E-Golf

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod antracit 14. 4. 2019 20:26

Pajjoun píše:Aby nedošlo k omylu, já mu taky fandim. Pro něco se nadchnul, šel si za tim a má z toho radost. To je naprosto v pořádku.

Ale jsou tu aspekty, kde si to až moc přikrášluje. Ono by to fungovalo, kdyby byl jedinej, kdo kdy elektro autem jel. Ale tak to neni.
Mě by skutečně zajímaly reálný postřehy. Jen když to teď vidim, že některý věci nevnímá/ nechce vnímat, tak nevim, jestli se jich dočkáme...
HTP taky bylo nejvíc nej do koupi Golfu. 1.2TSI bylo to nejlepší, co můžeš mít v autě, až tak asi do půlky března..


Samozřejmě, pro meje určení v tu dobu to tak vždy bylo. :D já většinou neměním auta proto, že by mi nevyhovovalo, ale proto, že chci lepší... A přejít třeba že skvělýho 1.9 tdi 81kW v autě co mělo najeto 250t km a začínalo reznout na htp v nové Fabii se super výbavou mi naprosto nedělalo problém, protože to byl dobrý nápad. Tsi 63 kW v Golfu taky super, 81 kW taky super, elektro taky super. Jediný motory na který jsem si stěžoval byla 1.6 74 kW, protože zrala a měla nesmyslné krátkou převodovku v G4, se zapnutou klimou byla ve městě tragická.

-- 14. 4. 2019 20:28 --

JardaB píše:Jenze to je nahovno, je jich malo, to chce proste u všech nabijecek dohromady aby to fungovalo.


Já třeba zjistil, že se jde koukat online na obsazenost nabíječek ČEZ. Nikde na netu jsem se to nedočetl i když jsem fakt důkladně hledal. Pak si stáhnu apku a ono to jde. Taková základní věc a nikdo o ní nikde nepíše. Prostě elekro ještě moc lidí nezajímá.
Přílohy
IMG_20190414_213005.jpg
IMG_20190414_213044.jpg
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 4. 2019 20:33

No ještě by to chtelo tu rezervaci, prijedes tam jako druhej a mas to hodku navíc minimalne...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 14. 4. 2019 20:36

antracit píše:
JardaB píše:Ja o tom dnes při ekojizde na kole premyslel a napadlo me, ze az se to rozsiri, mela by byt povinnou soucasti aut aplikace, která spocita a zarezervuje podle trasy nabíječku, ze az tam dojedu, pichnu to do zásuvky a budu hned rychlonabijet. Jednoducha věc ale nevim, jestli by se na tom všichni provozovatele nabijecek dohodli. Protože stat s prázdnou baterkou ve fronte, proti tomu je peklo cajicek...


To pravé umí Tesla v základu u jejich nabíječek. Tohle mají o dost víc propracované...

No rezervaci neumí.
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 4. 2019 20:38

Arnie J píše:Tož gratuluju, já ti náhodou fandím :)

+1 rád se zúčastním přímýho přenosu
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2019 20:39

Ja v tom mam neutralni postoj. Taky nejak extra jefadnum tonu co si koupi benzin. Spise mi vadi ty psychopaticke reci kolem
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 4. 2019 20:40

antracit píše:Taky nevím jak bych mohl být objektivní, pro vás by to byl někdo kdo bude říkat negativa. Ale kdybych viděl negativa tak bych si to auto nekoupil.


Aha, tak nic.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antracit 14. 4. 2019 20:41

PatV píše:
antracit píše:
JardaB píše:Ja o tom dnes při ekojizde na kole premyslel a napadlo me, ze az se to rozsiri, mela by byt povinnou soucasti aut aplikace, která spocita a zarezervuje podle trasy nabíječku, ze az tam dojedu, pichnu to do zásuvky a budu hned rychlonabijet. Jednoducha věc ale nevim, jestli by se na tom všichni provozovatele nabijecek dohodli. Protože stat s prázdnou baterkou ve fronte, proti tomu je peklo cajicek...


To pravé umí Tesla v základu u jejich nabíječek. Tohle mají o dost víc propracované...

No rezervaci neumí.


Ale umí vyhazovat lidi co tam jsou, takže to je asi lepší než rezervace... Nebo ne?
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 4. 2019 20:42

Jak vyhazovat? Jako ze to auto co stoji u nabíječky strci do skarpy a udela místo? :P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antracit 14. 4. 2019 20:43

Každopádně co na ty nabíječky koukám, tak snad 99% je vždy volných. Najít nějakou obsazeno je fakt skoro náhoda. Teď byla obsazena jen tahle z asi 300 nabíječek.

-- 14. 4. 2019 20:44 --

JardaB píše:Jak vyhazovat? Jako ze to auto co stoji u nabíječky strci do skarpy a udela místo? :P


Začne mu pipat v mobilu a v autě v kratších a kratších intervalech že má vypadnout. Co jsem četl.
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 4. 2019 20:50

Asi tech nadsencu, co s tim jedou za hranice města není ještě tolik, no ;)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 14. 4. 2019 20:53

A když nevypadne, aktivuje se autodestrukce a elektrokára vyletí do povětří. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 4. 2019 21:30

chudáci ti, co budou zrovna poblíž
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 4. 2019 06:22

antracit píše:Každopádně co na ty nabíječky koukám, tak snad 99% je vždy volných. Najít nějakou obsazeno je fakt skoro náhoda. Teď byla obsazena jen tahle z asi 300 nabíječek.

Tys asi nekoukal na ten vlog viď viewtopic.php?p=12240951#p12240951 moc to nefunguje tak, že nabíječka, co je volná je fakt volná a funkční.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antracit 15. 4. 2019 09:13

Co to sleduji tak jsem viděl pár nefunkčních - červených, tohle asi není problém doladit, když jsou teda všechny fakt online.
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antracit 15. 4. 2019 14:57

Pěkné video o možnostech rekuperace v E-golfu.

Režim B a 3 režimy rekuperace s ukázkou jak se liší zpomalování a nabíjení.

https://youtu.be/MYqBGfN6thE
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků