Operativní leasing - zkušenosti.

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 7. 2018 20:56

Zajimavá cena....a nejen u té I30.

https://www.driveto.cz/operativni-leasi ... d400ba76bb
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 12. 7. 2018 21:35

já nevím. V Indii jsem se naučil pravidlo

"když to divně vypadá, tak to i divný bude"

a od té doby se můj život výrazně zlepšil :D Takže bych v tý nabídce viděl spíš jen potencionální lákadlo a někde bude dřív nebo později nějaká pastička.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 7. 2018 22:47

To aom ai zapamaral aj ja :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 7. 2018 23:33

Na plech.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 12. 7. 2018 23:41

Kam se jde reálně dostat s maximálním nájezdem? Díval jsem se cca 2 roky zpět a to bylo vše osekané na 10-15, max 20k ročně. Je to tak pořád? Nebo už se dá pořídit nějaký rozumný vyšší limit, byť samozřejmě s vyšší splátkou? Kolik se +/- doplácí za ujeté km nad limit?
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 13. 7. 2018 06:28

To ses špatně díval, ne? Já našel i 30k. Takže ano jsou. Případně ti to spočítaji na požadovaný nájezd.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 13. 7. 2018 06:35

On se spis nedival vubec :D
Muzes mit klidne 70tis km za rok a prejete km mas zhruba v radech korun u maleho najezdu a desetniky u vetsiho :)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 7. 2018 08:08

ace2 píše:já nevím. V Indii jsem se naučil pravidlo

"když to divně vypadá, tak to i divný bude"

a od té doby se můj život výrazně zlepšil :D Takže bych v tý nabídce viděl spíš jen potencionální lákadlo a někde bude dřív nebo později nějaká pastička.

jooo na tom něco bude, taky už mi život naučil :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras3 13. 7. 2018 09:04

ace2 píše:já nevím. V Indii jsem se naučil pravidlo

"když to divně vypadá, tak to i divný bude"

a od té doby se můj život výrazně zlepšil :D Takže bych v tý nabídce viděl spíš jen potencionální lákadlo a někde bude dřív nebo později nějaká pastička.


Není tam žádná pastička, Hyundai prodává míň, než mají v plánu a tak dělají tyhle akce. Jestli to auto chcete, tak rychle, akce bude končit.
/Disclaimer - spolupracuju s Driveto.
Ondras3
Nováček

Odeslat příspěvekod Phate 13. 7. 2018 10:04

Aktuálně řeším nové auto a přemýšlím nad operákem. U VW těžce fetujou s cenama a škodovka se taky trochu ***** s roční čekačkou na karoq. Není tu někdo, kdo v tom dělá a dokáže udělat nějakou normální nabídku?
Phate
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 13. 7. 2018 10:05

Ondras3 píše: Jestli to auto chcete, tak rychle


Ani ne, díky.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin22 13. 7. 2018 10:11

Mně přijde špatné to havarijní pojištění. 10% spoluúčast a min. 10 tis. Kč. Takže každá menší věc jde za tebou. Jinak samozřejmě ta měsíční splátka parádní.
Martin22
Nováček

Odeslat příspěvekod Ondras3 13. 7. 2018 10:23

Havarijní si nakonfiguruješ jak chceš, klidně na 1%, 1000 CZK, samozřejmě výměnou za vyšší splátku.
V ČR vychází jen Škoda, VW, Hyundai, Kia a občas nějaká akční nabídka jako Qashqai 1.6 NConnecta za 5k, o zbytku nemá bez flotily ani smysl uvažovat.
Ondras3
Nováček

Odeslat příspěvekod jurajec 13. 7. 2018 10:34

Zavisi co hledas za vozy, maly Toyoty najdes i pod 5k a Auris je taky rozumně nacenen mezi 5 az 6k
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 7. 2018 10:38

Phate píše:Aktuálně řeším nové auto a přemýšlím nad operákem. U VW těžce fetujou s cenama a škodovka se taky trochu ***** s roční čekačkou na karoq. Není tu někdo, kdo v tom dělá a dokáže udělat nějakou normální nabídku?


Doporučuji napsat typ auta. Tenhle typ dotazu je fakt kulantně řečeno usměvný. :mrgreen:

-- 13. 7. 2018 11:39 --

Martin22 píše:Mně přijde špatné to havarijní pojištění. 10% spoluúčast a min. 10 tis. Kč. Takže každá menší věc jde za tebou. Jinak samozřejmě ta měsíční splátka parádní.


To jde taky, ale pak budeš bulet že je to drahý. :D
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků