Usekove mereni v Praze

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 7. 2018 18:10

ale pice to jsou, to zase jo
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 7. 2018 18:14

To je bez debat.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 12. 7. 2018 12:15

Co jezdím po Praze podle Waze, je tak dobrá půlka radarů zaznačená jako neaktivní.
To je pravda?
Proč jich je tolik?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 7. 2018 12:40

je spousta těch budek, ale jen některé z nich mají vnitřnosti ... ty se přehazují různě mezi budkama
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 7. 2018 13:19

V Praze se stačí orientovat podle toho jak jezdí taxikáři.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 12. 7. 2018 13:45

100% to neni
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 12. 7. 2018 14:20

Ví teda někdo, jak je to aktuálně? Nebo nějaký průběžně aktualizovaný seznam, kde se měří? Na dopravniinfo.cz asi spoléhat nejde, ne? Waze teoreticky taky ne, tam bude chvilku trvat než někdo zjistí aktuální stav a zadá to tam...

Konkrétně mi jde o trasu HK-letiště Praha a naopak. Po Praze se většinou nemotám, spíš jen průjezdy. Buď jezdím vrchem Letňany-Dejvický tunel-Evropská(případně Střešovická dle provozu) a nebo klasika Barrandov-Jižní spojka. Čar namalovaných na silnici na obou trasách plno, ale jako mimopražák se v tom vyznat je problém...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 7. 2018 14:24

Mello vie, posli mu SZ, ma vela prace.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 12. 7. 2018 15:00

Arnie J píše:je spousta těch budek, ale jen některé z nich mají vnitřnosti ... ty se přehazují různě mezi budkama

símtě budky už se roky nepoužívaj, ta doby kdy měli naplněnou budku dopoledne V Holešovičkách a odpoledne třeba v Čimické je dobře 5 let, spíš víc, dávno pryč.

-- 12. 7. 2018 16:02 --

JackNO.1 píše:Ví teda někdo, jak je to aktuálně? Nebo nějaký průběžně aktualizovaný seznam, kde se měří? Na dopravniinfo.cz asi spoléhat nejde, ne? Waze teoreticky taky ne, tam bude chvilku trvat než někdo zjistí aktuální stav a zadá to tam...

Konkrétně mi jde o trasu HK-letiště Praha a naopak. Po Praze se většinou nemotám, spíš jen průjezdy. Buď jezdím vrchem Letňany-Dejvický tunel-Evropská(případně Střešovická dle provozu) a nebo klasika Barrandov-Jižní spojka. Čar namalovaných na silnici na obou trasách plno, ale jako mimopražák se v tom vyznat je problém...

a nebo se vykašli na nějaké aktuální info, jen koukej po kamerových úsekovkách (ty jsou fakt nepřehlédnutelné) a zbytek si jezdi jak chceš, tohle praktiktuju celé roky po Praze a nikdy žádná pokuta nepřišla
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 12. 7. 2018 15:11

Bigduck: tak právě třeba na Evropské směr letiště jsem nějaký kamery v místě, kde jsou zároveň i čáry na silnici, zaznamenal. Tuším na 3 místech? A dopravniinfo.cz nic, podle tohoto zdroje je tam jen jedna úsekovka směrem do centra, z centra na letiště nic.

V Holešovičkách z kopce směrem k tunelu to stejný. Kamery i čáry, ale dopravniinfo.cz píše jen směrem nahoru do kopce.
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 12. 7. 2018 16:59

Z kopce neni nic, meni se tam navic v useku nejvyssi dovolena rychlost, coz usekovku diskvalifikuje z boje za BESIP.
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 12. 7. 2018 18:21

To jo, to jsem registroval, že jedna čára s kamerama je na 70ce, ale pak jsou na 50ce 2ks (jestli si dobře pamatuju), což by úsekovka být mohla. A i styl ježdění ostatních tomu nasvědčuje jsem si všimnul. Z kopce kolem MOLky i potom na 70ce se moc nedodržuje (když tam není kolona samozřejmě), ale na 50ce jedou všichni fakt 50 a za druhou kamerou se těžce zrychluje (i když pořád pokračuje 50ka).

Nicméně zrovna tady se mi před pár měsíci podařilo v zamyšlení projet v noci, když bylo úplně prázdno min. 70, spíš 80 a zatím nic nepřišlo.
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 7. 2018 19:29

Bigduck píše:
Arnie J píše:je spousta těch budek, ale jen některé z nich mají vnitřnosti ... ty se přehazují různě mezi budkama

símtě budky už se roky nepoužívaj, ta doby kdy měli naplněnou budku dopoledne V Holešovičkách a odpoledne třeba v Čimické je dobře 5 let, spíš víc, dávno pryč.



To už je nejmíň 10, ale spíš 12 a víc let.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 12. 7. 2018 19:37

Jack: já teda 2 brány na té 50ce z kopce nevidím. První je na mostě na sjezdu na Bulovku a tam je pořád 70ka, další brána je až dole na rovince V Holešovičkách, kde flojdi rádi berou auta jedoucí BUS pruhem. Jinak za tou spodní branou roky pálím, co provoz dovolí a pohoda. Ale těch 50 z kopce ke spodní bráně jede tak 90% aut a já taky. Už jsem tam zažil v menším provozu i focení z auta a pak to dole sbírali.

Mello: 12 let to nebude, ještě jsem v těch budkách zažil radary s Octávkou a tu jsem kupoval před 10 lety
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 12. 7. 2018 20:17

Bigduck: až pojedu příště, budu se schválně soustředit :-) Třeba jsem jen zmatený, víš jak vesničan v Praze :D Ale to je fuk, to jsem dal jen příklad, stejně tak Evropská, stejně tak tunel. Všude plno čar a kamer a já vím houby, na který si dávat bacha, na který ne a pokud tam něco funguje, tak mezi kterýma kamerama z těch několika to zrovna bere :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků