Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 18:18

hlavne designem
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 10. 2018 19:07

verso nekupovat, som tento tyzden jedno stretol, pekna slecna okolo pobehovala, 1/2 nadrze, nechcelo chytit, len tocilo, vraj uz dlhsie pocitovala sklbanie, kolisanie otacok , stracalo vykon. Cievky ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 19:20

to bys musel diagnostikovat abys zjistil co s tim je
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 10. 2018 19:30

jj ale diagnostiku nemam , automechanik niesom, baby balit tiez neviem, tak som pokracoval v ceste
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 19:31

ja bych taky pokracoval v ceste
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 19:32

Dávám to sem minimálně potřetí, ale tentokrát se to hodí víc, než kdy jindy.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 10. 2018 19:41

tak nakoniec som mal stastie :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Mikey89 12. 10. 2018 20:05

MirecBA píše:verso nekupovat, som tento tyzden jedno stretol, pekna slecna okolo pobehovala, 1/2 nadrze, nechcelo chytit, len tocilo, vraj uz dlhsie pocitovala sklbanie, kolisanie otacok , stracalo vykon. Cievky ?

čerpadlo?
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 10. 2018 20:45

to sa nedozviem, tel som si nevypytal
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 10. 2018 06:57

pech. píše:
hobitt píše:Nechápu zeny kua...

Kamos (shodou okolnosti chodi s moji neteri) ma fajn auto, co chce v dohledné době prodat. Tech aut je u nas par. Moji zene se to auto tuze líbí, chce ho.

Moje zena ma uz dost let propadly ridicak. Neni schopna si ho zniva vyzvednout uz cca dva roky.

Ptal jsem se kamosa, jestli by mi to casem prodal. A on, ze ne, ze nechce to auto mit na ocich a blablabla. Okej, chapu.

No a pak prisla jeho mlada s tim, ze mama (sestra te me) bude mit narozeniny a ze mu decka daji jeji stavajici auto a doplati zbytek a ze by chtěli tu jeho karu pro mamu k narozeninam.

Proc ne, fajn darek.

Ja kokot to rekl zene.

A doma samo scena, ze hlavne, ze borec to nechtěl mit na ocich, me to pro ni nechtel prodat a najednou to bude mit segra???

A muj argument "zlato, stejne si uz dva roky vyzvedavas ridicak, tak na co by ti to bylo, auto bude, az si ho vyzvednes, a vubec, mas pred barakem octavku" se moc nesetkal s pochopenim...

Takze pecka :D


Normál... prostě ženský.... Akorat nechápu proč si komplikovat život jednorožcem jako je yrv když jeho užitnou hodnotu nahradí i panda....

Klasika - "Zlato, koukej, to je to auto, pro ktery jsme jeli." "Je, to se mi libi, to chci."
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 10. 2018 07:55

A tam fabie?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 15. 10. 2018 11:54

Přišla mi před chvílí do datovky zpráva z Městského soudu Brno. Si říkám tvl, co můžou chtít, tam jsem byl naposled před patnácti lety? Otevřu to a v příloze je usnesení jednoho soudního sporu. Nerozumím. Tak to čtu a vidím, že jeden z účastníků sporu má stejné jméno a datum narození jako já. To zjevně váženému soudu stačí k tomu, aby to poslali někomu úplně jinému.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2018 11:56

Pěkný
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 15. 10. 2018 11:57

Tak prišlo ti to aspoň datovkou. Mne pred pár mesiacmi došlo mailom od jedného policajta niekoľko dokumentov, nezaheslovaných. Výpovede svedkov, obvinenia atď, komplet mená, rodné čísla, všetko :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 11:57

a bylo tam takovy to "JMENEM REPUBLIKY"? Tim me vzdy mestsky soud pobavi.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků