Protektory na přívěsný vozík?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 9. 2018 17:12

Fakt?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod DaciaFan 11. 9. 2018 17:37

tak to by me taky zajimalo
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 11. 9. 2018 17:46

To je samozřejmě blbost, 80 je tzv. "standardní profil" a nemusí se uvádět..., cokoliv pod 80 je nízkoprofilová guma, cokoliv nad 80 vysokoprofilová ;-)

ještě taky možnost http://www.protektorypraha.cz/pneumatiky/osobni/

pokud je pneu bezdušová, jakože dnes bude určitě včetně těch protektorů, tak do ní duši nedávat! Normálně na ty ráfky dát bezduškovky, ale bylo by dobrý dosedací plochy na ráfku pořádně očistit a osmirkovat dojemna
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 11. 9. 2018 17:56

Já právě bezdušovku dát chtěl, ale ty starý ráfky nato prý nejsou dělaný. V pneuservisu mi rovnou řekli, že tam dají normálně duši, že se to tak dělá.

Nový kola bych i dal, ale rozteč šroubu nepasuje a i ty 14tky tam vypadají malý. Dát tam 13tky, tak mě staví každej policajt, protože by to bylo strašně nápadný. Je to stavěnej vozejk a je velkej..:D
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 9. 2018 18:02

Tak jsem si to myslel špatně, pokud se slovenské ministerstvo vnitra nemýlí, byla výška pneu bez uvedeného profilu 82 později 80.

"Vyjadrenie ministerstva vnutra:
V základnom technickom opise pri typovom schválení vozidla Škoda Favorit sú
uvedené ako alternatívne pneumatiky aj pneumatiky s označením 155 R13. Označenie
pneumatík bez profilového čísla používané v minulosti sa v súčasnosti nepoužíva.
Pneumatiky bez udania profilu boli vždy profilovej rady 82. Neskôr sa profilová rada
pneumatík 82 nahradila v súčasnosti používanou radou 80. Z vyššie uvedeného vyplýva,
že pokiaľ boli pre vozidlo Škoda Favorit LX schválené pneumatiky označenia 155 R13 je
možné vozidlo prevádzkovať s pneumatikami 155/80 R13."
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 9. 2018 18:25

Tak šlechtí tě, že si to našel...

Ministerstvo se bude /být slovenské/ mýlit asi s menší pravděpodobností nez ty.


Ale cajk
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 9. 2018 18:33

Mýlil jsem se. Mezi lidmi nic neobvyklého.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 9. 2018 20:46

Já měl pravdu. To jen aby to nezapadlo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 9. 2018 20:51

Jj. Tys pobavil jinou věcí a ani o tom nevíš... Ale vzpomněl sem si na tebe...:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 9. 2018 20:52

Někde jsem tě vytlačil z cesty? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 9. 2018 21:11

Arnie J píše:Já měl pravdu. To jen aby to nezapadlo :D

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 9. 2018 18:21

Arnie J píše:Někde jsem tě vytlačil z cesty? :D


Ne, ale byl teď článek o dětských sedačkách v autě... A při té příležitosti sem mrkl na výsledky těch testerů ze svajcu... A ta the best Mazda 3 byla tuším jedno z mála aut co získala 2 hvězdičky z 5, co se týká prostornosti a využití dětských sedaček v autě. Pak tam byly ještě asi dvě auta co na tom jsou podobne ze 150 testovaných...

Tak sem si vzpomněl na tebe, jak ses vždycky bil a vlastně bijes za to, jak je Mazda prostorná a použitelná,když hůř je na tom už asi jen kabrio...

Z toho pohledu ta volba kodiaku, byt do idealu jako rodinného auta dle testu má taky daleko se zdá být hned v jiném světle.

Ptal ses, odpovídám, to víš to jsou konsekvence :-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod dede 13. 9. 2018 05:01

Ten test by mě zajímal. Máš někde odkaz? Díky
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 9. 2018 07:26

Bylo to tuším na idnes a v diskuzi byl odkaz na zdrojový web, kde se dá proklikat na kompletní výsledky... Jestli to nenajdes, tak jak budu mít chvilku hodím sem odkaz... Ale už to tady možná někdy bylo, ony ty věci se opakují cyklicky...
Ale samozřejmě od té doby tam zase přibyly další auta...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 9. 2018 08:47

to by mě teda vážně zajímalo co a jak tam testovali ... prostě vemu sedačku jebnu s ní do auta, ona se tam zamkne k isofixu ... vemu děcko jebnu ho do sedačky a zapnu ... tak kde je problém :D

jinak jsem žádné obdivné prózy na téma prostornosti nepsal, jen že má docela velký kufr a uvnitř že je větší než megane a focus
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků