci spomalovacov divne sa ozvala predna naprava - nie vzdy - vymena stabilizatorov v zaruke tomu pomohla
- nedavno nejakym sposobom pretrhnuty kabel od snimaca spiatocky - oprava na pockanie za par korun

No a okrem toho, ze ho uz na parkovisku obtreli :(, 2x vykradli a s tym suvisiace navstevy servisu som s nim spokojny a ziadne vaznejsie zavady sa nevyskytli.
Anndy
Anndy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_Mask 13. 5. 2005 17:28

my meli taky toledo 1.8 20V,taky ten starsi model-po peti letech(asi 145tkm) slo z domu a s cistym stitem,a to otec jezdi dost dynamicky.Jedina zavada co si pamatuji tak byl vetrak na chladici a pak nam jeste jednou nefungovala klima(zrovna se to podelalo kdyz jsme byli na letni dovolene u more :x - duvod byl,ze nam nesvitila predni potkavacka :o , po vymene slo vse zase hladce + desticky apod.
Naposledy upravil The_Mask dne 13. 5. 2005 17:43, celkově upraveno 1
The_Mask
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků