Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 11. 2. 2019 10:23

Ještě že mám dojezd na nádrž 550km, takže co tankování, to lahvinka oleje. Možná bych to mohl rovnou míchat jak pro dvoutakt, ať ten motor s tím nemá tolik práce a nezdržuje se tím cpát ten olej z vany do spalovacího prostoru okolními netěstnostmi. Ať se věnuje jízdě, od toho tam je a já už olej dodám :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 2. 2019 10:30

Tyjo a nebylo by lepsi to opravit nez s tim takhle jezdit? :-)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 2. 2019 10:34

Nemám nikoho, kdo by se na to podíval. Někoho z Dobrušky, kterej na to nemá živnosťák (takže žádná reálná zákonná záruka na práci) a to je všechno. Ostatní mi neodepsali, nebo se je nedaří kontaktovat.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 2. 2019 10:36

Tak ono je asi lepsi rovnou do servisu s autem zajet nez jim psat maily.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 11. 2. 2019 10:36

Ty co jsem posilal jsi zkousel?
ten prazak?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 2. 2019 10:41

Já v tom mám hokej, oslovoval jsem víc lidí, tak nevím koho přesně myslíš :hm

Ten od HK už to nedělá (protože to dělá ultra poctivě, což mu nikdo nebyl ochoten platit).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 11. 2. 2019 11:13

A neteče? Už víš, kudy ti to žere?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 2. 2019 12:27

Ne, nevim nic, loužičky to ale nedělá. Odhaduju, že to jsou stejný problémy jako mají jiní, tj. zakarbonované pístní kroužky, teď jejich vlivem už možná i ovalita válců, jestli něco horem kolem dříků ventilů, těžko říct. Když se jezdí normálně mimo dálnice, tak olej tolik neubývá (nízké otáčky, často se měnící), jak se vjede na dálnici, tak to mizí po deckách a v létě dokonce po litrech.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 2. 2019 13:03

napikacu starosti ked nieje servisak a este horsie ked uz aj benzinaku nemozes verit a to to neni ani priamovstrek . Neviem ci by g145 nemala ist pomaly ale iste do sveta, kym sa nezacne nieco ****
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 11. 2. 2019 13:24

speleo píše:Nemám nikoho, kdo by se na to podíval. Někoho z Dobrušky, kterej na to nemá živnosťák (takže žádná reálná zákonná záruka na práci) a to je všechno. Ostatní mi neodepsali, nebo se je nedaří kontaktovat.

Takže to radši dojebes úplně. S každým najetym kilometrem pravděpodobně zvysujes cenu opravy.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 2. 2019 13:29

Speleo je v baliku, ma mraky kociek, to si nemoze dovolit kazdy :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 11. 2. 2019 13:31

Já to nechápu, ten z Dobrušky má na fb desítky kladnejch recenzí, ale nemá žl, tak smolik.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 2. 2019 14:24

A na co to vlastně jezdí teďkonc teda, 10w40?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 2. 2019 14:37

Jelass píše:Já to nechápu, ten z Dobrušky má na fb desítky kladnejch recenzí, ale nemá žl, tak smolik.

Nuz, spelov problem.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 2. 2019 14:40

treba to chce dojezdit aby si obhajil porizeni jineho vozu... preci jen dost lidi zastava nazor ze nekoupim novou vec dokud ta stara slouzi... ze by to bylo plytvani... a 0,7l na 260km to uz vypada na rychly konec...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků