Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz


Odeslat příspěvekod K86 19. 11. 2018 19:44

Z diskuze:
Zapominate na cenu za nutne vymeny celych vacek, ktere se dojebou a jsou soucasti desmo servisu.. takze servis v 30000km za 28000,-kc a v 60000km za 2500€ (60000kc)
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 19:52

Ses si jisty?
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 11. 2018 20:00

goes píše:
T.E.CH píše:https://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/bmw/tri-dvanactky-prosim-bmw-gsa-vs.-ducati-multistrada-vs.-yamaha-supertenere-39604.html


jako terenka je asi fajk na cestovani, ale chce to facelift



Tak mi se Tenerka líbí, kámoš si ji teď pořídil, takže určitě v létě poreferuji. Ale i tak je jasné, že to bude fajnová cestovní motorka. Super na cestovaní, moc emocí tam asi nebude, ale nám starejm dědkům to tak nějak stačí. :-) Kapku živějši motor, pocitově by to tam chtělo. Tenerka má tuším uškrcené první tři kvalty kvůli emisím o 30%, což je dost...

Já su s DCT spokojený, ale tak nějak koumu co pořídim řadíciho, časem. Zase nějaký cesťák, abych to mohl střídat....zatím je v oku Gsko a Versys. Protože jsem ale zkušenej, tak vím že se to každej rok po vydaní nových motorek může změnit. :-) Tak nějak ale v tomto moc na výběr není. KTM je na mne vysoká a nevyhovuje ani motorově, to samé Ducatka.( mám na mysli charekter motoru) V Strom je určitě dobrej, ale ničím zásadně nezaujme. CT a CR od Hondy, no CT má po sezóně a CR je tak nějak +- to co mám...ač ale hodně slušná motorka. Ta by mne i sedla, ale chci hutnější spodek, tohle se kapku musí točit... No a pak tam nic už neni...

https://www.youtube.com/watch?v=1hfwG8DPyTw
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 11. 2018 20:01

goes píše:Ses si jisty?

Ne. Ale věřil bych tomu... V Dmotu určitě...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 11. 2018 20:02

K86 píše:Z diskuze:
Zapominate na cenu za nutne vymeny celych vacek, ktere se dojebou a jsou soucasti desmo servisu.. takze servis v 30000km za 28000,-kc a v 60000km za 2500€ (60000kc)



hele, poptám se kámoše, to se mě nezdá, ale možné je všechno. Jemu se i ***** motor...něco se ulomilo. Kupoval novej, po záruce klasika.... :/
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 20:04

No jako ja bych tomu u italu veril
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 11. 2018 20:31

Pěkný, moooc pěkný... CCM.

https://www.youtube.com/watch?v=C6_wcOu68X0
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 20:39

To mne nejak nebere :)
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 11. 2018 20:57

Máš malú garáž. :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 20:59

Bych kupil dalsi :) jen mne to nebere :)
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 11. 2018 21:16

A na kraji mu řekli, podivali se...na auto-Garáž ne... ale na motorkovou garaž ti přidáme.Je dobrý stavět garáže pro motorky, motorkáři se pak mají kde scházet,jezdit, komunikovat a tak dál. A to je ten náš zájem....

Napřiště chceme abychom stimulovali ty motorkaře, aby neměli jen ty skůtry a auta. Řekněme třeba, na tuhle moto garaž Vám dáme 70 % statní subvenci, pokud tu garáž ale nepostavíte, nedostanete nic.

Tedy , chceme pozvednout ty motorkaře, aby skutečně rozhodovaly o těch otázkách garáží, a stejně tak chceme,aby ta Národní fronta se oživila, dole aby se oživila, aby
pracovaly samostatně ty motorkařské organizace . Mnohý pracujou třeba v Praze, v Plzni, ale všichni aby samostatně pracovali, hlavně Brně a i jinde a na té bázi Národní fronty se ten motorkářský zájem se sjednocoval, v něco vyúsťoval. Prostě je dobrý kupovat silný motorky.
Naposledy upravil T.E.CH dne 19. 11. 2018 23:28, celkově upraveno 1
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 11. 2018 21:27

To je nějaký ten Jakešův slovní průjem? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 11. 2018 23:26

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 11. 2018 07:48

mno tak sem sjel co se da apod. a vidim to na toho Tigera 800 xcx tedy tu "offroad" verzi. xrt bude proste male a ma kapku jinou geometrii, coz si myslim by bylo napr.
V olmiku ted "vyprodavaji" takze je k te cene 360 kredit 25 na prislusenstvi, ale je to uz tak vybavene, ze krom kufru a drzaku navi neni co prikupovat. Tedy asi tam hodim vetsi ram, nez je seriovy, ale to je externi polozka a neni to dramaticke. Takze pocitam, ze finalka bude na urovni toho, co bych kupil holou Afriku.
Versys je na prvni pohled asi fajn, ale uz ten soucasny je velky cestak a myslim, ze na takove to jezdeni kolem komina zbytecny a urcite pujde cenovkou vyrazne vyse a taky bude vazit o 50 kilo vice a pro nas zacatecniky zbytecne.
Jeste sem spekuloval na vstromovi, ale tam proti tajgrovi nevidim moc vyhod, protoze stejne ten zaklad je za podobnou cenu a Tiger ma vsechno co bych chtel. Od full led, pres vyhrivanou sicnu a hefty, stavitelne plexi, dobrej displej a ja nevim co jeste.
na to ze to b ude stat v garazi, bo se budu bat fajn.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků