Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2018 22:15

Mgx: asi jako prvni apple se kterym nemas zkusenost bez minimalne do 7.. hele i kdyby ti nevyhovoval, furt to slusne prodas i jako zanovni.. ja jsem chtel v praci 7, ale byl uz cenove mimo limit a android za 10 jsem nechtel.. jako pracovne soukromy ty dva roky 6S da, baterka je nejvetsi slabina.. tusim davam na jedno nabiti 5h coz mi prijde malo teda
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2018 22:21

Ad balení...celkem opruz. Sice budu za socku, ale celkem nechutná rozežranost výrobce. Něco jako u aut... volant za příplatek. Zvlášť, když se podívám na ceny těch adaptérů. Kus plastu s trochou kovu a... Adaptér na HDMI - zajímavá cena.

Ad výdrž 6S. Jako 5h čeho? Pohotovostní režim? To mně teď vydrží po pěti nebo kolika letech Nokia. A to tam je pořád původní aku.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 11. 2018 22:22

6s je srac.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2018 22:23

Rikam je to slabe
Přílohy
AAC6360D-85BC-42B3-A96B-1846155661DA.png
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2018 22:25

Ted koukam manzelce na 7, a ta ma 27% a pouziti neco pres 3h, baterka 94%, ja mam 6S dva mesice tak furt 100%
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2018 22:31

Jsem dnes rozbehl deckam galaxy A3 (15) android 6.0.1, rv 2015, jako youtube jelo, protesty jsem nezaznamenal, ale to je skutecny srac, tri roky a prakticky nepouzitelny k normalnimu fungovani.. pro deti ok
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2018 22:43

Ty mě trochu děsíš. Prosím vás, jak dlouho v reálu vydrží kupříkladu osma od iPhona? Řekněme při běžném využití. Nějaký telefon, sms, Whatsapp, net, email?

Jestli to nedá aspoň deset hodin, tak co tam dávají za aku?
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 11. 2018 22:48

glider píše:K 8 este bola pravda.

Pajjoun píše:
tuAtamhler píše:Mgx: apple se neboj, myslim, ze je v teto dobe daleko vic user friendly nez v dobe kdy jsem s nim zacinal, to byl androidnv plenkach, a ja tehda poridil z druhe ruky iphone 3G.. aplikaci bylo po malu, to kvalitni placeny, fotak mizerny. Nicmene fungovalo to..

Rikam stanov si kolik za to chces max dat a kup, na nejaky porovnavacky nedej, ty telefony pojedou dalsi 2-3-5 let uplne na pohodu, vzdyt ted jedou lidi bez nejakych problemu na iphone 5S co je mobil z roku 2013..

Je to jen o tom kolik jsi ochoten pustit za image hracku, nic vic, nic min..

5S už zrovna není nic moc..
Jako dá se to použít, ale je to šnek.

Spravim porovnavacku cez vikend 5S vs. SE.

Já mám 5S jako druhej. Na občasný použití. A jako žádný terno. Oproti SE to bude znatelný.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2018 22:50

Jo - odemykání ksichtem lze normálně deaktivovat, ne? Představa, že displej praskne, protože bude foun načítat můj obličej, mě taky děsí :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 8. 11. 2018 22:57

MgX píše:Ty mě trochu děsíš. Prosím vás, jak dlouho v reálu vydrží kupříkladu osma od iPhona? Řekněme při běžném využití. Nějaký telefon, sms, Whatsapp, net, email?

Jestli to nedá aspoň deset hodin, tak co tam dávají za aku?


Na osmě, ke které mám přístup, sebere takové cca 75%-100% vytížení baterie, během 30 minut, 8-10% kapacity (nabití) baterie (originální).
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 9. 11. 2018 01:06

Rozdíl v 5S a SE v normálních aplikací moc rozdíl není. Měl jsem je ještě pár dní zpět a používal oba dva vedle sebe. Systém běhal na obou zcela stejně plynule. Aplikace to samé. (youtube, mapy, navigace, atd) Prostě pro normální používání 5S nebyl žádný problém. SE má lepší foťak a zřejmě lepší power management. Střídal jsem je z ruky do ruky a nepoznal bych který je který jen podle používání. Vyšší výkon SE je nepopíratelný a pro budoucí používání samozřejmě lepší investice, už jenom kvůli paměti bo SE se dá koupit s 128 GB což 5S samozřejmě nemělo.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 9. 11. 2018 05:24

MgX píše:Ty mě trochu děsíš. Prosím vás, jak dlouho v reálu vydrží kupříkladu osma od iPhona? Řekněme při běžném využití. Nějaký telefon, sms, Whatsapp, net, email?

Nabíjím osmu každou noc. Nemusel bych, ale jít do druhýho dne s baterkou pod 40% je nešikovný — to prostě vím, že to budu muset nabít během dne.

Tady na grafu je vidět, že jen výjimečně to během dne vybiju skoro úplně — např. 2 dny zpátky.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 11. 2018 06:10

To je rozumný. Každý večer. S tím se počítá. Ne vždy má člověk možnost mobil uprostřed pracovního dne nabít. Ale při běžném užití nevydržet půl dne s novým/zánovním mobilem?
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 9. 11. 2018 06:20

To jsem nezažil za celý roky s iPhonama. A je i způsob, jak zabránit appkám, aby vyžíraly energii na pozadí.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 11. 2018 06:25

ace2 píše:Rozdíl v 5S a SE v normálních aplikací moc rozdíl není. Měl jsem je ještě pár dní zpět a používal oba dva vedle sebe. Systém běhal na obou zcela stejně plynule. Aplikace to samé. (youtube, mapy, navigace, atd) Prostě pro normální používání 5S nebyl žádný problém. SE má lepší foťak a zřejmě lepší power management. Střídal jsem je z ruky do ruky a nepoznal bych který je který jen podle používání. Vyšší výkon SE je nepopíratelný a pro budoucí používání samozřejmě lepší investice, už jenom kvůli paměti bo SE se dá koupit s 128 GB což 5S samozřejmě nemělo.

Taky jsem to tak vnimal, ono po oziveni tam muze byt drobny lag, ale jak se rozbehne, neutavis ho..

To nicmene dela iphone tak oblibenym, vezmi si 5 let stary android (galaxy S4 napr.) vs 5S, android uz bude stezi pouzitelny..
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků