Dnešní Volva....je Volvo stále prémiovou značkou?

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2019 21:28

Já totiž v BMW nic zázračného nepozoroval
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 2. 2019 21:28

Goes má materiální pravdu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 2. 2019 21:28

MELLO píše:Kdyby tomu tak skutečně bylo, nikdo by to nekupoval.


Lidi nekupuji best value ale viteze marketingu
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 2. 2019 21:29

Zdaleka ne všichni. Naštěstí.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 2. 2019 21:29

Arnie J píše:Já totiž v BMW nic zázračného nepozoroval


To je v poradku ze to nepoznas. To je bezne.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 2. 2019 21:31

Skoro bych se až zasmál. Škoda, že sem si zakázal smajly.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 2. 2019 21:32

Já měl tu cest s roční XC60 a interiér se s německou prémii nedá srovnávat. U Volva je vidět jeho čínské vlastníky a interiér je plný čínských plastu, hlavně na místech, která nejsou z pohledu řidiče vidět
Zvažovali jsme tehda XC90 proti X5 (xc90 bylo o cca 5 k€ levnější), ale nakonec jsme dovezli X5
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 2. 2019 21:33

No tos psal uz pred 15 minutama
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 2. 2019 21:34

A stále málo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 10. 2. 2019 21:41

goes píše:
MELLO píše:Kdyby tomu tak skutečně bylo, nikdo by to nekupoval.


Lidi nekupuji best value ale viteze marketingu


Videl bych to spise na krizi 'marketingu' u zajetych vyrobcu jako Audi,Mercedes,BMW - co jeste musi vymyslet za pytloviny aby to lidi koupili, co jeste do interieru musi nacpat aby byl zakaznik spokojeny ? Vsude sou displeye jezdi to skoro samo, buvoli kuze je na palubce, musi to byt SUV velikosti tranzita... Nedivim se ze uroven mezi nima a napr. tim Volvem ktere tu kritizujete se zmensuje milovymi kroky a tim dokazou oslovit vic lidi a pretahnout lidi od jinych 'vic premiovych' znacek.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 2. 2019 21:42

To je stejně jako s televizema.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 2. 2019 21:58

jurajec píše:
goes píše:
MELLO píše:Kdyby tomu tak skutečně bylo, nikdo by to nekupoval.


Lidi nekupuji best value ale viteze marketingu


Videl bych to spise na krizi 'marketingu' u zajetych vyrobcu jako Audi,Mercedes,BMW - co jeste musi vymyslet za pytloviny aby to lidi koupili, co jeste do interieru musi nacpat aby byl zakaznik spokojeny ? Vsude sou displeye jezdi to skoro samo, buvoli kuze je na palubce, musi to byt SUV velikosti tranzita... Nedivim se ze uroven mezi nima a napr. tim Volvem ktere tu kritizujete se zmensuje milovymi kroky a tim dokazou oslovit vic lidi a pretahnout lidi od jinych 'vic premiovych' znacek.


Mas pravdu. Jen nechapu kdyz tedy volvo tak uspesne prebira zakazniky premii ze ta premie roste o dva procentni body rychleji jak Volvo. Ale to bude mit jiste nejake vysvetleni
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 10. 2. 2019 22:00

Mna od Volva najviac odradza, ze to mam zafixovane ako auto pre dochodcov, matky v domacnosti atd. Take nemastne neslane. Aj ked sa mi nova produkcia velmi paci.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 2. 2019 22:03

Mi na tim chybi motory a jejich vykony a pak proste komfort. Design neresim mi se treba bmw nelibi ale premii nedela to jak auto vypada ale prave to co neni jinde dostupne a moznosti individualizace.
Volvo nema nic co nenabizi bezny mejnstrim. Dyt i blby vw nabidne vice. A individualizace volvo nezna vubec. Takze v cem je volvo premiove jedinecne apod? V nicem.
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 10. 2. 2019 22:06

Tak toto ja celkom prdim ci je to zaradene so premie alebo nie. Ak by som kupoval ci uz BMW alebo Mercedes, tak urcite by to nemalo, to co im rovi premiu. Teda V6 a rozne extra orvky vybavy. Na to mam nizky rozpocet. Takze taka rozumna vybava s oturbenym stvorvalcom je potom +- to iste.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků