Brno - špatné parkování a pekelný flastr od měšťáků

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 5. 2019 12:17

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 12. 5. 2019 15:03

Brno není město. Brno je životní styl.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 5. 2019 15:05

A to je dobře nebo špatně?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nobo.dy 12. 5. 2019 15:25

Mas chodit pesky. Jak rika jedno stare dobre ceske policejni prislovi: Kdo ma na benzin, musi mit i na pokutu. Ja se tim take ridim.
:D
nobo.dy
BAN

Odeslat příspěvekod Ludek_II 12. 5. 2019 16:37

MELLO píše:A to je dobře nebo špatně?


Odpověď na tuto otázku, ať si každý hledá sám.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 3. 2. 2020 14:23

KarelHa píše:Nejnovější zkušenost - MP Brno pokutuje/nechává za oknem lístečky za stání na parkovišti. Konkrétně 9.5.2019 roh Šumavské a Veveří. Následně jsem se na webu dověděl, že tam bylo plánováno blokové čištění, ale jaksi přenosné značení tam asi lemplové nestihli dát. Naštěstí mám onboard video příjezdu i odjezdu z parkoviště (normálně si člověk nefotí značení cestou kudy jede, aby mohl dokazovat že údajný přestupek nespáchal, nebo se nejde zeptat do výkupny kovů v okolí, jestli tam někdo neprodal dopravní značení z okolí, nebo máme před každým parkováním na parkovišti volat MP Brno, jestli se na značeném parkovišti v konkrétní den a hodinu může stát?), tak se těším na správní řízení...
Kdežto na Poděbradově bylo ještě 10.9. dopoledne značení blokového čištění ze dne 7.9. Tak nevím, městapo se zase (už po několikáté/nespočetněkrát) zase předvedlo ;)


Ahoj po třičtvrtě roce,
jak to tenkrát nakonec dopadlo?
Jinak, po řadě zkušeností s děním na silnicích kameru používám taky - pro jistotu přední i zadní. :-)
Uvažuji, že by asi nebylo úplně od věci mít dokonce kamery 4. Rozmístěné tak, že by zachytávaly dění ve 360. :-))
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 2. 2020 14:24

To víš že jo. A ještě jednu, která snímá interiér.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 3. 2. 2020 14:29

a jednu na kontrolu pindíka
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 3. 2. 2020 14:30

A každý nedání blinkru a přejetí čáry dát na youtube :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 2. 2020 14:30

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 3. 2. 2020 18:40

Tomas B píše:a jednu na kontrolu pindíka

Na tohle kameru zřejmě používáš používáš ty, ale my normální ji máme pro případné podání důkazů, kdyby to bylo potřeba.

Nissan350Z píše:A každý nedání blinkru a přejetí čáry dát na youtube :D

To samozřejmě né. To by byla nuda a ztráta času. Tímhle je youtube už přeplněná. :D
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KarelHa 13. 8. 2020 15:36

Kevlarius píše:
KarelHa píše:Nejnovější zkušenost - MP Brno pokutuje/nechává za oknem lístečky za stání na parkovišti. Konkrétně 9.5.2019 roh Šumavské a Veveří. Následně jsem se na webu dověděl, že tam bylo plánováno blokové čištění, ale jaksi přenosné značení tam asi lemplové nestihli dát. Naštěstí mám onboard video příjezdu i odjezdu z parkoviště (normálně si člověk nefotí značení cestou kudy jede, aby mohl dokazovat že údajný přestupek nespáchal, nebo se nejde zeptat do výkupny kovů v okolí, jestli tam někdo neprodal dopravní značení z okolí, nebo máme před každým parkováním na parkovišti volat MP Brno, jestli se na značeném parkovišti v konkrétní den a hodinu může stát?), tak se těším na správní řízení...
Kdežto na Poděbradově bylo ještě 10.9. dopoledne značení blokového čištění ze dne 7.9. Tak nevím, městapo se zase (už po několikáté/nespočetněkrát) zase předvedlo ;)


Ahoj po třičtvrtě roce,
jak to tenkrát nakonec dopadlo?
Jinak, po řadě zkušeností s děním na silnicích kameru používám taky - pro jistotu přední i zadní. :-)
Uvažuji, že by asi nebylo úplně od věci mít dokonce kamery 4. Rozmístěné tak, že by zachytávaly dění ve 360. :-))


Po delší době- nakonec jsem měl pozvánku od měšťáků, ať se někam dostavím, nebylo to doporučeně, tak jsem to ignoroval a dál nic, zatím klid :)
KarelHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 13. 8. 2020 15:41

Pokud do roku od spáchání nezahájili řízení, je promlčeno.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Pierr3 14. 8. 2020 11:01

Kevlarius píše:Jinak, po řadě zkušeností s děním na silnicích kameru používám taky - pro jistotu přední i zadní. :-)
Uvažuji, že by asi nebylo úplně od věci mít dokonce kamery 4. Rozmístěné tak, že by zachytávaly dění ve 360. :-))

To, že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mně nejdou :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 14. 8. 2020 12:12

Když si to tu otevřel, tak já zareaguju po šesti měsících: ano používám a rád a do auta si jí zatím nemíním dávat
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků