Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Spock_lone_wolf 9. 11. 2018 11:53

Lukas063 píše:Ráno jsem poslouchal v autě rádio a říkali, že je docela veselo v Častolovicích, vlak prej stojí na přejezdu a kolony na silnicích až někam do ***** ze všech směrů :D

Nákladní vlak tam projel stůj (červenou) a to se na dráze řeší trochu víc, takže se čeká než dojedou vyšetřovatelé a s vlakem se nesmí hnout než řeknou oni.
Spock_lone_wolf
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 11. 2018 12:04

Pierr3 píše:Lákadlo... Mne to teda moc neláká.

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 11. 2018 13:39

Spock_lone_wolf píše:
Lukas063 píše:Ráno jsem poslouchal v autě rádio a říkali, že je docela veselo v Častolovicích, vlak prej stojí na přejezdu a kolony na silnicích až někam do ***** ze všech směrů :D

Nákladní vlak tam projel stůj (červenou) a to se na dráze řeší trochu víc, takže se čeká než dojedou vyšetřovatelé a s vlakem se nesmí hnout než řeknou oni.

budou body?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 11. 2018 14:04

Se obávám, že to nebudou jenom body......
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 11. 2018 14:20

Prezkousky na draznim urade. V podstate kompletni znalost.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 11. 2018 14:40

se clovek jednou prekoukne a hned musi znova do vlakoskoly.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 11. 2018 14:58

Prave ne do skoly,o to je to horsi.Pripravujes se sam doma,max nejaky konzultace a bavis se u zkousky s cizima lidma,v podstate statnima urednikama kteri nemaji nic spolecneho s dopravcem.Ten rozsah znalosti je ukrutny,nemuzes svymi slovy ,ale zavazna slovni zneni a situace ,ktere se resi jsou hypoteticke.
Davaji i chytaky,zamerne lakaji zkouseneho do pasti .
Neodpusti opravdu nic,je to mazec.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 11. 2018 15:12

treba jako jsme to slysili nadrazek vs. fyzl o prejezdu?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 11. 2018 15:30

hopa26 píše:Prave ne do skoly,o to je to horsi.Pripravujes se sam doma,max nejaky konzultace a bavis se u zkousky s cizima lidma,v podstate statnima urednikama kteri nemaji nic spolecneho s dopravcem.Ten rozsah znalosti je ukrutny,nemuzes svymi slovy ,ale zavazna slovni zneni a situace ,ktere se resi jsou hypoteticke.
Davaji i chytaky,zamerne lakaji zkouseneho do pasti .
Neodpusti opravdu nic,je to mazec.

Tvl, a pak se diví, že nejsou lidi.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 11. 2018 16:21

Ja pamatuju vetu kterou mi rikal zkousejici u zkousek ZOZ .

"Pane kolego,zadnou omacku.Strucne a jasne,nejake vypraveni okolo je zbytecne,na to se Vas pak kdyztak preptam sam.Protoze pokud vypravite veci okolo,muze se jevit ze odbihate od tematu a to je pro mne potom znak,ze jste nevyzraly.A nevyzraly clovek nema na masine co delat,to se na mne nikdo nemuze zlobit" :D

Mam ho moc rad,dodneska jsme spolu v kontaktu a kdyz neco nevim,volam mu.Byl i na oslave mych 40cetin sem ho pozval,to ze jezdim a nejsem uplny tele je z velke casti jeho dusledna prace ,pac nam daval kartac jako svine.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 11. 2018 19:07

***** to je celkom soda byt masinfira, aj by ma zaujimalo to povolanie a aj nie.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 11. 2018 19:38

Já po tom, co tu postupně píše hopa, tak byť za ty prachy, tak si povolání můžou strčit do *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 9. 11. 2018 19:40

Důchod lepší, co?
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 11. 2018 19:44

Jako taky to tak zacinam chapat, zatím mam dobre zamestnani kde me dobře plati ale tohle bych fakt nemusel absolvovat ani kdybych mel prodat nejaky ten barak abych nechcip hlady...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 11. 2018 19:48

Pierr3 píše:Důchod lepší, co?

Tak rozhodně. Jinak ale ovšem už od začátku příštího roku budu zařezávat.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků