Bazén Mountfield nebo jiný?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 1. 2019 14:58

Dexter73 píše:Zdravím vás, vidím, že to už asi není aktuální téma, ale i přesto se zapojím.. zapuštěné bazény mají určitě své výhody, ale nevím, jestli se to za tu cenu a především starosti ohledně toho vyplatí… já osobně jsem dlouho váhal, jestli pořídit zapuštěný či nadzemní bazén a nakonec vyhrála ta druhá varianta.. esteticky to samozřejmě není nic extra, ale svoji funkci to splní… inspirací mi byly především https://www.bezvabazeny.cz/

Já jsem si tam koupil bazén a tekl. Reklamaci neuznali. Jednoznačně nedoporučuju
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod glider 11. 1. 2019 15:00

Mam rovnako zlu skusenost s www.bezvabazeny.cz, slubovali a nedodali bazen doteraz.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 1. 2019 15:08

Já se s něma už dva roky soudim, protože mi někudy uniká voda.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 1. 2019 15:15

Já též reklamuji. Nedá se napustit tak jak chci, pořád se přelévá voda přes okraj. Nekvalitní bazmek.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 1. 2019 15:20

jsem jim tam chtěl udělat kšeft a nevidím tam nikde tel. kontakt, email...zkrátka nic.

Asi blbě hledám :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacholek 11. 1. 2019 15:29

Vypadal pěkně, to ano. Dokonce instalace na jedničku. A pak to přišlo. Po první koupeli naběhla vyrážka po celém těle. Půl roku na ARO. Teď žádám odškodné šest garáž platů s úrokama. Po bazénu díra, aspoň posloužila na zbudování sklepa. Od teď zase vana.
pacholek
Nováček

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků