Škoda Rapid Facelift pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 23. 8. 2018 17:07

Co? Kurwa tos nemohl říct dřív? Já si nepamatuji ani výbavu přečtenou před cca 10 minutami.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 23. 8. 2018 17:10

Tak ale třeba se něco najít dá za relativně OK cenu. Samozřejmě to nebude tak levný, ale snad ani nijak katastrofální.
https://www.autonaoperak.cz/osobni-vuz/859

Podmínky jsem tedy nečetl.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2018 17:11

Jean ViC píše:
RRAAFF píše:No sem myslel, že to víte :D . Však jsem to psal už před rokem při převzetí Spacebacku, že je to zaměstnanecký OL ;-)

Ja to věděl

Nemachruj kundo :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 8. 2018 17:22

5372 za měsíc je docela dost, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2018 17:55

Ano.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 8. 2018 18:37

Ja mel zamestnanecky na Rapida 1.2 TSI Ambition Fresh v 2015 za 4700kc takze moc to nezdrazilo.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 8. 2018 20:02

tak zaměstnanecký OL, to je mimo nás smrtelníky :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 8. 2018 20:04

no to neni, ja patrim mezi smrtelniky ale blizci pribuzni jsou zamestnanci :D
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2018 20:24

Ste divná famílie.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 8. 2018 20:36

Však počkej na starostu. Nulová tolerance povídal. A odkud že ten starosta Boleslavi je? Z Indie. Na co jako Japonec. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2018 20:46

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 8. 2018 23:07

RRAAFF píše:No je to OL pro zaměstnance Škody. Takže jedině se nechat zaměstnat :-).
Tohle je ambition + ambition paket + ovládání radia na volantu.
Style včetně paketu a poměrně dosti prvků výbavy navíc (radar, park. senzor vpředu, kessy...) a na 30 tkm za rok byl za 4900Kč.

Bohužel nevím, jak se pohybují nezaměstnanecké OL, ale zřejmě to tak výhodné nebude :-|

To není špatný.
Ale pro lidi z ulice je to o dost jiný. To jsem koukal, že Rapid Style vyjde na stejný koruny, jako Golf Maraton u hořejška.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 26. 8. 2018 07:37

robbert píše:Však počkej na starostu. Nulová tolerance povídal. A odkud že ten starosta Boleslavi je? Z Indie. Na co jako Japonec. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


neboj v MB nebydlim to je skanzen, to byl tak trochu cil od stredni skoly neskoncit jako vsichni ve skodovce a vypadnout 'ven' :mrgreen:
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 26. 8. 2018 07:54

Pajjoun píše:
RRAAFF píše:No je to OL pro zaměstnance Škody. Takže jedině se nechat zaměstnat :-).
Tohle je ambition + ambition paket + ovládání radia na volantu.
Style včetně paketu a poměrně dosti prvků výbavy navíc (radar, park. senzor vpředu, kessy...) a na 30 tkm za rok byl za 4900Kč.

Bohužel nevím, jak se pohybují nezaměstnanecké OL, ale zřejmě to tak výhodné nebude :-|

To není špatný.
Ale pro lidi z ulice je to o dost jiný. To jsem koukal, že Rapid Style vyjde na stejný koruny, jako Golf Maraton u hořejška.

A to se vyplatí, že?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 8. 2018 08:43

Ne.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron