On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 3. 2019 08:32

Nestojí
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevil 16. 3. 2019 10:42

Stojí, klidně bych šel do nové BlackVue DR900S-2CH (4K), sám mám předchozí HD model. Zadní kamera mi již zachránila peníze, když do mě najel jiný řidič při vyjíždění z parkovacího místa z druhé strany chodníku. Myslel si, že v jednosměrce nemůže nic přijet z leva a nehlídal ten směr. Nedošlo mu, že při vyjíždění ze šikmého parkovacího stání musí řidič couvat... Pojištovna to ohodnotila podílem 50%/50%, po dodání videozáznamu to bylo magistrátem přehodnoceno na 100% vinu druhého řidiče, který začal couvat taky, ale nekontroloval prostor za sebou a já byl již v pohybu, téměř vytočen do středu ulice.

https://blackvue.cz/dr900s-2ch/
Kevil
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 3. 2019 10:56

MV_cz píše:Nestojí

Mluv sám za sebe.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 3. 2019 11:17

Však jo :-S :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 3. 2019 11:53

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 16. 3. 2019 12:00

Tvl 12k :DDDDDDDDDD
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 3. 2019 12:09

Není to nejlevnější záležitost....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomlaurin 16. 3. 2019 12:37

Tady je strašně kamer a ač jsem přečet pár desítek stránek zpět, tak sem se vlastně nic nedozvěděl.
Existuje teda něco kolem 1-3tis z číny, co by za to stálo, nebouchlo mě to v létě na okně a bylo tam vidět pod kalhotky řidiček jedoucích v protisměru?
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 3. 2019 12:44

Ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 16. 3. 2019 15:05

tomlaurin píše:Tady je strašně kamer a ač jsem přečet pár desítek stránek zpět, tak sem se vlastně nic nedozvěděl.
Existuje teda něco kolem 1-3tis z číny, co by za to stálo, nebouchlo mě to v létě na okně a bylo tam vidět pod kalhotky řidiček jedoucích v protisměru?

A119
Kupis ju aj v CR.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 16. 3. 2019 16:35

Jop
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Longa 18. 3. 2019 13:31

Jako taky beru 12k za hodně peněz, ale když už budu něco kupovat, tak bych si klidně připlatil. Hlavně aby to dobře fungovalo. Tu zadní kameru jsem chtěl, protože myslím, že se hodí. Přesně jak píše Kevil.
Longa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 19. 3. 2019 13:03

Je to takový rozdíl oproti již zmiňované A129?
https://www.isix.cz/gitup-viofo/gitup-- ... gps-cerna/
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 19. 3. 2019 15:34

Na tu a129 jsem taky koukal, ale tahat drát mezi přední a zadní už mi přijde moc práce. Je to dost daleko a pak projít i husim krkem na 5 dvere je opruz.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 19. 3. 2019 19:36

Tak se dívám na instalaci kamery na čelní sklo. Co mi nejde do hlavy - všichni tahají kabel kolem čelního skla a pak dveřma dolů. Ovšem většina aut má boční hlavové bagy. A když se dívám na crashtest, tak tam co všichni tahají přes sloupek kabel, tam je ještě kraj bagu. Co to udělá, když tam člověk natlačí kabel - omezí to pak bag?
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků