spz

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod javim 18. 4. 2005 06:08

JP: Mě to až tak neštve ... už mám naplánovanou výměnu na první květnové pondělí :)
Od kruhový objezd ... máš jiný výklad, ale důvod proč neblikat je jasný a hlavně správný (ostatně se ho také držím :)
javim
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 18. 4. 2005 06:33

JP: ono to uz proslo v jine noveizace, v kvetnu 2003, takze pri vjizdeni na KO neni povinnost blikat. V praxi pri vjizdeni blikate, kdyz vyjizdite "na prvni". Ale staci pozorovat ridice autobusu, pulka jich blika, pulka ne, a ti by preci meli nejakou tu osvetu mit, ne? :-)
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JiVi 18. 4. 2005 07:06

alfak: blbecek jsi ty ;o) nechapu tvuj duvod se nepoutat .. ze by pubertacka rebelita? argumenty typu ... nemusim rozepnout pas a muzu v aute trebas uhoret, jsou detinsky. budto te zachytej pasy a mas sanci se dostat ven nebo jsi mrtvej a jestli nekde slehaj plameny je ti uz totalne jedno ... predpokladam, pokud jsi ten ridic osobaku z povolani, snad uz mas novejsi auto s airbagem.
JiVi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pepek 18. 4. 2005 08:37

to kukabod: Tohle, co píšeš, je z oblasti JPP (jedna pani povídala), takže ŽÁDNÁ novela to nezměnila a nepleť ostatní.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 4. 2005 08:56

Alfak = debil vymaštěnej :tleskani :tleskani :tleskani
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 4. 2005 09:01

Alfak: a v palici mu blikají jen modré LEDky!!! :D :D :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfak 18. 4. 2005 09:36

jivi airbagy mam,ale kdyz si nezapnu pas tak nefunguje...proste jednoduse,ksandu si davam kdyz vim ze pojedu rychle a nebo nekam dal,kdyz jezdim po okoli kde znam kazdou diru tak nedavam...
alfak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 09:39

alfak: mi je vcelku jedno, kdo se jak pouta, je to jeho zivot, ale mam spis takovy dotaz na to tve nepoutani. I kdyz jezdis po tom tvem okoli, nepripoustis, ze bys mohl do neceho, byt ne tvou vinou tuknout? A co pak v tom pripade, udrzit to rukama, nebo jak?
anonymni

Odeslat příspěvekod alfak 18. 4. 2005 15:36

goes uz sem proste tak zvyknutej no,vcera sem kecal s jednim chlapkem,driv jezdil ruzny zavody a rikam mu: poutas se v aute? on ze ne,ze jen kdyz jede na delsi trasu - stejnej pripad jako ja... a taky sem snad jeste nikdy nevidel pripoutany policajty...rukama se neudrzis pri bouracce...skusim se teda poutat casteji ;)
alfak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 16:19

alfak: mi je to zcela jedno, zda se poutas nebo ne, v mem aute sou pripoutani i vzadu vsichni, vzdy a porad bez diskusi, jinak jdou ven. Zda se nekdo rozplazne o sklo nebo volant je jeho vec :) jen sem se ptal co vede lidi k tomu nepoutat se. Prirovnal bych to k pistoli s nabojem v komore, sice zajistene pojistkou a pritom s hlavni namirene proti sobe mlatis tou pistoli o stul a cekas :)
anonymni

Odeslat příspěvekod kubakod 18. 4. 2005 17:38

Tak u me se musi taky poutat vsichni. I na trase 1 000 metru od obchodaku dom. Normalni clovek se prizpusobi, blbec se prizpusobi a remca, uplny magor byl jenom jeden, zastydla puberta, rikal, ze nechce uhoret. Nejdriv sem mu domlouval, pak uz me ale nastval, vybrzdil sem ho, zobnul si do palubky a pripoutal se, kdyz sem mu rekl, ze to budu delat dokud se nepripouta. Ja se uhoreni nebojim, ono pomer vypadnuti z auta / uhoreni je pro me dostatecny duvod se poutat. Ve meste se obvykle i zamykam, zvlast, kdyz mam veci na zadnim sedadle, i kdyz moje auto se pri bouracce neodemkne.
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod alfak 18. 4. 2005 20:25

v pistoli mam vzdy naboj v komore a zajistenou pojistkou :D a zamykam se taky,kdyz nekde cekam atd. ;)
alfak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod helmut(smazano) 21. 4. 2005 06:33

s tím srovnáním s pistolí bych to nepřeháněl, stavte se, já vám ji přiložím ke kedlubně a pak mi řenete vaše pocity.
2kubakod - vybrzdil? a kdo je tady potom blb
helmut(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 21. 4. 2005 08:25

helmut: No ja prece :-) Nevim, jestli si to pochopil dobre, on sedel vedle me a za nama nic nejelo. Mel sice ruce pred sebou ale stejne si zobnul. A to sem jenom brzil.
Chtel bych videt chytraky, co se udrzi pri bouracce. Nedavno sem nekde cetl, ze se musite zaprit, ale nesmite mit propnute ruce, jinak to odnesou klouby, to fakt psal nekdo naivni..
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod helmut(smazano) 21. 4. 2005 10:20

kubadok - tak to jo, já se lekl že jste jeli každej ve svým a tys to před ním zasekl, uf sem se lek
helmut(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků