Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 12. 7. 2018 22:48

_maty_ píše:
exBURN píše:Jsem včera taky leštil - to fusso je fakt parádní a dost dobře se nanáší a rozlešťuje :-) Navíc je toho fakt minimální spotřeba, takže ta plechovka vydrží roky :-)

Lol, nj a pak to tak pujcis kamosovi at si prelesti motorku a von ti vrati pomalu prazdnou pikslu, dle meho prelestil vsechny tmavy auta v rodine.. :-(

Ty maa extra dicnyxh ludi okolo aeba.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 7. 2018 23:34

Ano.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2018 05:47

No pravda, ono jich moc neni ale patri k tem s kterymi se stale bavim, byt to dokaze zklamat, kdyz vim, ze jsem z ty plechovky na civic spotreboval kousek a vratil se mi obsah, ze tam pomalu prosvita dno.. a to byla domluva, ze si prelesti motorku..

Ale chapu ze tehda urcite naviskoval minimalne jeste manzelky auto.. ale jebat
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2018 07:15

nj, to bych byl taky *****ý
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 13. 7. 2018 07:15

Maty to by stejne musel vzit jeste neco. Mam pixlu a je z ni udelano tak 8 vrstevn a je jeste na dne. Nepomuze nas rat tam toho hodne,kdyz to setres hadrou.
Staci to jen lehce umastit. A pak radeji po rozlesteni opakovat. Plus pouzit jiny aplikator,nez v tom fussu je,min drsny-pak tolik nenaberes.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2018 07:17

Arnie J píše:nj, to bych byl taky *****ý

hele v tý době jsem tohodle spešl měl ještě hodně rád, tak jsem nad tím mávnul rukou, bohužel mu v poslední době začalo jebat, jestli z manželky, matky nebo kombinace obojího, ale stal se z něj fakt blbeček.. jinak je to teda můj bejvalej best friend..

-- 13. 7. 2018 08:19 --

hopa26 píše:Maty to by stejne musel vzit jeste neco. Mam pixlu a je z ni udelano tak 8 vrstevn a je jeste na dne. Nepomuze nas rat tam toho hodne,kdyz to setres hadrou.
Staci to jen lehce umastit. A pak radeji po rozlesteni opakovat. Plus pouzit jiny aplikator,nez v tom fussu je,min drsny-pak tolik nenaberes.

no maj doma O2, rapid a měl Roomster a motorku.. pak teda fabii bílou jinak si myslím, že mohl navoskovat ty prvně jmenované, co byly všechny tmavé metalízy.. o víkendu budu u našich, myslím, že tu pixlu mám u nich tak vyfotím co tam zbylo po jedenkrát civic a "jedna motorka"..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2018 07:19

hele ve tvém okolí se ze všech stávají blbečci... není to podezřelé? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2018 07:22

ne všichni, to je jeden a ten samej, co už jsem ho tu zmiňoval.. nechci to dál rozebírat, už tehda z toho byl poprask.. jinak jde jen o jednu rodinu, co jsme se s nima rozhádali kvůli dětem.. a pak tenhle kámoš, jinak nemám problém s nikým...

za rodinu s dětma navíc můžou naše baby, jinak já v tom byl vcelku nevinně.. tu změnu u kámoše jsem si všiml po koupi kugy, ale bohužel pak jsem nějak zjistil, že už to trvá delší čas..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2018 07:23

tak to je dobrý, kodiak takový následky nemá :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2018 07:26

to nebude kugou, říkám, pak jsem zjistil, že to už je dýl.. spíš to začalo tím, že jsem ho lanařil ať založíme stavební firmu, vím, že tehda tam nastal nějaký tvrdý šprajc, já jsem za ním aj jezdil, ho přemlouvat, a pak asi, dostal pojeb od manželky a matky, že toto teda ne, že ty budeš makat pro firmu a žádný nesmysly, jako společná firma apod.. a dle mého mě dost vyblokoval potom..

navíc ho asi i sralo, že jsem si z něj furt utahoval, že jeho šéfové jezdí prémiovkama, a on jako 3 nejvyšší má hurvínka s 1.4 na plyn.. já měl *****, ale tak vždy jsem to bral jako přátelské podrývání :-) :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod jurajec 13. 7. 2018 07:38

Takze od zenskych se vlastne moc nelisime, staci aby si nekdo koupil novy auto (ktery se zda ze stalo majlant) a ceska zavistiva povaha udela svoje.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2018 07:43

říkám, dle mého to není tím autem, spíš u toho jsem si už všiml, že všechno není ok.. je to škoda, 4 roky na střední, celou výšku nějak při sobě, vzájemně jsme si odsvědčili.. a pak tohle no.. přitom víceméně jsme na tom furt dost podobně, jak pracovně, tak rodině, akorát já mám 2 kluky, on dvě holky :-)

-- 13. 7. 2018 08:44 --

pojďme ďalej, hopa kdy mě teda navoskuješ? :D nějak před zimou by to bodlo
Anonymni

Odeslat příspěvekod Vagi 13. 7. 2018 07:46

Ty nemáš manželku? :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod exBURN 13. 7. 2018 07:56

Můžem udělat před zimou hromadný sraz a voskovat se navzájem :-D
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2018 07:58

já bych si to udělal sám, (vím nejlíp jak že jo), ale jelikož už jsem to absoloval na hondě a vím, že to je pomalu na celej den.. tak jako se mi tak trochu ani nechce :D
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků