Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2018 20:11

Tak je to s odřenýma ušima, to je snad jasný. Snesl bych silnější, s jídlem roste chuť.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 7. 2018 20:14

Arnie J píše:Tak je to s odřenýma ušima, to je snad jasný. Snesl bych silnější, s jídlem roste chuť.

Jinak bychom neřešili Beverly 350i. Ostatně po letech celá garáž směřuje k silnějším skůtrům.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2018 20:15

Tak sme tady probírali mockrát.
Je to super, ale není nová už.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2018 20:16

Bohuzel dnes velke skutry uz nejsou. Vyber co byl 5 let zpet neni. Cestakynuz vubec ne
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2018 20:18

No jo, nejsilnější Honda 18,5 kW, nejsilnější Piaggio 22 kW. To druhý by mi asi stačilo na chvíli, ale jako vrchol je to slabota.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 11. 7. 2018 20:35

garážmistr píše:
maXX_CZ píše:No, ze bych chapu 125 skutry, ty maji oproti mensi moto nekolik zasadnich vyhod, ale tohle nejak ne. Navic to vypada priserne, cim vetsi tim hnusnejsi :( (ale to bych tady asi nemel psat nahlas :).

125 je dobrá do města, jak vyjedeš za ceduli, je to otrava. 150 je samozřejmě to samý. Když máš kombo město-meziměsto je velkej skůtr ideální. Tady můžou být různý názory, jak velkej a silnej už je ten správnej.
Oproti motorce to má výhodu v automatu, kterej se do města hodí, integrovaným zavazadlovým prostoru ve kterým odvezeš nákup, zásadně lepší ochraně před nepřízní počasí a to hlavně u spodní části těla včetně bot. I nižší těžiště se hodí, při motání mezi autama.

Vidim to stejne, na eSVecku se fakt blbe vozi nakup z vecerky, jeste pred moto jsem chtel kufr, ale ted nvm, asi spis tankvak. A naopak kdyz vidim mimo město 125 skutr, to je tragédie, jen se to lip predjizdi nez kamion.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2018 20:37

maXX_CZ píše:No, ze bych chapu 125 skutry, ty maji oproti mensi moto nekolik zasadnich vyhod, ale tohle nejak ne. Navic to vypada priserne, cim vetsi tim hnusnejsi :( (ale to bych tady asi nemel psat nahlas :).

Ostatne skutre su pekne (Yamaha, Honda)
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2018 20:39

To jsem jako neviděl
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2018 20:40

Ta fotka je strasne divna.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 7. 2018 20:40

Jsem koupil top-case kolem 40l a vidím to tak, že až pořídím motorku, instaluju ho na ní taky.
Vozim v něm batoh, když někam přijedu, vytáhnu batoh, dám tam přilbu, rukavice, bundu i kolenní chrániče a odcházím jako bych přijel MHD.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2018 20:41

Glid: Jo to byl nějaký podivný render. Dával jsem to jen jako ilustraci, že Beverly se dá pořídit v mé barevné kombinaci.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2018 20:43

garážmistr píše:Jsem koupil top-case kolem 40l a vidím to tak, že až pořídím motorku, instaluju ho na ní taky.
Vozim v něm batoh, když někam přijedu, vytáhnu batoh, dám tam přilbu, rukavice, bundu i kolenní chrániče a odcházím jako bych přijel MHD.

To se do Medley vejde dovnitř. Je to jedna z jeho zásadních vlastností.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 7. 2018 20:46

Komplet vycpaná motobunda?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2018 20:46

To nevím jak moc se dá složit :D Ale vejdou se tam dvě integrálky a ještě je kolem nich místo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků