Ceska posta=zmetci!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 12. 10. 2018 14:03

Mozna urcite :D samozrejme z hradca, co kazdy normalny pochopi ked pisem o ceskej poste :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 14:40

Jsi od mouchy kupoval pojištění?
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 10. 2018 15:33

A já myslel že pošta už mě nepřekvapí. Byl jsem si dneska vyzvednout balíček, rovnou z práce. To proběhlo ok, dorazil za dva dny. Přijdu domů a tam lístek ve schránce k doporučený zásilce ze Španělska. Tak znovu na poštu....
1. proč mi ženská na poště neřekla, že tam mám ještě jednu věc k vyzvednutí?
2. zvlášť když ta druhá zásilka podle papírku dorazilo už 3.10. a todle je opakovaná výzva. Samozřejmě první oznámení vůbec nedošlo.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 15:35

ceska posta, statni podni
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 12. 10. 2018 17:10

A tohle jste cetli? Je to uz starsi, ale ja se k tomu dostal nedavno.
Jinak jsem vcera neco zaslech na Radiozurnalu, ze posta dela cosi (preslechl jsem co), aby se zkratila cekaci doba o 15 minut

Z kraje tohoto jinak pěkného týdne, jsem byl posílat balík. Operace pro komerčního občana zcela bezproblémová. Vejdu do pavilonu a vidím, že přepážka BALÍKY PŘÍJEM je prázdná, bez řady a bez pracovnice. V duchu jsem zajásal a jdu tedy rovnou na věc. Pracovnice se objevila vzápětí, takže všechno klapalo. No. U prázdné přepážky mi však sdělila, že je tu nový vyvolávací systém, „aby se nepředbíhalo a aby se vše zjednodušilo“. Chtěl jsem ji v legraci požádat, ať si mě teda zavolá, ale nevypadala vůbec na to, že by se se mnou zrovna chtěla pářit a podobně, tak jsem raději držel balík. Říkám si – nevadí, mám asi 10 minut čas. Po vyslechnutí manuálu, kdeže je ten stroj na losy a co mám zmáčknout, jsem opustil stanoviště a šel si k terminálu pro letenku. S vypáleným číslem na čele běžím hned zpět, znovu ke krmítku, protože tam stále nikdo nebyl. Posadil jsem svoji hubu asi 3 cm od skla a usmíval se, jak jen to šlo. Byl jsem jasný vítěz a k nepřehlédnutí. Pracovnice u přepážky si mě teď už s lehce přivřeným levým okem prohlédla a sdělila mi, že TO číslo, co mám na svém výherním losu, je TO číslo, na které musím čekat, až se objeví TAM na některé tabuli nad ostatními zavřenými krmítky. Po mé námitce, že přede mnou nikdo není a že teda můžeme jít hned na věc, jsem ucítil i přes neprůserné sklo, jak se paní na druhé straně zvýšila teplota, a následujícím pohledem jsem byl vypreparován z vlastního těla, uveden do tekutého stavu a vypadalo to, že bych měl těmi malinkými mezerami v dlažbě na podlaze odtéci ven z budovy a nechat se dobrovolně vypařit do atmosféry. Vzal jsem si tedy svůj balík, vycouval zpět a čekal, až domácí dají gól a mně naskočí moje číslo. Pracovnice ústavu opustila židli a odešla. A kurňa… To mám za to, říkám si. K mému překvapení se však zhruba za minutu a 4 sekundy vrátila do ordinace. Jenže s outěžkem v podobě asi 20 cm vysokého stohu dopisů. V první chvíli jsem si myslel, že si bere práci domů, protože pošta asi málo platí, nebo že si dělá *****, což by asi z dopisů nešlo, ale omyl, myslela to vážně. Pěkně se uvelebila, možná si prdla a začala razítkovat, třídit, opisovat, razítkovat a zase třídit. Mezi tím se za mnou vytvořil shluk asi čtyř občanů čekajících na tutéž prosklenou zpovědnici. A stále se razítkovalo a třídilo jak ve sběrném dvoře. S ostatními čekateli na úkon jsme následně vytvořili nadávající celek nespokojených občanů a vzájemně jsme se doplňovali. Nekecám, asi po 17 minutách pochrchlávání, pičování a *****í jsem já osobně začal cítit, jak mi na krku naskakuje žíla. A to vím, že se mně blíží restart systému. V 18. minutě šikulka z balíků naštěstí bouchla do poslední obálky a to mě zachránilo od vyvedení z ústavu pod dozorem. Takže jsem ten zasraný balík posílal asi 20 minut jen pro to, že se dopisy třídily a razítkovaly v sekci balíky příjem. To je přece logické, ne? Dnes, v jinak sympatický pátek, asi kolem 15. hodiny, jsem si řekl, že si zkurvím víkend opětovnou návštěvou katastrofického ústavu zvaného pošta a vyzvednu si peníze složenkou. Vybavil jsem se na cestu jednou velkou štamprlí slivovice a práškem, co dávají bizonům, aby někoho nepotrkali. Ještě že jsem tak udělal. Po zdolání schodiště do prvního patra jsem narazil na dav čekatelů, kdy půlka stála na chodbě a druhá, polomrtvá půlka, seděla na zadku uvnitř v jámě lvové a hypnotizovala tabule s pořadím, podobně jako to dělá kobra při lovu králíka. Dohromady cca asi 15 lidí. Z čísla mého terapeutického kupónu jsem pochopil, že mám před sebou asi 10 kolegů pacientů. Ale dal jsem si závazek, že nevyměknu aspoň 15 minut, což by na hotovostní operace, dle zvoleného levelu obtížnosti na terminálu a počtu lidí, mohlo stačit. Jenomže opět, *****, fungovala jen jedna jediná *****á kukaň. To je prostě neuvěřitelné. Kdy jindy než v pátek odpoledne asi může být špička? Asi v neděli v 9 večer. Uběhlo cca 10 minut a z řady zmizeli pouze dva nešťastníci. Takže mi to v lepším případě vycházelo asi na půl hodiny. Kdybych měl doma slíbený šuk, tak s takovým časovým rozpočtem si ho můžu před poštou tak leda vyhonit na dobírku. Nehledě na to, že hrozí, že než se dostanu ke krmítku, tak mi venku na autě propadne technická. Vrcholem všeho bylo, že se v jiném, do té chvíle volném okýnku, objevila další pracovnice terária a vypadalo to, že se to zrychlí. Víte, co se stalo? *****. Sedla si na židli, stáhla žaluzie a začala co? No přece, *****, třídit stohy dopisů. Chacháááá !!! To byla poslední kapka. Zahodil jsem letenku na podlahu a odešel jsem do ***** a ještě možná o kus dál. Má smysl si stěžovat? Komu? Ženským, co tam sedí za pár drobných? To těžko. Řediteli? Hm, hm. To vyřeší jen Chuck Norris. Hňup, co má peníze na složence a nervy v řiti.
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 10. 2018 18:39

No zrychluje, nevím, naše pošta má naschvál hodiny na vyvolávacím zařízení posunutý dopředu. Takže si člověk vezme lístek a podle času na něm to opticky vypadá, že tam strávil míň času :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 12. 10. 2018 18:59

Takze kdyz se zadari, muzes odejit driv nez jsi prisel :D
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 12. 10. 2018 19:23

Tohle jsem kdysi řešil na systému, který řídí máselné tlouky, a nebylo to pěkné ani jednoduché.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 19:32

a co teprv kdyz jsi naposte v case kdy se ti meni letni a zimni cas, ajjajaj
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 12. 10. 2018 19:47

Tak nějak. Ten systém si bral čas odjinud. Ale tlouk je hodně rychlý. Občas se ty hodiny synchronizovaly, třeba jen o setinu sekundy. Blbé bylo, když ta synchronizace proběhla v pracovním taktu tlouku - ten se spustil do díže se smetanou, mezitím proběhla synchronizace, a vynořil se podle systémových hodin dříve, než tam zajel, což ho uzemnilo. To byl tehdy zajímavý problém.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2018 15:17

V pátek podaný balík do ruky, v sobotu jsem změnil doručení na poštu. Dnes v 8:15 cinkla SMS, že je balík k vyzvednutí. Ve tři odpoledne ženská za přepážkou říká, že tam nic není. Jen lenost nebo bordel v systému? Ten balík tam je, už se mi to stalo to stejné dvakrát.
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 10. 2018 14:06

renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2018 20:32

hlavně aby si s tím dokázala poradit baba za přepážkou :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 23. 10. 2018 23:10

Už jsem takhle vyzvedl pár balíků a bez sebemenšího problému. Fungovalo to i předtím, ale jen u zásilek NB. Teď to rozšířili i na DR a NP (možná i další) a kód změnili ze čtyř čísel na šest alfanumerických.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 10. 2018 09:06

DR a NP chápu. Do ruky a na poštu. Ale NB? Na blind?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků