Dacia Duster

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 8. 2018 23:18

Frogger1 píše:Zdravím nespavce. Mám Dustera cca rok, 1,6 CCe. Ve verzi Outdoor, takže v té nejvyšší, připlácel jsem kolem 100 000,- Kč. Najeto jen 20 tis. km. Ale bez nejmenší závady. Jako kluk jsem jeho design obdivoval už v r. 2011. Kromě drobností, resp. nedodělků typu oranžové hadičky na tmavém podkladu u předních kol, si nestěžuju. Snad jen ta spotřeba by mohla být nižší, hlavně do většího kopce mám vír v nádrži. Ale znovu říkám, originální design, kam se hrabe Yetti nebo okoukaná Q7 !


To vyvolala tá posledná veta...Tam si jemne povedané, mimo.. :-)
Tu je zvláštna komunita, až tu budeš dlhšie zvykneš si...Ale väčšinou to myslia dobre..
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 11. 8. 2018 06:20

Nemyslia, je to curak :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 11. 8. 2018 06:28

Tak originálním designem se vyznačuje zejména interier. I když inspirace zemědělským traktorem, silničním válcem, či jiným pracovním strojem je patrná.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod stimpounek 11. 8. 2018 08:04

Frogger1: tu je zbytečné psát o jiných autech než o nejvíc nejlepší značce Suldovce a jejích výtvorech Z.K.U.R.V.I.A.K.U a K.U.R.V.O.K.U. Tot jediná vozidla pod sluncem určená pro provoz i na měsíci. Ostatní jsou jen plebs, na který se hledí shora. A jejich majitelé jsou podřadní ubožáci, co do konce svého ubohého života nepocítí ten krásný pocit jaký si užívají jen majitelé Suldovek. :love:
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 08:34

Ani ten pes se na to nedokaze divat

Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod stimpounek 11. 8. 2018 08:38

Cučí na K.U.R.V.O.K.A a vybírá, které kolo pochčije nejdřív.
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 8. 2018 09:18

goes píše:Ani ten pes se na to nedokaze divat

Obrázek

:D
mě ale duster nepohoršuje, naopak je dobrý že si nehrál na něco, co není, aspoň teda v první generaci. Problém je, když si tohle nepřipouští majitelé ...
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 8. 2018 09:18

goes píše:Ani ten pes se na to nedokaze divat

Obrázek

:D :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 8. 2018 09:21

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 8. 2018 10:35

dobře ten pes :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stimpounek 11. 8. 2018 10:42

Lépe vložené peníze do Dustera než koupit Fobii v Edici Smontuj Karle (nebo Monte Carlo). O těch předražených rádoby poloteréních křápech od K ani nemluvím. Tímhle autem si člověk neutvrzuje sociální status. Kdo si ho koupí, tak ví, že jsou rozumnější věci na světě co si koupit než naleštěný Suldovácký prd.
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 8. 2018 10:50

Hele a to máš bejt ftipnej?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stimpounek 11. 8. 2018 10:54

A to je vtipné, když tu někdo napíše, že si koupil Dustera, je s ním spokojený a Vy mu vpálíte do ksichtu, že je curák? Přečti pár řádků výše a pochopíš můj výsměch některým zdejším ubožákům. Proč se k tomu vůbec vyjadřují? Chápu, že zde je prostě Sulda forum, ale trochu respektu k ostatním značkám by neškodilo. Zvlášt po tom, co Suldovka v posledních letech předvádí. A tak se bavím.........
Naposledy upravil stimpounek dne 11. 8. 2018 10:57, celkově upraveno 1
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 8. 2018 10:56

Takhle to nebylo.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 10:59

stimpounek píše:A to je vtipné, když tu někdo napíše, že si koupil Dustera, je s ním spokojený a Vy mu vpálíte do ksichtu, že je curák? Přečti pár řádků výše a pochopíš můj výsměch některým zdejším ubožákům. Proč se k tomu vůbec vyjadřují? Chápu, že zde je prostě Sulda forum, ale trochu respektu k ostatním značkám by neškodilo. Zvlášt po tom, co Suldovka v posledních letech předvádí. A tak se bavím.........


Jako mas muj respekt ze sis kupil dacii. Clovek musi byt hodne sebevedomy ze to ustoji
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků