Poprvé autem do Chorvatska - cesta přes HU v 2018 roce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 12. 7. 2018 10:00

V Bučovicích jich moc není.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 12. 7. 2018 10:56

Pro něj je teď nejdůležitější to poslední sloveso co napsal.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 7. 2018 11:12

Přesně tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 7. 2018 15:25

zapaMATOVAT?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampa7 1. 8. 2018 09:56

Základem je jak už tu zaznělo nejezdit v době střídání turnusů tedy cca pátek-sobota. Před deseti dny jsem jel pondělí odpoledne s přespáním v Mariboru (nebylo to nutné,ale předtím zastávka v nákupáku ve Vídni na oběd). Tedy úterý dopoledne cca 25min na hranicích s Chorvatskem a pak v neděli navečer cesta domů kolem 20:00 čekačka asi 15min a kousek před Novomlýnskýma nádržema (defacto před barákem) 3 blbečci škaredě v sobě v protisměru kolem 0:20 co jeli na noc proudem aut většinou Poláků. Na noc jsem to zkusil sám před lety ale mě to prostě nesedlo a raději jsem to zalomil na cestě, co taky ráno bez apartmánu v Chorvatsku, jen hlídat věci v autě. Jinak booking a airbnb Chorvaty postupně naučilo že se musejí podřídit hostům a ne mít striktně so-so.
Lampa7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 8. 2018 10:14

Tak zřejmě nahoda, ale kolem těch 3 nešťastniku jsme zrovna projižděli, když jsme se z HR vraceli. A vzhledem k tomu, že jsme na Shellku přijeli těsně před pulnoci a zrovna resetovali stojany od pulnoci cca 15 minut tak před pul jednou jsme tak nějak mohli projiždět. A moc pěkně to nevypadalo, dokonce tam jedno auto bylo opačně tak je možne, že tam vlitlo z protisměru.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 8. 2018 18:52

Lampa7 píše: Na noc jsem to zkusil sám před lety ale mě to prostě nesedlo a raději jsem to zalomil na cestě, co taky ráno bez apartmánu v Chorvatsku, jen hlídat věci v autě..



kazdy to ma inak, je fakt ze nie kazdy dokaze vydrzat celu noc hore. Ja som zacal davat od cca 1-2h v noci energydrink ( tiez uz som zacal mat vaznejsie problemy ked vyslo slnko ) a zatial pohoda.

kam chodim auto nestrazim , za x rokov ziaden problem jak ja, tak ani u inych som s vykradnutim auta nepostrehol
MirecBA
Guru

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků