Postřehy a zkušenosti ze servisů v ČR - pište sem!

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 12. 1. 2019 19:51

maincoonsback píše:Vtipný...

To my právě uplně nepřijdeš.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 1. 2019 19:54

goes píše:Stejne jako vzdy koupis nejakou sracku a pridas si na seznam toho co si koupis zase pet aut skutru a motorek.


Tak lepší varianta, než půl roku něco vybírat, pak koupit něco úplně jiného, aby se to s velkou slávou po půl roce po tom co na to navesis všechny serepetičky prodalo... A koupilo se ... Zase něco úplně jiného...

Každý má tu svou úchylku, já kolem toho aspoň nemám potřebu tlachat a zakládat vlákna ...

-- 12. 1. 2019 19:54 --

garážmistr píše:
maincoonsback píše:Vtipný...

To my právě uplně nepřijdeš.

To je pochopitelne.
Ale ty mne ano....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 12. 1. 2019 19:56

F 124 je jediny co fiat v CR nabizi, ne? :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 1. 2019 19:58

No ještě je schopna 500x a relativně Tipo. A samozřejmě 500. Zbytek krom uzitkacu je už hodně out a pomalu začíná právě skomírat i sekce uzitkacu...ve srovnání s VW zejmena
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 20:00

maincoonsback píše:
goes píše:Stejne jako vzdy koupis nejakou sracku a pridas si na seznam toho co si koupis zase pet aut skutru a motorek.


Tak lepší varianta, než půl roku něco vybírat, pak koupit něco úplně jiného, aby se to s velkou slávou po půl roce po tom co na to navesis všechny serepetičky prodalo... A koupilo se ... Zase něco úplně jiného...

Každý má tu svou úchylku, já kolem toho aspoň nemám potřebu tlachat a zakládat vlákna ...


Vzdyt o tom roky jen tlachas co vse koupis a velke kulove. Jinak mne to zas tak netrapi ze koupim a prodam. Ale pokud to tebe trapi tak holt co uz
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 12. 1. 2019 20:05

maincoonsback píše:To je pochopitelne.
Ale ty mne ano....

Dík.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 1. 2019 20:05

maincoonsback píše:Kolem milionu....mírně přes, naftě a nebo ve dvou litrů benzínu... Se dá. Vnitřně s tím bojuju... Ale jestli se bude dařit jak se dařilo, tak si to zduvodnim. Sem nacly... Ale jako už to není cena za auto, co dojdu do salonu a koupím /tak jak sem koupil 5008,Civic/. Tady už budu muset prošetřit, pokud to rozseknu. Strop sem měl.na polovicce, s tím že 650 jeste jde...

Tohle už by byla srdcovka.

Proto říkám, musím to ještě prubnout.

Skladovka v chrochtu a mírně jetej benzín se vejdou pod mega, ale je to jen tenhle jedinej prodejce a zřejmě to dováží někde z Dánska
https://www.sauto.cz/osobni/detail/alfa ... oFrom=list
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 1. 2019 20:13

Má jich tam ofocenych hodně. Já bych určitě bral u oficiální dealera... Tomuhle moc nevěřím...., Ale nevylučují, že to.funguje....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 1. 2019 20:17

Já tam právě zahlídnul (na nějakém starším inzerátu pár měsíců zpět) fotku kde bylo vidět trochu i ofiko dealreství, kde to stálo, podle písmenek nějaká severská země. Ale musí to mít ošéfovaný pro export, protože normálně třeba v tom Dánsku ta auta stojí víc.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 1. 2019 20:18

No bez daně a platí /edit/ daň u nás. Mají tam právě asi kvůli vysokým daním nižší základní ceny, tak z toho zkouší asi těžit obě strany ... Jako nějaká logika se v tom dá najít, ve skutečnosti to.muze být i jinak... Ale občas se z Dánska auta vozí a tohle může být důvod.

Edit
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 12. 1. 2019 21:22

jako v dánsku jsou auta z celé EU nejlevnější akorátže dánové jsou zatížení velkými daněmi, zákl cena prosta všech daní je výhodná na dovoz, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 12. 1. 2019 21:24

Většinou ne.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 21:27

Maďaři to tuším tak měli taky, jenže vyvážet moc nešlo. Automobilky co "dotovaly" , export vždy zdražily, aby se to nevyplatilo. Vždy to šlo jen chvilku, než se to prosáklo a dealeři logicky řvali.

-- 12. 1. 2019 21:54 --

maincoonsback píše:Je ve hře. Ale vidím to teď na něco trochu jinýho. Ale rozhodnu se ještě podle toho co bude v nejbližší době hlavní náplní me práce. Honda půjde na 99% na jaře pryc pokud se mi ji podaří dobře udat /pokud ne tak si ji rok ještě nechám/, a pak nastane trojboj. Pokud budu víc trávit čas na stavbě, tak jak teď v poslední době, tak to bude ta pro mne nejdražší varianta... :-( ale dá se už pod mega. Ale ještě to má rok čas. Teď na jaře sem se rozhodl doplatit hypo na inv. byt.... Ale jako nastal čas si po rozumných volbách udělat zase radost...


https://www.youtube.com/watch?v=lRQY64aCQkI

:D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2019 21:55

metyn píše:jako v dánsku jsou auta z celé EU nejlevnější akorátže dánové jsou zatížení velkými daněmi, zákl cena prosta všech daní je výhodná na dovoz, Meta

Jen jestli ty tak trochu nekecáš.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 22:10

kapku kecá, ale jenom kapku......
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků